Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
13. feb 2009

no pilne teda pracujes na konikovi,nemas toho moc? dneska dokedy?

nekupim ziadny darcek,spravime romantikus vecer doma s pizzou som sa rozhodla 😀

alex
13. feb 2009

mám toho dosť, ale nestresujem, však je piatok 😀 dnes budem do pol siedmej. Počkám na mužíka, on končí o šiestej a staví sa pre mňa v práci.

Dobrý nápad 😉

petkaerdal
13. feb 2009

ty byvas tak dlho v praci? cely den?
mas toho teda dost tolko hodin,ci da sa?

ja nekupim nic,nic take vyuzitelne nepotrebuje,takze stravime pri tv a pizzu,asi len tak

alex
13. feb 2009

ja mám normál prac. dobu 8,5 hodín. Ja len zostávam dlhšie keď sa mi chce. Čo budem doma, keď manžel je v práci. Takže občas zostanem dlhšie. Nebýva to zas tak často.

babulka123
autor
13. feb 2009

baby kuknite do albumu.. marek dosiel domov a doniesol mi naaaadhernu kyticu k 10 vyrociu... chuuuda este aj pokutu za parkovanie pri tom dostal... taaaaak ma prekvapil

alex
13. feb 2009

babulka krááásna kytička 😉

babulka123
autor
13. feb 2009

nooo normlane som cumela ako puuuk

bobjan
13. feb 2009

Babulka, super🙂 Normálne závidím 😵 😵 😵

bobjan
13. feb 2009

Petka, ďakujem za radu s mechúrom a za tvoj názor ako byť po ET 😉

mimka30
13. feb 2009

Ahojte baby. 🙂 Som tu po dlhšej dobe 🙂 A čože máme novú tému??? Ferticent II. A prečo??? 🙂
Čo máte nového???

petkaerdal
13. feb 2009

ahoj mimka 😉
dneska som na teba prave myslela,ze si tu dlho nebola,ako sa mas???

bobjan,za malo 😉 co robkas?

ja mam dneska nejaky upratovaci den,mam taku naladu upratovat 🙂

mimka30
13. feb 2009

No ahoj moja 🙂 🙂 🙂
Ďakujem Peťka, mám sa celkom fajn 🙂 Aj ja som myslela, že ako sa mi máte, len my to nejak časovo nevyhovovalo si popísať, lebo som bola väčšinu času v robote, ale konečne som tu. 🙂
Peťka a ty ako???? Ako sa majú kočky????? 🙂 🙂 🙂

vierka
13. feb 2009

no ahojte babulky, je tu niekto??? 😀

na margo valentina - ja som ako vzdy kupila srdieckovu milka cokoladku, tu zboznuje 😀 😝

babulka - kraaaaasna kytica, nadherna 😀

petkaerdal
13. feb 2009

my sa mame tiez dobre mimka,dik...dievky steklia mamicku 😀
co mas nove? nebola si tu veru dlho teda

Vierus 😉
aj ja kupujem tu milku Vierka,ale zajtra nebude

vierka
13. feb 2009

tak ja uz ju ma kupenu a schovanu v skrini... minuly rok som k tomu dokupila aj take blahozelanie, ale to som ulozila inde a nasla som to potom v skrini az po dlhyyyyyych mesiacoch - tak aj to mozem ked tak zajtra vyuzit 😀 este to tam stale je...
ale mangel ide do prace a podla mna na to uplne zabudne 😀

mimka30
13. feb 2009

Vierka ahoj moja 🙂 Ako sa máš??? Som tu dlho nebola, tak ani neviem, čo sa deje s vami.
Kedy sa chystáš na ivf???

Peťka ja si idem v marci podať žiadosť na druhé ivf, takže počítam, že hádam koncom apríla by sme mohli začať.
Dúfam, že sa konečne zadarí 😉 Ak nie, tak tretie vyskúšam asi v Piešťanoch- otvorili tam nové centrum, a týždeň pred ET si v Piešťanských kúpeľoch, kde ti lekár naordinuje procedúry, aby si si psychicky oddýchla a aby sa to vydarilo. Ja viem, že je to všetko o šťastí, ale teraz vyskúšame všetko, len nech sme tehu 🙂
Ďalšia možnosť je, že vyskúšam možno aj v Rakúsku- v Oberpullendorfe je dobré centrum- som plne poistená, tak sa ma kolegyne pýtali, či nechcem vyskúšať aj tam. Ty si skúšala aj v rakúsku Peťka???

vierka
13. feb 2009

mimka - ahojceeeeek stratena 😀 velmi rada citam, ze sa mas fajn, len tej prace by si mohla mat menej aby si aj nas trochu stihala 😀
no mi mame uz po IVF, aj po krvnom teste... nase prve nam nevyslo, ale uz s velmi tesime na druhe... asi tak za dva mesiace si pojdeme opat vypisat ziadost a potom sa do toho opat vrhneme 😀

mimka30
13. feb 2009

Vierka, zlatko to mi je ľúto 😢 😢 😒
Ani som nevedela, že už máš po. Ja som si myslela, že vo februári ešte len začínaš so stimulkou. Prepáč, ani som to nevedela. Inak by som sa tak hlúpo nepýtala 😒 Ja som dnes rovno vhupla do témy Ferticent II.
Nebojkaj zlatko- nabudúce to výjde a budeš aj ty tehulka 😉
My skúšame aj teraz tak prirodzene, lebo doki hovoril, že veľa otehotnelo po ivf- lebo v tele ostali ešte tie hormóny po injekciách. Tak teda rýchlo skúšajte aj vy, keď si teraz stimulovala. Veľmi držím palce a možno sa ti to podarí aj bez ivf. 😉 😉 😉 Veď zázraky sa dejú.

petkaerdal
13. feb 2009

Mimka,ja som v rakusku neskusala vobec,viem,ze cez poistovnu to vyjde okolo 1000eur,co je dost teda,ale viem,ze su tu dobre centra...ale nebude treba,pretoze toto v aprili ti uz vyjde,rozbehne to tu bobjan a potom hned ty,ok? 😉

vierka
13. feb 2009

mimka - dakujem mojka, nic sa nedeje... aspon sme si skusili ako to funguje a vkladali nam len jedneho 4-bunkoveho bubacika, tak nabuduce si aspon pojdeme pre dvoch 😀 ja som stihla stimulku hned v january a zrovna tuto stredu sme mali krvny test... ale baby boli strasne zlate a vsetky cakali so mnou na vysledok, kedze doma som sa odmietala testovat 😀
viem, ze sa moze zadarit aj prirodzene, takze si budeme uzivat s mangelikom, ked sa zadari tak sa zadari a ked nie, tak pojdeme zase na kavu do FC 😀

mimka30
13. feb 2009

Hej tak na tú kávu sa tešíme aj my s manželíkom 🙂 Fakt je tam príjemne posedenie 😀 😀 😀 😀
Ako v obývačke 😀 😀 😀 Ja sa tiež nebudem testovať- teda manžel mi to zakázal, že sa zbytočne stresujem a má pravdu. 😉
Čo je nové vo FC???

vierka
13. feb 2009

mimka - no ja ked som si precitala, ze niektore baby mali negativny test, ale krv pozitivnu, tak som si povedala, ze celkovo po tych vsetkych testoch co som si uz robila za tie dva roky pojdem na istotu a bude to bud... alebo 😀 sice baby tu zo mna boli nervne, ale da sa to v pohode tie dva tyzdne vydrzat 🙂

mimka30
13. feb 2009

Peťka si zlatučká 🙂 🙂 🙂 Ďakujem ti. Ja verím, že to už konečne výjde. Inak doplnila som album nejakými novými fotkami-teda len pár. Hlavne tie deti podľa počítača 🙂 Dobrá somarina- teda povedal môj manžel 😀
Ale raz keď sa narodia, tak vám poviem, či sa fakt podobajú na tie fotky, čo urobil počítač 😀 😀 😀 😀 😀

mimka30
13. feb 2009

Viem Vierka- poznám to 🙂 Ja som si začala robiť testy už od 7 dňa a bola som hotová, že je to stále negatívne 🙂
Apropo, čo sú tie kozmické sestry v tvojom albume????

vierka
13. feb 2009

a ta krv sa mi zdala lepsia... asi to aj nabuduce tak spravim... sice Petka pri mne osedivie aj s princeznickami 😀 ale ja to tak citim...

to su baby s temy v ktorej som zacinala "Pokec, rady a povzbudenie pre nove snazilky" - stretli sme sa tam super partia, uz mame za sebou dve chaty a caka nas o mesiac tretia a hovorime si kozmicke sestry, lebo sme kozmicky prepojene, proste sme sa tam nasli 😀

mimka30
13. feb 2009

Jááj tak preto- lebo som rozmýšlala, čo to môže byť. 🙂 Vieš ja blondína- trocha pomalšie to páli 😀 😀 😀

vierka
13. feb 2009

ved druha blondinka ti to lahko vysvetli 😀 😀 😀

mimka30
13. feb 2009

Vierka, ty si zlatá- také slniečko 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
13. feb 2009

si zlata mimka 😉
tie deti ma kazdy skoro v albume a vsetky su skoro rovnake 😀 😀 😀

baby,ake je pocko na sk,snezi tam??? zajtra ideme domov,neni na cestach nejaka kalamita?

vierka
13. feb 2009

mimka - ved aj ty si super, rada s tebou pisem, len skoda, ze nie tak casto 😒

petka - neboj sa cesty su v pohode, sice v utorok snezilo ale uz po tom snehu vela nezostalo, takze nie je problem... hlavne si davajte pozor a chodte opatrne 😉

pre dnesok sa s vami lucim babenky, idem sa este trochu pokochat mangelom kedze ide zajtra do prace a ja budem doma sama 😀 tak prajem pekny vecer, pa pa pa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre