Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

rikuska21
27. aug 2009

boze baby ste pokaldy, co by som bez vas robila, dakujem za povzbudenie

Matus,,gratulujem a skoda ze sme sa rano nestretli a popis ake to bolo

Bobjan, tak pekne pichat a bude to supis trupis, budem vela pit ako mi radite,

Myslite si ze mi budu moct odobrat vajka????uz teraz zento cyklus? alebo budem musiet nanovo stimulkovat

matuska111
27. aug 2009

rikus - ja si myslim ze ti odber urcite spravia - ved ako som uz pisala - ta kocka co bola so mno tej zobrali 20 vajicok

rikuska21
27. aug 2009

Tak dobre ono sa to teda posunbie iba to vkladanie a neviet mi povedat ci aj potom budem si musiet nieco pichat?????

rikuska21
27. aug 2009

Matus, a ako sa citis???? je to asi uz na nevydrzanie , kedy to budu vkladat ???

riska
27. aug 2009

rikuska, podla mna nie, ved tie injekcie su na to, aby si mala čo najviac vajíčok.... či sa mýlim? 😕

matuska111
27. aug 2009

tak to ti uz nepoviem ja uz teraz len vkladat budem ten egesteran alebo ako sa to vola (nechce sa mi vstat a ist to pozriet-som rada ze sedim 😖 )

matuska111
27. aug 2009

rikus - boli ma brucho
ale inak v uplne v poho
vklad bud vikend alebo pondelok-utorok

rikuska21
27. aug 2009

utrogestan, Matus velmi na teba myslim a lez, nic nerob a bud pozitivne naladena, a o par dni nam napises, ze si tehuuuuuu

matuska111
27. aug 2009

rikus - aj som na teba myslela rano, ze si urcite v cakarni 😉

matuska111
27. aug 2009

ja som tak pozitivne naladena, ze niektori si myslia ze som nafetovana 😀 😀 😀 😀

rikuska21
27. aug 2009

Ti verim a velmi ti toprajem, skoda ja nie ale urcite sa to aj mne podari a ak nie teraz tak snad nabuduce, my sme tam s manzom prisli o 7.30 a ty si uz asi bola na izbe, zivaj si ten pocit dobrej nalady a tes sa, lebo aj to vplyva

matuska111
27. aug 2009

ano o 7,30 som uz bola na izbe nervozna jak pes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kocky pre dnes sa rozlucim - idem si lahnut....ale zajtra dam urcite vediet ako sme dopadli.
krasny vecer vam prajem

rikuska - budem na teba mysliet a drzat vsetky palceky aby to vsetko bolo OK (co aj bude)

rikuska21
27. aug 2009

Bezkaj lezkat Matus a dakujem vam vsetkym, kamaratka mi poradila temu na ohss-ovarialny hyper stimulacny syndrom a tam som sa fakt docitala co to je atd, a asi to je teda moj pripad, skoda, este do zajtra pockam

rikuska21
27. aug 2009

Bambulky, treba velmi vela pit pri stimulke, aby ste nahodou nemali ohss, teraz som sa o tom docitala skoda ze som to nevedela od prveho dna ale az od 6 dna a to je dnes

tak pite kolko 4litre denne

floskula
27. aug 2009

rikuska, neboj, odber ti spravia celkom urcite. len transfer, to vkladanie ti asi oddialia. ale potom uz si nic nepichas, to len tabletky beries na pripravu maternice. cim viac vajicok ti odoberu, tym viac pokusov o KET (transfer mrazenych embryi) budes mat pred sebou, vzdy len s tabletkami na sliznicu. ale tebe bude stacit mozno hned prve vkladanie. 😉 tak drzim palce a nezufaj. ja som bola tiez na hranici OHSS a prepila som to tou vodou. ale vzdy je to individualne. ak ti to doktor odlozi, doveruj mu, vie, preco to spravi. hlavne sa skus nestresovat. 🙂

rikuska21
27. aug 2009

FfLOSKULKA, DAKUJEM ZA UPOKOJENIE, MOMENTALNE SA MI VELMI NEDARI NESTRESOVAT, POZORUJEM SA AKO BLAZON, a tiez pijem ako diva a nebudem spat alen pit, tak dakujem

bambibam
27. aug 2009

Ahoj baby ,pred chvílou som vstala ,no dozajtra to už nestíham tie 4 l je vela . V stredu som spala ako zabitá a dnes hotová. 😝 😝 😝 Poznám aj lepšie stavy. Na zajtra sa trochu bojím ,ale myslím že je to zdravé ked sa bojím , pretože to by som bola asi divná keby som nemala obavu. Slubujem prežijem. 🙂

matuska111 ten pocit nafetovania som mala ked mi večer pichli pregnil. Tak to ma čaká ešte OHSS? 😖
tak aj to prežijem. A dá sa to nejak zastaviť. napr. po ceste domov?

sylvusa
27. aug 2009

ahojte, myslela som na Matusku111, napísala som že Mišik,mám z tých mien chaos, že som na ňu myslela, baby to znamená, že čím viac vajok mám, môžem dostať OHSS, baby to je fakt také hrozné, že je Vám tak zle, matuska 111 zajtra napíš koľko si mala oplodnených

rikuska21
27. aug 2009

Nie sylvi, doki by ta na to upzornil, ze sa nieco deje, bud v klude

Bambi, neboj zajtra budes super sliepocka a znesies im najkrajsie vajka na svete, a nicoho sa neboj,

Ja to skusim nejako prezit, i ked mi je na umretie

rikuska21
27. aug 2009

idem spinkat a adufat ze sa to do rana nezhorsi,

pa a myslim

bobjan
27. aug 2009

Bambi moooc držím palce 😉

Rikuska, keď veľa piješ, aj si sleduj či chodíš veľa cikať. Je to dôležité, aby v tebe tá voda nezostávala...držkaj sa, podľa mňa to dotiahneš do OPU, a verím, že aj ďalej 🙂
Inak počas stimulky sa nemusí tak veľa piť, ale pre také čo nie sú zvyknuté tak veľa vypiť za deň, za to považuje za takú "prípravu". Takže len pekne pi a papkaj bielkoviny a cikaj 😉 Ak by sa ti zle dýchalo, alebo nemohla chodiť poriadne, tak choď na pohotovosť a na nič nečakaj...

Matuska, 8? Super počet. Držím palce na zajtra a daj vedieť ako sa im darí.

bambibam
27. aug 2009

baby dakujem Vám všetkým za povzbudenie ,idem si lahnúť. 🙂 😝

sylvusa
27. aug 2009

koľko by malao byť vajok, aký počet - na odber ,

bobjan
27. aug 2009

Sylvusa, to sa povedať nedá, je to indi vindi🙂))

bobjan
28. aug 2009

Dobré ránko🙂

Tak a som "pichajúca" 😎

matuska111
28. aug 2009

ahoj bobjan - to ju super....a ja stale cakam na telefonat :o)

bobjan
28. aug 2009

Matuska, kedy si dávala žiadosť?

vierka
28. aug 2009

dobre ranko kocky 😀

bobjan - no super mojka, uz je z teba vcelicka - drziiiiiim straaaaaasne moc palceky 😀

bambibam - drzim palce na dnes 😉

matuska - drzim palce na dnesny telefonat, verim, ze budu same dobre spravy 😉

sylvusa - pocet vajicok je individualny podla toho ako tvoje telo reaguje na stimulaciu 😉 nie je stanovene kolko ich ma byt 🙂

bobjan
28. aug 2009

Vierka, ďakujem 😉 Ako sa máš? Ako dopadla poradňa?

vierka
28. aug 2009

nemas za co, budem ta tu cely cas smirovat 😉 😀
poradna super, babatko je zdravucke, pekne maminke mavalo rucickami, aj mu doki pozeral kosticky - som sa smiala ked som videla v mojom bruchu taku malu lebku 😀 😀 😀 podla merania kosti sa termin porodu posunul z 23.1. na 17.1.... ale stale nevieme co cakame, tak nam to hadam povedia o tri tyzdne na 3D ultrazvuku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre