Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vika34
22. jan 2010

tak to máš ešte čo robiť ,ked si iba pri druhom 😀

lenca.b
22. jan 2010

citala si merional 😀 ja som to precitala zistila veeelmi zle veci a radsej som to uz viac neotvarala 🙂

lenca.b
22. jan 2010

jooooj vika prosim ta pekne moj rekord niekedy bol ze 4 a pol piva ale to ani nechci vedet co so mnou bolo oooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zvysok som dnes doplnila vodou a kedze uz ziadny hyperstimak nedostanem tak to moze uz byt jedno 🙂 ale ma prekvapil ze ako srandoval a ze na mna hned ze to je ta ukecana bo po narkoze som tak blabotala ze sa za mna manzel hambil ☹

marrad
22. jan 2010

sak ja som zacala tie zle veci a po prvych vetach som to radsej nechcela vediet.... 🙂

lenca.b
22. jan 2010

jooj marrad to keby si citala pribalovy letak tabletiek zo jem uz 5 rokov to by si sa este len divila 🙂 a poviem ti ze som vdacna za to ze ten liek robia a ze mi ho niekto predpisal

vika34
22. jan 2010

babi,ked sa chcete pobaviť prečítajte si leták k prednisonu,to je iný humus,merinal je slabý odvar 😀

marrad
22. jan 2010

tak taku lakocinku este doma nemam 😀

lenca.b
22. jan 2010

jaaa som si to citala a hned som si radsej povedala ze ja si ziadnu alergiu na spermose liecit nejdem 😀 a uz som zavrhla aj prahu 🙂 diiik ze si mi to napisala xixix ja by som to do seba necpala

vika34
22. jan 2010

ja som po narkoze otravovala muža,že chcem okamžite hodinky,aj si to pamätám,neviem prečo som ich chcela ,ale musela som ich mať,stále som opakovala chcem hodinky,chcem hodinky

ja som v celom svojom živote vypila asi 1 dcl piva a vracala som ešte dva dni,takže to neni nič pre mňa

vika34
22. jan 2010

ja som musela kvôli hrubému črevu a nevedela som čo myslia zhrubnutá koža na krku a v trupe a mesiačiková tvár a ked som sa po nejakom čase kukla do zrkadla ,tak som to pochopila ,bola som ako balon,doslova 😅

lenca.b
22. jan 2010

vika teraz myslis prednison?

vika34
22. jan 2010

ano

lenca.b
22. jan 2010

no urcite taku fajnotku si davat nebudem 😀 este si dost zivo pamatam na dobu ked moje telo len tak z dlhej chvile zadrziavalo 10kg vahy vodu a nebolo to prijemne ☹ takze neprosim si a ked som tam videla ze depresie tak to tiez ne sak mne uz robi zle aj blby duphaston take stavy z neho mam ze strach

marrad
22. jan 2010

a to sa naco berie baby?

vika34
22. jan 2010

tak depky som z toho nemala,ale priberala som hodne

marrad
22. jan 2010

vika citala som v prispevku merional, ze si mala 42 merionalov?
tiez si zacala gonalom? kolko si mala vajok po gonale pred merionalom?

vika34
22. jan 2010

nie ja som si vyžiadala iba merional,ja som nechcela stimulovať gonalom,preto tak veľa,mala som 12 vajok,mám veľmi dobrý HP ,tak aj preto som nechcela meniť,lebo to bolo posledné IVF,tak som nechceôla niečo nové a aj kvôli peniazom,bohužial IVF mi zobrali všetky úspory,stálo ma to cez 100000 skk

marrad
22. jan 2010

Vsetki IVF dokopy Ta tolko vysli?
alebo teraz si bola samoplatca?

vika34
22. jan 2010

marrad prednison sa berie na všetko,je to také svinstvo hormonálne ,že sa dáva na všelijaké chronické zápaly

marrad
22. jan 2010

Ako casto sa moze podstupit IVF, ked mi to teraz nevyjde, kedy najskor mozem ist opat?

vika34
22. jan 2010

všetky tri

marrad
22. jan 2010

ja mam smolu, ze uz dalsie asi nestihnem preplacane poistovnou....

vika34
22. jan 2010

môžeš začať stimulovať po 3 cykloch,ale určite nebude treba ,veríme 😅

marrad
22. jan 2010

3 krat mrcha?

marrad
22. jan 2010

cize pri 4 tej mrche, chapem dobre?

vika34
22. jan 2010

toto posledné som stihla len tak tak ,3.2. mám narodeniny a to som musela brať lieky na oddialenie mrchy,lebo som mala dostať na Vianoce,takže januarový menzes by som dostala až koncom a to by som nestihla ET DO NARODENín
Kolko máš rokov?

vika34
22. jan 2010

že vraj ano,ja som to neabsolvovala tak za sebou tak viem iba čo babi píšu

marrad
22. jan 2010

23.6. budem mat 39
takze cisto teoreticky by som to mohla este raz stihnut.....

vika34
22. jan 2010

do tohoto dátume musíš mať aj ET,teoreticky by sa to dalo stihnuť,je to tak na knap,ako u mňa

marrad
22. jan 2010

no, veru.
Uvidime, ked to teraz nevzjde tak nabehnem ku mojej gyndacke pre duphaston, aby som mala normalnz cyklus, tak by to mohlo vyjst...
Inak revizna lekarka mi vravela, ze to jej jedno co preplaca poistovna.
Ze 3 ukony, ze to mozu byt aj IUI napriklad.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre