Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

marrad
10. aug 2009

ano femigard beriem aj jem cesku chlorelu a sem tam si davam gynastan.....

floskula
10. aug 2009

marrad, tak to mate super s tymi spermiami. mna asi preto neposielal na laparku, lebo spermie boli zle. keby boli dobre, asi by zistovali pricinu neuspechu pri prirodzenom snazeni u mna. takze preto asi ja som nemusela mat laparku. lebo mame akoze muzsky faktor neplodnosti.
inak aj my staviame domcek, finisujeme, to ma dost zamestnava. 😅

sylvusa
10. aug 2009

ja pijem alchemiku , a už to nechávam tak, už neviem čo, ked sa to nepodarí, navštívim anku kopáčovú z Vrbového, bylinkárku, môj muž nechce piť čaje, ledva pije tabletky, aj to nepravidelne,

floskula
10. aug 2009

no tak na dnes asi koncim, babule. som dost unavena. ak budete mat nejake otazky, pokojne mi poslite IP a ja ked sa prihlasit, tak vam odpisem, ak vam nieco nie je jasne. drzte sa a pozitivne myslite. 😉

sylvusa
10. aug 2009

aj ja, dobrú noc,

marrad
10. aug 2009

sylvusa aj moj nechce pit caje..... ja rozmyslam na tou ankou kopacou este pred IVF, v tej telke neja napravovala maternicu ci co.... inak raz som bola u takej liecitelky /mama na prehovorila/ a ta mi povedala, ze deti mat budem a ze ich nemam preto, lebo mam yzle polozenu maternicu..... no neviem....

marrad
10. aug 2009

floskula maj sa dakujem ya pekne pismenka....

floskula
10. aug 2009

marrad, kym mas cas, ze este nestimulujes, zajdi za tou pani. bude to len pre teba dobre. doru noc. vypinam sa. 😉

marrad
10. aug 2009

ok dobru...

marrad
11. aug 2009

Tak co dievcence, nikto tu nie je?

boncusik
11. aug 2009

ahojte holky,
neviete akú uspešnosť má ferticent KEToch?
sú tu tehulky po KET?

gulicka55
11. aug 2009

Mozno mam hlupu otazku, ale skusim: Floskula, ked si si pichala Merional, tak si striedala strany zadku-dnes prava, zajtra lava...........?

bobjan
11. aug 2009

Gulicka, ja som striedala 😵 😀

gulicka55
11. aug 2009

Dakujem Bobjan.

vierka
11. aug 2009

gulicka - jasne striedaj, aj ja som striedala 😉

boncusik - neviem aka je uspesnost, ale myslim ze peggy otehu po KETe 🙂

bobjan
11. aug 2009

Boncusik, držím palce na KET 😉 Určite sú tehuľky po nich. Jóooj, čo by som ja za to dala, keby sme mali mraziačikov....
Drž sa 😉

bobjan
11. aug 2009

Gulicka, nemáš zač, určite to oceníš, lebo keď prestriedaš, ani nebudeš vedieť ob deň, že si tam pichala 😉

floskula
11. aug 2009

gulicka, ani striedala som, aby sa mi netvorili take lipodistroficke hrcky, tak sa to tusim vola odborne. 😉 podla mna je to lepsie striedat. aj ked vzdy som si nepamatala, ktora strana je na rade. 😀

bobjan
12. aug 2009

Ahojte,

kočky nemáte náhodou skúsenosti vo FC, či by urobili ET aj bez PK ak by som chcela??

bambibam
12. aug 2009

no ja netuším ja som ako nováčik 😀

sepia
12. aug 2009

Babulka,
gratulujem a prajem ti a tvojej rodine krásny život! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

barbareta
12. aug 2009

bobjan - dobrý dotaz, i mne by sa asi viac pozdavalo ET ale tak na 3 den než čakat na 5 a prist ako je to vo vela prípadoch o 80% oplodnených vajok, 😎

bambibam
12. aug 2009

baby ja neviem ,mne lekár povedal že budú sa pokúsiť robiť PK lebo vraj tie vajíčka a spermiky ked sú života schopné je vačší predpoklad ,že sa udržia ,ako je to teda to netuším.
Mne je vlastne jedno či to bude na 3 alebo 5 deň len nech sa potom udžia vo mne 9 mesiacov 😀

A ty bobjan ako sa máš ? už sa pripravuješ? ja už pondelok idem na interné 😉,a čakám že ked cez víkend bude pekne tak aj mrchu dostanem.

petra2505
12. aug 2009

Baby zajtra idem do FC vypisat ziadost o IVF, tak mam take zmiesane pocity nech uz to mame schvalene a ideme na vec 😉

marrad
12. aug 2009

BAbz co je to ET PK ja som ako hlupacik, vobec neroyumiem Vasim skratkam

floskula
12. aug 2009

marrad, ET je embryotransfer, teda prenos embryi, ktore vzniknu spojenim tvojho vajicka a muzovej spermie, do maternice. a PK je predlzena kultivacia embryi, to znamena, ze ked sa spoji vajicko so spermiou, nechaju ho delit sa az 5 dni, aby videli, ci je kvalitne. to je taky hruby popis.

floskula
12. aug 2009

petra, neboj, ziadost sa schvali a ty budes zaradena do ivf cyklu ani nevies ako. budem vas vsetky chodit citat, ako sa vam radi. 😉

vierka
13. aug 2009

ahojte baby...

bobjan - mne vtedy povedali, ze keby som chcela ist do PK aj s jednym embryjom, tak ze risk je na mne, ze oni by to bez problemov nechali... tak mozno sa to da aj v opacnom pripade ked PK nechces...
ale nemyslis si, ze pri tej PK je vyzsia sanca ze zostanu naozaj len take co sa pekne delia... vies, lebo ked ti daju embryjko do maternice, tak s amoze prestat delit a takto by to aspon este odsledovali ze sa nedeli...

marrad
13. aug 2009

Dievcata a to sa nas budu v centre pytat ci chceme PK a podobne, ved mi tomu nerozumieme ako sa mozeme spravne rozhodnut?.....

bambibam
13. aug 2009

ja to nechávam na lekára hádam on najlepšie bude vedieť 🙂 mna zaujíma konečné finále 😀 najlepšie by bolo keby vyrobili pre mna chlapca a dievča a už ich vyše nebudem otravovať. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre