Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petra2505
7. sep 2009

bobjan ja im to rano musim ist vratit, ja mam plnu chladnicku injekcii 😀

bobjan
7. sep 2009

Peti, to ti verím 😀 my ešteže máme doma chladničky dve 😀 😀 😀

bobjan
7. sep 2009

babulky ja valím off, zajtra dám vedieť, cca okolo obeda by sme mohli byť doma...zastavíme sa niekde aj najesť, tak uvidíme🙂pa

petra2505
7. sep 2009

jezis, mna preto tak zmrazilo ked mi povedala doplatok, ze skoro 300 Eur, ale keby som nechodila na konika tak ani by som mozno nato tak skoro neprisla...21 ampul 🙂)))

vierka
8. sep 2009

dobre ranko baby....

bobjan - myslim na teba, drz sa 😉

petra2505
8. sep 2009

Bobjan- drzim palce (aj na nohach) 😉

pingula
8. sep 2009

Bobjan drziiiiim 😉

pingula
8. sep 2009

Ahojte dievcata...ci tam ze vsetky lieky mate v chladnicke? Mne hovorili iba o Gonale a pregnyle doparoma dufam ze som nieco nepototo 😒 to by ma moooc mrzelo..........

petra2505
8. sep 2009

Kocky rano som isla do tej lekarne, nakoniec na tom recepte bolo napisane Cetrodite III 1.ampulkove a oni sa tvarili, ze je to moja chyba, ze mi ich dali 21 ampuliek a ze tie 3 mam malo.Este ma presviedcali, ze to mam na 3 pokusy 😀 😀 Musela som sa smiat, strasne ma nahnevali, ale nevadi, poobede mi pridu tie 3 ampulky a viac do tej lekarne nejdem - doteraz som bola ich verny zakaznik, ale sklamali ma nie ani tak tym, ze to pomylili, ale tym pristupom.
Tak uz dnes som kludnejsia a kazdym dnom zacinam uz len musi dorazit mrcha.
A uz som sa bola objednat aj na predoperacne tak snad uz to bude mat kludnejsi a bezproblemovy priebeh 😉

rikuska21
8. sep 2009

Ahojte babulky, citam ze si mama Petka trosku chaos s liekmi, ale to sa stava.
Pingula, Ja som malal v chladnicke len pregnyl a nic ine sa do chladnicky nedava, Ani merional a aani cetrotide.

Dnes mam 5 den po OPU a este mi nevolali ze kolko mam mrazacikov. Ukrutne som nervozna a boli ma hlava, Neviete mi povedat ze na kolky den volali vam, lebo mne tvrdili ze na 5 den zavolaju a nic. Mam tam volat a lebo sa zbytocne plasim

Bobjan, velmi som na vas myslela a uz ste urcite ok, daj vediet ako si dopadla.

petra2505
8. sep 2009

Rikuska v lekarni mi nabalili 21 ampul Cetrotide namiesto 3 ampul, zaplatila som skoro o sto eur menej a este zo mna chceli spravit blbca🙂

petra2505
8. sep 2009

Kocky, aky bude teraz asi postup nech viem naco sa mam pripravit? Od druheho dna M mam zacat pichat Gonal - 5 dni, na 6 den mam prist na kontrolu a priniest 4 Merionaly a 1 Cetrotide.A co ma caka dalej?Baby boli ten Pregnyl, ze? 😒

rikuska21
8. sep 2009

Ten pregnyl zvykne stipat ale on sa picha iba 1 , tak neboj, inak pichanie je v poho. Na 6 den ta skontroluje ultrazvukom a povie ako dalej, ako sa ti to tam vyvija.

petra2505
8. sep 2009

Z toho pregnylu mam velkeho boja a akurat som studovala navod na ten Gonal to bude tiez sranda 😝

rikuska21
8. sep 2009

Peti neboj je to iba injekcia, ja som uz volala do FC a dva krat ma prepojili na embriologicku a stale ma obsadene, mna asi klepne pepka z tej neistoty, idem skusit treti krat

petra2505
8. sep 2009

Viem si to predsvatit ake mas "nervy".Ja som tam volala vcera ci sa musi pichat vsetko rano lebo som dufala, ze mozem aj o 15:00 ked pride mamca z prace - je zdrav.sestra, no ale neda sa tak musim rano.

petra2505
8. sep 2009

Rikus ked si bola na odbere nemala si nahodou suknu?ja som tam vtedy sedela a jedna kocka odchadzala.

martineluska
8. sep 2009

ahojte ja som volala do fc či možem pichat poobede a dr mi povedal že možem. dnes idem už na 3 inekciu gonal 🙂

petra2505
8. sep 2009

tak ja to riskovat nebudem, mne vcera povedali rano tak budem pichat rano max do 10 hodiny 🙂 v tomto pripade radsej dam na rady lekarov 😝

bobjan
8. sep 2009

Ahojte,

ďakujem, že ste na mňa mysleli 😉 Máme len troch bojovníkov 😢 😢 😢 a ET možno vo štvrtok... som z toho na nervy...to som mala iba pri minimálke v Olomouci...na utz dr. vravel, že ich je dosť, tak teda neviem....či popraskali, alebo bolli prázdne????? to mi nikto nepovedal.... 😝 😔

Petra, mne teraz manža pichol Pregnyl tak, že som ani nevedela 😵

petra2505
8. sep 2009

bobjan nebud smutna, nadej je a ty MUSIS verit !!!!! Ja to prezijem, ale ked to nahodou nevyjde tak dalsi pokus si dam s dost velkym odstupom casu lebo tento rok som si okolo tehu - netehu uz uzila viac nez dost takze si potrebujem oddychnut (aj ked to hovorim stale a vzdy vymyslim nieco dalsie), ale uz naozaj leo aj financne je to vsetko dost narocne.

katka14
8. sep 2009

ahojte babenky, bobjan, tak uz to mas za sebou 🙂 to je super. neboj aj tie 3 su lepsie ako nič 😉 nestresuj, ved uvidis co ti povedia po telefone. ja som bola dnes na prechadzke s kamoskou a jej 4-mes.babatkom, tak som trosku aj unavena, boli ma hlava a aj veru brusko. dnes som 5 den po ET, teda ked naratam ten ET. bojim, bojim aby to nedopadlo ako minule. prsa uz nemam take citlive ako doteraz. asi sa moc sledujem, čo? 😒

bobjan, a ty sa ako citis po odbere? vsetko ok?

rikuska, uz si sa dovolala?

bobjan
8. sep 2009

Pingule, Gonal, Pregnyl, Cetrotide, do chloadničky!!! Inak ten Gonal ani nemusí byť, lebo keď ho minieš, môžeš ho mať v izbovej teplote mesiac, ak ho ale neminieš, musíš ho vyhodiť.....

Peti, tak tam chaosili?? No nič moc teda, ale hlavne, že máš lieky ako potrebuješ...

Rikuska, tak ako???

Katka, pekne sa prechádzaj a hladkaj brško 😉

Ja po odbere v pohode, trochu bolí bruško, ale to nič nie je... vedela som, že ich bude málo, lebo ma tak nebolelo ako minule ...

barchee
8. sep 2009

ahoj baby 😉 rada by som sa k vám pridala, budúci týždeň ideme do ferticentu zatiaľ len na prvú konzultáciu. Mala som ísť do gyn-fivu, ale ferticent je mi tak nejak sympatickejší 🙂 máte s nimi dobré skúsenosti?

pingula
8. sep 2009

Bobjan: Super aj traja ked su silny su OK!! 😉 Nezufaj vsetko bude v poho Dik za info...je to sranda ze v lekarni mi povedali len tie dva lieky ktore maju ist do chladnicky ☹ Dufam ze som nieco nepokazila Zajtra idem na prvu kontrolu od zacatia stimulky tak som zvedava co ten moj jedinacik vajecnik vypestoval 😨
Barchee: osobne a co som tu citala je spokojnost s FC super ludia vyborny pristup..... o

vierka
9. sep 2009

dobre ranko kocky, vcera som uz nestihla citat 🙂

bobjan - mas troch bojovnikov!!! no super, je to lepsie ako nic a baby zostali tehotne aj po vklade jedneho... takze ti silne moc drzim palce, som zvedava co budu dneska volat a zajtra bude transfer a uz aj ty budes moct hladkat brusko nech babatko/tka pekne rastu 😉

katka - nezufaj prostim ta a viem ze je to tazke, ale nesleduj sa tak... mozno ta tie prsia boleli len z reakcie na lieky a kedze ich uz neberies, tak sa to preto znizuje... ja ked som zostala tehu, tak v tom mesiaci mi nebolo absolutne nic - nic nezvycajne som si nevsimla 😉 takze hlavu hore, snaz sa uvolnit a venuj sa veciam co rada robis 😉

barchee - ja som bola velmi spokojna z FC 🙂 ked budu problemy urcite si tam pojdeme pre druhe babo 😀

matuska111
9. sep 2009

ahojte kocky, dnes som to nevydrzala a po 8 . dnoch po ET som si spravila test - a mam taky pocit ze sa tam objavila velmi slabulinka ciarocka....takze ma to trosku povzbudilo.....pretoze som mala posledne dni trosku smutne ....zomrel nam dedko a vcera sme mali pohreb....manzel ma tam ani nechcel zobrat, ale myslim ze som to zvladla dobre - trosku som si poplakala a hlavne som sa v kostole stihla pomodlit aj za moje krasne deticky :o)

awe
9. sep 2009

ahojte kocky, zasa som troku nazrela do vasej temicky 😉
matuska - to je super, potichucky gratulujem, nech ciarocka len silnie 🙂
bobjan - drzim palce, presne ako ti napisala aj Vierka, na tehotenstvo ti staci aj jeden bojovnik, hlavne, ze bude silny 😉

awe
9. sep 2009

matus - uprimnu sustrast k dedkovi 😔

matuska111
9. sep 2009

awe dakujem - a ty si na tom ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre