Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

sylvusa
25. jún 2009

tak to už nechápem, to je všetko príroda, lekári vravie, že nie je to možné, mne povedal lekár, že inak to nevidí, len umelé oplodnenie, ale ja už nemôžem čakať, už som čaka 5 rokov, ale ja som bola aj v strese, tak možno preto sa nedarilo, teraz mám štítnu žľazu, beriem lieky, ale stále manžel mal zlý spermiogram

gregy
25. jún 2009

😉 alex neboj sa nič bude to dobré

alex a Vám sa zadarilo s 8 kusmi 😕 či si myslela 8 miliónov??? lebo to je teda potom riadny zázrak 😀 😀 😀

gregy
25. jún 2009

aha píšeš že ste mali 3 x IUI a to sa dá len ked je spg v norme takže som pochopila 😀 😀 😀 😀
testíky sú nádehrné!!! koľko dní ti meškala mrcha??? ty si ale tajnostkárka 😵

sylvusa
25. jún 2009

alex, a akú mal morf. tvoj manžel, a pohyblivosť, aké bral vitamíny, keď sa mu tak zlepšil, to ste boli na tom dobre, keď vám odporučili IU, nám to neodporučili

alex
25. jún 2009

gregy 8 kusov v zornom poli, to je asi 1mil. s

alex
25. jún 2009

a dnes som 38DC, čo u mňa nie je nič nenormálne, testla som len zo zvedavosti môjho manžela. Ja som naozaj neverila, že by mohli byť dve.

gregy
25. jún 2009

alex to fakt??????????? tak teda vy ste riadny zázrak 😀 a to s takýmto spg vám robili IUI? to vám kde robili v FC?

no u nás to tak nebolo lebo my sme mávali len 2 v zornom poli a pri OPU v celom ejakuláte našli len 10 kusov a to aj po centrifúge 😕

alex
25. jún 2009

noo a to sme sexovali tento cyklus asi len 3x.

Mňa riešil môj gynekológ obvodný, on mi robil aj IUI. A spermio robil tiež on, dokonca aj ja som ich videla cez mikroskop 😵 a u neho bol dobrý spermiogram. Ja som vytvárala ale protilátky a zabíjala som ich.

gregy
25. jún 2009

Aha to si mala dobrého gyndoša čo robí aj IUI a aj spermio, to je fakt super ... nemusíš behať po lekároch ...

alex
25. jún 2009

hej , on je super.

sylvusa
25. jún 2009

tak dievčatá ja už mám v tom hokej, ale úplný, môj manžel mal 3mil.,a z toho morf. 10 % a pohyblivosť jeden milión a mne nechceli urobiť IUI, teraz neviem či ja som nechápavá,

vika34
25. jún 2009

ahojte,dlhšie som tu nebola ,tak idem prečítať čo je nové

vika34
25. jún 2009

babi ,to je úžasné,pár dní tu nie som a hned ste všetky tehotné,dokonca aj tie čo ešte ani nA IVF neboli 😀
gratulujem
gregy strašne sa teším,mohla si cinknúť,musím sa to dozvedieť hádam aj posledná 😒
ešte možno budú dvojky,ked tam niečo videl 😀 ,uvidíš,myslím na teba ,drž sa,pá

riska
25. jún 2009

gregy, bittka - gratulujem vam, to je supeeeeer 🙂 😉 😀 😅 😵 😎 🙂 😉 😀 😅 😵 😵 😵

alex, no nemam slov 😉 supeeeer 🙂 tušim stačí, že človek začne chodiť do FC a hned otehotnie 😵

gregy
25. jún 2009

vikuška prepáč 😔 sľubujem že pohlavie sa dozvieš prvá 😀 😀 😀

sylvuška nemáš v tom hokej jedná sa len o interpretáciu výsledkov, alex síce povedali 8 v zornom poli ale celkovo ich tam muselo byť omnoho viacej inak by jej IUI nerobili ... každý labák to má trošku ináč aspoň ja si to tak vysvetľujem ... ináč aj mňa to zaskočilo preto som sa jej na to pýtala ... s 8 kusmi v zornom poli by šancu nemali a kedže je tehu spg. musel byť pekne v norme 😀 😀 😀

babulka123
autor
25. jún 2009

alex.. nooo tak kym ja som tehu tak si 3 baba co tatko otehotnela.. neskutocne sa s tebou tesim .. velmi .. gratulujem .. tak toto je ina parada...

gregy
25. jún 2009

jéj už dorazila ségra s deťmi tak sa idem mojkať 😵 😵 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cmuk a dobrú nocku

babulka123
autor
25. jún 2009

noo gregy... teda.. vika..?? no pekne..
inak my uz mame postielku doma.. jupiiiii

vika34
25. jún 2009

ahojte,gregy skorej budeš vedieť ,že sú dve,tak si môžeš napraviť reputáciu a oznámiť mi to 😀
babulka ako sa cíťiš,všetko o.k.?Lonová kosť ešte drží?

babulka123
autor
25. jún 2009

vika.. dobre.. az na to ze zajtra budem vediet ci idem do nemocky alebo nie.. tvrdne mi brusko a skratil sa mi uz krcok.. ale sme o 1tt dopredu takze dr. povedal ze nech este aspon 2tt vydrzim a potom uz to bude ok.. tak uvidime zajtra.. snad to bude dobre..

vika34
25. jún 2009

už sa ti to kráti,zachvilu si mamina,dnes som bola pozrieť jednu kočku z GF v nemocke,čaká dvojky a už skoro rodí,tak som jej závidela,nie tie dvojky 😀

babulka123
autor
25. jún 2009

koho???
noo hej hej .. uz to mam za par. a uz sa aj tesim ... velmmi som sa tesila na tehu ale uz mam toho dost.. vsetko ma tlaci boli... heheheh ale som neskutocne stasnta aj tak..

vika34
25. jún 2009

tak ešte by si mala vydržať nejaké aspoň 2tt,ale ked si to už vydržala,tak hádam ešte bábenko vydrží v brušku

babulka123
autor
25. jún 2009

ale iste.. ja sa chystam vydrzat do 38tt... 18.7 idem este krstnej na oslavu .. tak si snad nenecham ujst vsetky tie dobroty.... a 26.7 mam meniny aj s maminkou mojou tak ako darcoke... kedze sa uz nedopracujeme az k jej narodkam 7.8... tak aspon takto...

vika34
25. jún 2009

neviem či poznáš ZUZALI ,ale myslím ,že nepísalado pipín,my sme si písali do stimulka od oktobra a potom kamošky od oktobra
uvidíš aké to bude úžasne,ked ti prvý raz donesú bábo,
ja som síce neplakala,lebo som bola po narkoze a vôbec som nevedela ,že som v nemocnici 😀 a ešte som sa blbo opítala,že či som chorá ked som v nemocnici,ale keby som bola pri plnom vedomí určite by som revala

alex
25. jún 2009

sylvusa mňa najskôr riešil môj gynekológ. U neho robil aj spermiogram a bol ok. On mi urobil aj to IUI. Až potom sme išli do centra. V januári sme boli na lyžovačke a môj muž tam ochorel, ležal so 40 teplotami a o dva týžde potom sme išli do centra, kde zistili, že ten spermiogram je zlý. Potom sme išli za tri týždne opäť a zlepšil sa trošku. Ale aj tak nás poslal Pinter na genetiku. No a potom sme čakali na výsledky dva mesiace, potom keď sme už mali výsledky, tak sme išli do centra a vypísali žiadosť. Už je aj schválená, ale hádam je nám už nanič.

vika34
25. jún 2009

ved termín máš až 13-teho,ale to asi ozaj nevydržíš

babulka123
autor
25. jún 2009

vika.. hej hej vnimala som ju .. a ona uz rodi?? pekne. sice s dvojkami... juuuj parada... ona caka tusim 2 baby..

vika34
25. jún 2009

hej čaká dievčatka a v nemocke je už tt,lebo jej dr.má dovolenku,tak si ju tam pre istotu dal,ale má sa vrátiť až za tt,tak ešte musí vydržať 😀 ,nechcú veľmi skorej aby rodila,lebo ešte sú iba dvojkilové

alex
25. jún 2009

jéééj, aha čo mi to tam svieti. Verím, že už to nebudem musieť dať preč

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre