Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

matuska111
9. sep 2009

ja som bola do FC poslana hned - moj gynekolog sa pozna s Pinterom.....
kocka co bola so mnou na ET hovorila, ze bola 1. krat v iscare a vravela, ze to sa neda porovnat

pingula
9. sep 2009

awe:pliiis tik tik tykaj mi 😉 citim sa potom presne ako dnes vo FC ako anuci medzi babenkami 😀 Este neviem malo narastli takze este ich "polievame" aby narastli do velkosti ako potrebujeme na OPU 😅

bobjan
9. sep 2009

Awe, keby si cinkla, sestričky ti ochotne poradia, keď im povieš, čo je vo veci tak ti povedia. Ja by som brnkla..

awe
9. sep 2009

pingula - ja ti tikam 😀 doslo k omylu, niekedy pisem vy - ale to akoze myslim teba a manzela ako par, alebo teba a vajka a tak, jasnacka tikacka 😀

bobjan - dakujem, si zlata, ja im teda zajtra doobeda zavolam, len sa citim ako trapka...ale mas pravdu, snad mi poradia 🙂 a budem mat menej nervov 😅

bobjan
9. sep 2009

Necíť sa ako trapka, ony sú zlaté a za opýtanie nič nedáš...veď vždy povedia," keby niečo, volajte🙂"

Rikuska, traja bojovníci, verím, že budú silní 😉 Tebe je už lepšie??

awe
9. sep 2009

bobjan - mas pravdu, dam zajtra vediet, so som vysondovala 😉
a ty sa ako citis pred zajtrajsom? zajtra si ides po bobacikov a budes tehu, to je perfektne a potom im uz len dohovarat, aby ostali v brusku minimalne do jari 🙂

bobjan
9. sep 2009

Awe, inak ja som šla na genetiku po 1.IVF neúspešnom - bez ET...hlavne kvôli sebe svojmu svedomiu, nikto ma tam neposlal, ale dr. v CAR bol taký zlatý, že mi dal doporučenie 😉

awe
9. sep 2009

inac, je to sila, ako clovek dokaze reagovat na tie hormony, vzdy inak. Raz ma 10 vajicok, potom dve, inokedy pat....ja som mala tri, vlastne len dve pouzitelne zo siedmych folikov, ale ja som tu celu stimulku prezivala tak divne, ja som ani nevedela, ze stimulujem, brusko som necitila absolutne vobec, ani po OPU - to fakt len minimalne, ani som nepribrala a nemala ho nafuknute, co asi nebolo moc ok 😒

pingula
9. sep 2009

Awe ja som sla na genetiku po potrate bez vahania ma tam poslala gynekologycka hlavne koli tomu ze som este nerodila a koli veku.....

awe
9. sep 2009

bobjan a ty si prve IVF-ko absolvovala v FC? a ziadost na druhe si si vypisala este pred vysledkami z genetiky, ci ako si postupovala, ak smiem vediet? 😕
ta genetika je predsalen dobra vec, aspon clovek vie, v com moze byt pripaqdny problem, aj ked tu povacsine nikomu niec nezistia, co tak citam ( co je vlastne aj dobre).

awe
9. sep 2009

bobjan, pingula a v ktorej nemocke ste boli na genetike? a za kolko asi ste mali vysledky?

pingula
9. sep 2009

awe:ja som bola na Kramaroch tak mam gyndosku.......a travalo to nieco cez 2 mesiace 😠

bobjan
9. sep 2009

Awe, ja som bola v Žiline...

1.IVF som mala v Heliose v Martine. Hneď ako mi dal dr. papier na genetiku, tak som podpísala aj žiadosť na ďalšie IVF, lebo mi to dr. navrhol a povedal, že žiadosť platí rok (neviem ako to je teraz) a že ak neprídem do toho roka a nevyužijem ju, tak mi prepadne schválenie a budem musieť žiadať znova. Vtedy som na schválenie čakala cca 1,5 mesiaca, tak som neváhala a vypísala ju..

bobjan
9. sep 2009

Výsledky boli cca za 5 týždňov

pingula
9. sep 2009

awe: kukam na ziadost IVF a tam je obdobie 2009 takze na rok 😉

awe
9. sep 2009

super kocky, dakujem...uz som sa rozhodla, zajtra volam do FC a spytam sa, kedy by sme mohli prist vypsisat novu ziadost, nakolko, ak bude schvalovanie trvat viac ako mesiac, kludne sa moze stat, ze dalsie IVF-ko absolvujeme az v novom rocku...
od genetiky nam uz ubehli 4 tyzdne, este pockam do polky oktobra, mali by mi volat, ale ka sa dovtedy neozvu, budem volat ja 😠 lebo fakt to trva nenormalne dlho....ach 😅

awe
9. sep 2009

a neviete ako je to s tymi poistovnami, oni maju nejake limity na kadzy rok, nie?

pingula
9. sep 2009

babenky koncim pekny zbytok dna...

awe
9. sep 2009

pingul - maj sa, pekny vecer, ja uz zajtra budem v robotke, tak zasa nazriem aj vecer 😉

lenca.b
9. sep 2009

babulky tak to ste ma nepotesili ja teraz nemam ako ist do zvolena a zobrat si HP od mojej gynekologicky :'( ona mi robila dake vzdy na zaciatku cyklu a vsetky boli ok ale nikdo mi nikdy nerobil HP potom v dalsej faze cyklu :( tak teraz neviem co teda

awe
9. sep 2009

lenca, neboj, chod do FC a uvidis, co ti povie doki, pripadne mu vysledky z HP donesies dodatocne 😉

lenca.b
9. sep 2009

no hej len ja neviem ci mi to moja dok da sak to by mi musela celu kartu dat ☹ ja mu nesiem jedine tak vysledok laparoskopie mm dva spermiogramy a dake vysledky z endokrinologie co tam berem lieky a robia mi cca kazde tri mesiace prolaktin a stitnu zlazu hormony

awe
9. sep 2009

lenci, mne robili HP len raz, tak tie vysledky som dala dr. Pinterovi a stacilo to, mozno vobec nebudes potrebovat a ak ano, on ti povie, neboj 😉
zober si so sebou to, co mas.

lenca.b
9. sep 2009

awe dakujem krasne no dufam ze mu bude stacit to co mam inak neviem teda no co nakoniec povie ale tak hadam ma neposlu prec 😠

awe
9. sep 2009

lenci, urcite ta neposlu prec 😉 su velmi mili, radi ti ochotne poradia a vysvetlia vsetko potrebne 🙂 ides v piatok?

awe
9. sep 2009

a je normalne, ze mas stach, aj ja som mala pred prvou navstevou v FC - nevedela som, co nas caka...

lenca.b
9. sep 2009

ano idem piatok na 10.30 a este mam taku otazocku potvrdia mm priepustku do prace?

awe
9. sep 2009

ano, potvrdia, len si prines priepustku so sebou, sestricka na recepcii ti ju potvrdi. Mne potvrdili na cely den, ked som bola na OPU vajicok.

awe
9. sep 2009

len na priepustke mas peciatku CAR-u, neviem, ak si to v praci hovorila je to ok, ale ak si o tom nechcela hovorit, z tej priepustky sa to da zistit 😅

lenca.b
9. sep 2009

jaj to ja nepotrebujem to mm ale vies co uz ja sa za to nehambim ze mame problem co uz nie sme jedini 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre