Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

rikuska21
1. dec 2009

Leni si poklad, ja som na tento cvik uplne zabudla a popisala si ho bravurne vdaka 😅

lenca.b
1. dec 2009

rikuska a to iste aj zo zadu si daj na hlavu spojene ruky a jemne tlac hlavu dopredu rukami ale aj spatne tlac hlavu do ruk spat 🙂 skus malo by ti to uvolnit krk a mne este pomaha ked si masirujem az tak ze boli prvy stavec ktory je hned za lebkou a tam tie svali popri tom a trochu mi migrena polavi 🙂

rikuska21
1. dec 2009

Bozinku, vdaka ti, hned som to aj vyskusala teraz, budem to robit viac krat denne, len skoda ze uz zajtra idem do prace, 😠

bambibam
2. dec 2009

Ahojte baby dávam vedieť ani menzes ale ani tehotná. ☹ ☹ ☹ Proste len sa im asi nechce. zamrzli, tak čakáme ,pravde podobne stres a prechladnutie sa ukázalo. 😝

rikuska21
2. dec 2009

Bambi a a to sa fakt stava, kedcakas nepride, ked ju nechces , tak je tu vzdy, nasa verny mrchy, som ja ale poet 😵 Lenik ahooooj,

lenca.b
3. dec 2009

ahojte no co rikuska krk uz posluuucha 😉

bambibam
5. dec 2009

Ahoj baby včera 4.12 som si robila znovu tt a // 🙂 potešili ale dnes ráno 5.12 na teste horko tažko sa tá druhá ukázala,viac by som povedala že tam nieje ako je. Som s tých testov ešte zmätenejšia ako som bola doteraz.

siouxie
5. dec 2009

bambi, držím palce! 😵 😵

bambibam
5. dec 2009

siouxie ďakujem modlím sa aby sa sen stal skutočnosťou

alex
5. dec 2009

bambibam držím palce nech silnie! 😵

bambibam
5. dec 2009

dúfam ,verím, dokonca ani už moc nebehám lebo ma bolí tak pichlavo brucho. Už som asi zabudla ako to bolo ked som mala 18. A zajtra by som mala dostať menzes tak sa modlím nech ide kade - tade. Chcela by som zažiť ozajstného Mikuláša. 🙂 Ja som fakt celý rok poslúchala,aj básničky budem recitovať 😀 😀 😀 😀

siouxie
5. dec 2009

😀 😀 bambi, a to už ďalší menzes? 😕

bambibam
5. dec 2009

nie mala som dostať menzes na začiatku mesiaca okolo 1-2 ale kedže zvykne meškať tak som si urobila také pravidlo počkáme 5 dní. A vždy do tedy prišiel. Takže som si povedala že počkám nan do mikuláša a potom budem testovať. Ale nevydržala som to a už som začala.
A teraz mám hlavu ako balón 😝

siouxie
5. dec 2009

aha, no tak uvidíš, čo ten Mikuláš na to povie... 😀 😀

rikuska21
5. dec 2009

Bambi, drzim vsetky palce aj na nohach, ani nevies ako vam to s manzelom prajem, vidis dali ste si od vsetkeho oddych a mozno motyka vystreli a budete mat najkrajsieho mikulasa, prajem vam to z celeho srdca, 😵 😵 slaby ruzovy nemusi, nic znamenat

lenik dnes je prvy den po 10 dnoch co mam neboli hlava, a je to zazrak, vzdy ked si spomeniem, si robim tie cviky ako si pisala, tak mozno to zabera, 🙂 🙂

siouxie
5. dec 2009

rikuška, aj tebe držím palce, čítala som, že si už 9. deň po transfere, tak nech to vyjde! 😵 😵

rikuska21
5. dec 2009

Siouxie, dakujem ti pekne , snazim sa drzat , a ty si ako na tom??

siouxie
5. dec 2009

pozri pas.

vierka
5. dec 2009

ahojte baby 😀

bambi - moc drzim palce, aby palicka druha este silnela... pozri sa do mojho albumiku, ja som mala jeden test uplne slabulinky nez ten uplne prvy co som si robila... zalezi to asi aj druhu testu... tak nezufaj, ja verim, ze ked uz su raz tam, tak tam proste zostanu.. drzim palce 😉

bambibam
5. dec 2009

Dievčatá všetkým vám ďakujem , budem na Vás myslieť ,a ked budem vedieť čo a ako dám Vám vedieť.

Rikuska ,možno 🙂 budeme spolu tehulkovať. Vierka stále verím ,že aj slabá čiarka je čiarka.

rikuska21
5. dec 2009

no to by bolo supis Bambi, ak by sme spolu tehulkovli, len tak velmi potichucky dufam
😀
Vieri, kukla som albumik a mas krasne vecicky nakupene, ale to este nic nie proti tomu nadhernemu co sa namalovala pre svojho chrustika na stenu 😀 😀 , skoro som odpadla, ty si umelkyna??? to sa vazne pytam,???

vierka
5. dec 2009

bambi - myslim na vas a budem vas tu smirovat, ze ako pokracujete 😉 🙂

rikuska - prosim ta, neprehanaj... priznam sa aj bez mucenia, ze som to obkreslila 😀 objednala som si predlohu z jednej stranky, taku papierovu a to len obkreslis, vymalujes a obtiahnes a je to 😉
a toho slonika som si vytlacila v praci na velkej tlaciarni a tiez len obkreslila 🙂
ked chces, potom poskytnem stranku kde som objednavala, su tam krasne veci na malovanie 😀

bubulka722
5. dec 2009

Ahojte bambulky!!!
Tak ako vidím nádherne pokračujete! LEN TAK ĎALEJ!!!
Bambi, Rikuska siiiilno držím palce!!! Bambi inak si myslím, že aj s tou slabučkou čiarkou je to jasné!!!
Vieri, ahóóój, ako sa ti tehulkuje?
Ja som sa dnes vrátila z LSK, takže máme už všetko priechodné. Viac mi doki povie v utorok pri výbere stehov. Inak vraj som úplne súca na bezproblémové otehotnenie. HURÁ!!!

bubulka722
5. dec 2009

Rikus, prilep sem testíky!!! 😉

bubulka722
5. dec 2009

Bambi a Rikus, prilepte sem testíky, prosím!!! 😉

lenca.b
5. dec 2009

ahojte babulky taaak vidim ze to ide celkom fajn 🙂 rikuska som rada ze som ti mohla aspon trochu pomoct 🙂 jaaa stale cakam na potvrdenie ziadosti z poistovne dufam ze sa vyjadria aj ked od januara sa teda zlucuju 🙂 bo teda by som chcela januar stihnut to IVF aaale podla toho ako to zatial vyzera tak to bude mozno az vo februari takze zas len cakat ☹

bubulka722
5. dec 2009

Ahoj Lenca, to sa na to IVF tak tešíš???
Mňa to už prešlo, žiadosť mám schválenú, ale vôbec sa mi dotoho nechce, ja verím, že otehotniem prorodzene!!!
Kašli na termíny a nič dopredu neplánuj, vyhneš sa zbytočným depkám!!!

siouxie
5. dec 2009

bubulka, blahoželám k úspešnej laparke. 🙂

lenca.b
5. dec 2009

bubulka tesim lebo uz neverim na prirodzene 🙂 a aspon ma to niekam zas dalej posunie

rikuska21
5. dec 2009

Vieri, to by som ti bola vdacna za tu stranku, 😀

Lenik, tiez som to po 6 rokoch vzdala a teraz ,,,,no snad

Bubulka, to je supis, ze po laparke ok, dufam, ze to tak aj bude, ja som zatial netestila a ak vydrzim ani nebudem, 😉 😉 , tak v januari si ber dovcu a pracujte s drahym niekde na ostrove v Thajsku, ja som to tak urobila pred tromi rokmi ale zial neuspesne, tak ty to napravis 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre