Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
26. feb 2009

matka - a aku to mas poistovnu a kedy si tu ziadost vypisala?

daguska
26. feb 2009

inak mne to posielali z centra, ale ked som menila centrum bola som si tam zaniest sama

daguska
26. feb 2009

babenky idem papať, lebo mi tak škrka v brušku že tu robim disco.

vierka
26. feb 2009

daguska - tak dobru chut zelam 😝 😀

matkamatko
26. feb 2009

no ja som volala minulý pondelok do FC a oni mi ju mali poslat a mám VSZP.
inak kočky to posielaju do pobočky BA alebo tam kde bývam ja?

matkamatko
26. feb 2009

dag dobrú chut , ja uz mam po 😝

vierka
26. feb 2009

matka - tak oni do vseobecnej to nosia aj osobne a mne volali tak dva tyzdne od podpisania v centre ze to mam schvalene.. takze podla mna ti este tento tyzden, najneskor v priebehu buduceho zavolaju 😉

matkamatko
26. feb 2009

vierka dík za upokojenie, ja tomu tiež verím, dufam, ze neboli nejaké problémy ale to by mi asi volali, ze... 😎

vierka
26. feb 2009

matka - neboj sa, urcite neboli... vo vseobenej to ide rychlo a sestricka ti pekne zavola, ze uz to tam maju aj schvalene... neboj 😉

sue13
26. feb 2009

Dakujeme velmi pekne za pochvaly. 🙂 Karinka je krasna po maminke predsa 😀 😀 😀
Vierka gulovnicu uz tatinko veru zhana 😀 😀 😀 Uz teraz ma z toho obavy 😀
Velmi Vam zelam aby ste aj vy zazivali co najskor tieto pocity co ja 😉

vierka
26. feb 2009

sue - tak verim, ze coskoro tatinko najde nejaku dobru akciu a kupi rovno dve 😀 😀 😀
dakujem, si zlatucka a verim, ze naozaj pojdeme coskoro vsetky vo vasich slapajach 😀

peggyyy
26. feb 2009

sue ďakujem a gratulujem k nádhernej dcérke...nech ste obe silné a zdravé...tfuj tfuj tfuj
ja som bola dnes u svojho doktora a vypísal ma na rizikové takže oddnes som PN 😀

babulka123
autor
26. feb 2009

pegyyy tak vitaj do klubu .. sme na tom rovnako..

vierka
26. feb 2009

pegy - jeeeeej, tak to je super, ze budes domka, aspon si pekne oddychnes a cele si to vychutnas... a kedy ides na najblizsiu kontrolu aby sme vedeli kolko bobacikov sa v tebe skryva? 😀

sylvusa
26. feb 2009

ahote, chcem sa spýtať, či potvrdenie na schválenie poisťovňou sa posliela na centrálu do Bratislavy, alebo do poisťovne odkiaľa pochádzam , mám všeobecnú zdravotnú

daguska
26. feb 2009

matkamatko: neboj oni sa ti ozvu

petkaerdal
26. feb 2009

ahojte,
Sue gratulujem,mala je strasne krasna,vela zdravia 😉

petkaerdal
26. feb 2009

peggyyy,ty ako? cakaj jedno alebo dve? nejak som nepostrehla???

ostatne kocky,ako sa mate???

peggyyy
26. feb 2009

babulka vitám

vierka najbližšie idem na kontrolu 13.3-

petka no ja zatiaľ celkom fajn...zatiaľ to vyzerá na jedno ale ešte sa to môže zmeniť, uvidíme neskôr

vierka
26. feb 2009

sylvusa - ahojcek, myslim, ze je to posielane na centralu do Ba, pretoze tu moju ziadost isiel doki osobne odviezt a myslim, ze on nebude chodit do inych miest, takze pocitam ze to schvaluju v Ba...

petka - ahocej, ako sa mas hlavne ty a tvoje princezne 😀

pegy - tak to sa tesim, to by ti uz mohli povedat ci je jedno alebo dve 😀

peggyyy
26. feb 2009

vierka no to by mi už mal povedať...ale vravel, že zatiaľ je tam jeden gestačný vak, ale neviem neviem
poteším sa aj jednému aj dvom 😀

vierka
26. feb 2009

pegy - jasne, ja viem, ze z jedneho by si bola uplne ze happy a druhy by bol potom ako taka ceresncka na skvelej torte 😀

chloe77
26. feb 2009

ahojte babulky 😵. sledujem Vas uz veelmi dlho len neprispievam 🤐.cakam na MS a zacinam stimulovat predpokladam ze od pondelka. mam jednu otazocku kedy cca je odber od zaciatku stimulky ide o to ze mam az na 10 den termin interneho.stiham? ci si mam hladat inu ambulanciu dakujeeem. vasa spolutrpitelka

vierka
27. feb 2009

dobre ranko babenky... 😀

chloe - ahojky... ja som mala odber na 11 den stimulacie, cize 12 den cyklu... neviem ci tu je niekto, kto mal odber skor nez na 10 den...

veam
27. feb 2009

caute...ako sa tu mate?co je nove?nechce sa mi to vsetko citat,ked som tu dlhsie nebola

vierka
27. feb 2009

veam - ahojcek... no peggy je nam tehotna 😀 bobjan caka na krvny test v pondelok... petka sa stale napchava vianockou s lekvarom a mame tu myslim dve cakatelky co zacnu cochvila stimulovat 😀

veam
27. feb 2009

tak drzim palceky baby...a ty ako vierka?

vierka
27. feb 2009

veam - no my mame teraz 3 mesacnu pauzicku, tak si to uzivame, ziadny lekari, nic 😀
a ty? 😀

veam
27. feb 2009

no ja cakam na mrchu a mam ist na IUI do GF a potom zmenim centrum,teda pojdem do FC,lebo v GF sa mi nepaci...akurat mam teraz dilema,kedze mi meska mrcha a vcera som sa testla a bola tam velmi slabucka druha ciarka,tak neviem ci to je len plany poplach alebo sa mam tesit,kedze ma pobolieva obcas podbrusko...a som 2tyzdne po laparke

vierka
27. feb 2009

a toto bude tvoje kolke IUI?
a tebe asi mrcha chodila presne na cas, ked dokazes povedat ze ti meska... slabucka ciarka??? 😀 tak to zatial vyzera dobre, ja byt tebou, tak skusim zase testnut o par dni a ked bude silnejsia, tak je to jasne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre