Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

marrad
25. jan 2010

bambibam

akoze sa to poradilo napriek neoplodnenemu vajku?
napis mi o tom nieco, prosim
prave stimulujem a nejak sa nedari rast falikulom
plazmu sme si dali.......

bambibam
25. jan 2010

Tak to je dobre ,niekedy to vajkám trvá dlhšie kým pochopia čo treba robiť. 😀 😀 😀
Nakoniec to dobre dopadne.

babulka123
autor
25. jan 2010

no babulky.. tak ja vas idem nakazit..
tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.. a este tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj od ninky ktora neskutocne slintosi lebo nam idu zuby.. takze je dost neprijemna chudatko malinke.. ale verim ze to prejde..

a uzivam si to . niekedy je to teda na maslu nebudem klamat ale inak je to super.. ked sa to male bezzube usmeje nieje krajsi pocit na svete...

a vo FC robia mega super sikovne deticky, ninka sa dava uz na 4 a "rajduje" co robia 7 mesacne deticky takze sa pripravte na to ....

Pahu.. pridi ninka ta tak opluje ze aj 2 ninky budes mat v rbrusku..

vika velmi na teba myslim..

lenca.b
25. jan 2010

taaak prva mrcha po OPU dorazila super uz len jedna 😀 kludne by aj ten dalsi cyklus mohol byt takto kratky skor by to preslo 😎

siouxie
25. jan 2010

bambi, blahoželám 😵

trocha som nerozumela tvojim vetám bez čiarok, mohla by si vysvetliť, ako to u vás bolo? Ja mám totiž tiež za sebou jedno neúspešné ivf+icsi s spf a neoplodnenými vajíčkami 😒 😔 Dík...

vika34
25. jan 2010

dakujem dievčatá aj ja na seba veľa myslím a na Jurka tiež myslím a na to čo je dúfam v tom brušku tiež myslím až mi z toho hrabe 😀

bimbam ani ja som to nepochopila ,že sa ti nič neoplodnilo a si v tom,to je nejaké huncutctvo 😎
sorry,ved píšem ,že mi už hrabe z tej neistoty

awe
25. jan 2010

caute kocky, ja dnes len na skok 😉

lenca - blahozelam, to je krasne cislo 8 embryjok, supis 🙂

bambi - takze sa podarilo prirodzene, predsalen 😵 zo srdiecka blahozelam, opatruj sa a uzivaj si tehulkovanie 😉

vika - uz sa ti to krati, drzkam palce, nech su hrubanske // 🙂

dobru noc.

floskula
25. jan 2010

ahoj, ja vas len vsetky pozdravujem a drzim palce, kto je "v procese".
lenca, super pocet mrazacikov, to by som hned brala. ta stimulacia na ket je taka luxusna oproti ivf. 😉

bambibam
26. jan 2010

Baby neviem asi sme sa len nepochopili. Ja ked som bola na IVF-ICSI tak po odbere vajok sa im nepodarilo ani jedno oplodniť. Tak vklad sa nekonal.
No a po dvoch mesiacoch doma sa to podarilo. Samé a prirodzene.
Dievčatá dakujem Vám za podporu a už sa teším kedy tu pribudne veľa tehuliek. 🙂

siouxie
26. jan 2010

bambi, presne tak som dopadla aj ja, nič sa neoplodnilo. Preto som zareagovala lebo som si nebola istá, ako to myslíš 😉 Ale je super, že to potom takto krásne vyšlo... 😵

marrad
26. jan 2010

Ahojte dievcence...
Tie co ma tu citate tak viete ako som na tom
dnesny ultrazvu 10 D stimulacie potvrdil ze su len 2 vajicka .....
No napriektomu, ze su len 2 dnes vecer pregnyl
a vo stvrtok OPU..... drzte mi palce aj mojim dvom bojovnikom nech to preziju....

gulicka55
26. jan 2010

Ahojte kocky,
Marrad ja som mala na 1.kontrole 3 folikuly, na 2.kontrole 2 folikuly a po OPU len 1 vajicko, to sa oplodnilo ICSI a 2-bunkove mi vlozili.
Teraz pojdem na 2 IVF.

Vsetkym nam drzim palce, aby sme nasledovali "zazracne" snazilky.

marrad
26. jan 2010

gulicka drzim Ti palciska na 2. IVF
Uvidime, snaca tu zatial je....
sestrickz mi vravia ze staci jedno vajicko a jedna spermia...... tak uvidime...

lenca.b
26. jan 2010

ahojte marrad presne tak niekedy je menej viac vidis moj pripad ty mas ovela vacsie sance otehotniet ako ja co som mala kopec vajicok takze hlavne hlavku hore a mysliet pozitivne aaa asi si mi nepozrela to co som chcela coooo 😉

marrad
26. jan 2010

Boze Lenca ja som ale nespolahliva.....
Hadam sa mi raz podari mrknut na ten cennik...
Dufam ze sa nehnevas...
Dnes ked som prisla hodila som na neho ocko a pomyslela som si, ze idem si zavesit kabat a vratim sa pozriet...
a v tom Pinto ze nech idem a bolo......
Lenca Ty si bola PN?

lenca.b
26. jan 2010

marrad no co uz s tebou 🙂 mne to az tak suuuurne netreba ja mam kopec casuuu 🙂 a v podstate ano bola som PN ale to na dohodu s mojim sefom takze oficialnu PN som nemala ale uz som v praci

lenca.b
26. jan 2010

awe dakujem ale uz teraz si nemyslim ze to je az taka vyhoda mat ich taky kopec ☹ mozno take dve tri by boli akkurat

vika34
26. jan 2010

ahojte,nechcem kaziť náladu,ale dala som si dnes zobrať krv a je to negatívne ☹

siouxie
26. jan 2010

vika ☹ 😒 ale nie je ešte skoro? 😕

marrad
26. jan 2010

ktory denpo vklade si?
to mi je luto.....

vika34
26. jan 2010

som 9 deň po ET,je to skoro,ale môj gyndoš má od zajtra dovču,tak som si nemohla vyberať a v GF som na 10 deň mala hodnotu 69,tak by tam už niečo bolo a sestrička povedala negatívne ,takže ani ťuk

marrad
26. jan 2010

neviem nemam s tym skusenost tak daleko som este nebola....
ale nie je mozne ze sa to este ukaze?
test si si robila?

siouxie
26. jan 2010

do pr..le, to ma veľmi mrzí 😖 😔

ale pôjdeš ešte pre istotu na krv aj do fc, však? Veď čo ak...predsa len, môže sa uhniezďovať neskôr a na 12.-14. deň už môže byť situácia iná.

lenca.b
26. jan 2010

vika tebe vkladali blastocyst alebo morulu?

marrad
26. jan 2010

tak toto " blastocyst alebo morulu" mi vysvetli lenca prosim....
dakujem

lenca.b
26. jan 2010

netreba kedze tebe povedali ze budes vkladat dvojbunkove embryjko 🙂 to je uz to vyssie stadium ktore samozrejme potrebuje ten isty cas aj v tvojom tele na takyto vyvoj takze prave preto je potrebne nejaky cas cakat proste blastocysta je to co sa vytvori pri predlzenej kultivacii na piaty den a ono je to uz len tusim den od fazy kedy tomu narastu tie panozicky a zaryva sa to do endometria 🙂))) a morulka je nizsie stadium tojest den pred tym cize 4 den cca snad som to napisala zrozumitelne 🙂

marrad
26. jan 2010

jasne
a zasnem ako to ovladas.....

marcy28
26. jan 2010

baby, ktora potrebujete pregnyl a duphaston, zostali mi, darujem.
kontakt cez IP

marrad
26. jan 2010

skoda
dnes rano som si vybrala z lekarne...
no keby ze idem do IVF ako samoplatca /co mi hrozi ak tento pokus nevyjde/ tak potom by som uvitala...

vika34
26. jan 2010

ahojte,idem na krv do FC v piatok,lebo v pondelok som odcestovaná a dávali mi po PK /5 dňové/
budem ešte do toho piatku brať utroš,ale neverím v záraky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre