Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

henika40
16. sep 2010

@katarinka13 ahojky, pisala si, ze beries/brala si estrofem a utros.. estrofem bol 1mg? a kolko krabiciek ti doki predpisal?(podla pribaloveho letaku je v krabicke 28 ks, davkovanie si mala ake?) tych utrosov asi 3 balicky vsak?.. tusim, toho estrofemu hovoril, ze si mam dat predpisat 1 balicek.. tak si to chcem potvrdit.. dakujem

babenky, pochvalte sa.. sup sem s pozitivnymi spravickami, nech podporite tie, ktore akurat stimuluju a tie, ktore cakaju a cakaju..

silvia545
17. sep 2010

ahoj henika40 😉 ja mam 4 krabicky utrošu,,vcera som mala ET 🙂 a ty ako,,stimulujes alebo uz cakas na vysledok 😵 aj ja by som si rada precítala pozitívne spravicky,,aby sa nam lahsie cakalo 😉 tak baby,ktore zacali boj,,tak drzííííím vsetky prsty 😵

henika40
17. sep 2010

ahoj silvika, nam to nevyslo a teraz mame pred sebou dlhe obdobie cakania na KET.. a medzitym snazilkujeme doma, co ked motyka nahodou vystreli 😉
skoda, ze sem baby nepisu radostne spravicky.. nakoplo a povzbudilo to, sak?.. silno drzim palce, nech si tehulka a mame dokaz, ze to ide 🙂

silvia545
18. sep 2010

henika40 dakujeeem 😉 drzim ti palce,,aby ti to cakanie,co najrychlejsie ubehlo a dockala sa stastneho tehulkovania 😵 a mozno,ze aj ta motyka vystrelí 😀 mas pravdu,je to skoda,ze sem baby nepisu pozitívne spravy,,ale je aj dost takych bab,co vobec neprispievaju,,len citajú 😉 ja som druhy den po ET,pobolieva ma v podbrusku,,sem tam aj pichne 😉 inak sa citim fajn,,len lenosim,,aby sa mi pekne uhniezdilo 🙂

matuska111
18. sep 2010

@silvia545 ahoj to je dobre znamenie.....aj mna po ET pobolievalo brusko a aj sem tam pichalo - to sa bambuka(ky) zavrtavaju 😉 😉

henika40
18. sep 2010

..vyzera to slubne a verim, ze to dopadne dobre 😉 skor ci neskor to aj tak vyjde... a teraz je rada prave na Tebe 🙂

silvia545
19. sep 2010

Henika40 dakujem za povzbudenie,,taketo slová velmi pomáhajú 🙂 a ako si napísala vyjde to aj tebe,,drzím ti moc moc palceky 😵

matuska111 jeeej tak ty si uz uzívas svojej dcerenky 😉 gratulujeeem,,nech je malicka zdravá a nech pekne rastie 😵 pobolievalo ta po ET brusko raz menej a raz viac 😉 ja som 3 den po ET a prvé 2 dni ma pobolievalo viac a dnes zas menej,,tak uz mam strach,,ci sa to podarí ☹ dnes rano som mala slabé tocenie hlavy a chodila som jak po narkoze 😀 asi ma kazda baba iné príznaky 😉

katarinka13
21. sep 2010

tak ahojte...po dlhsej dobe vam napisem radostnu spravu

bola som na KET-e 3.9....a dnes som dostala vysledky krvy...hcg 723,40...takze to znamena ze som tehotna...

drzim vam nadalej palce,aby ste sa aj vy toho dockali

silvia545
21. sep 2010

katarinka13 ahoj 😉 blahoželááááám,,super správicka 😉 aspon niektore baby to povzbudí 😉 nech len sa drobcekovi u teba velmi paci a nech pekne rastie a priberá 🙂 a ty budes s nim priberat,,to je nadhera 😵 este raz blahoželááááám 😵 a ake si mala tehu príznaky 😉 ja som 5 den po ET,,toto je moje 2 ivf a dufam ze aj posledné,,ze sa mojmu slniecku u mna bude pacit 🙂 mna pobolieva v podbrusku,,dnes ma dost pobolievaju vajecníky a mam aj pichanie,,tak sa bojím ☹

katarinka13
22. sep 2010

@silvia545
dakujem pekne
priznaky?ziadne...okrem casteho navstevovania najmensej miestnosti v dome ziadne...
ani sa mi nechce verit ze som tehotna...keby to neukazal test aj vysledky krvy tak ani o tom neviem

vika34
22. sep 2010

@katarinka13
gratulujem,to si bola ktorý deň po Kete na krvi,že máš také vysoké HCG,možno to budú aj dvojky

vika34
22. sep 2010

@silvia545
drž sa ,príznaky nemusíš mať žiadne

silvia545
22. sep 2010

katarinka13 😀 noo,ked aj ja budem tehu,,tak nebudem tomu verit,až kym neporodím 😀 je to krásne,,tak si to vychutnavaj najviac ako vies 🙂
vika34 dakujem 🙂 drzím sa ako len viem a snazim sa mysliet nato ako vo mne drobcek bude krasne rast 😵

henika40
22. sep 2010

waaaaaaaw... blahozelam! konecne mame cestvu tehulku 🙂 a bodaj by sme mali 2 aj so Silvikou! 🙂

silvia545
22. sep 2010

henika40dakujem,,si zlatá 😉 verím,ze sa to tu konecne rozbehne tehulkovaním 🙂 vsetkym babam drzím palce 😵

katarinka13
23. sep 2010

@vika34
bola som na 14.den...zajtra idem na ultrazvuk do centra...tak sa dozviem viac

ashley622
23. sep 2010

@katarinka13 juuuuuj no toto je super sprava! blahozelaaaam! tak sa pekne opatruj a veľa oddychuj... 😝 a nas ostatne to tiez povzbudi 😉

silvia545
23. sep 2010

ashley622 ahoj 😉 ty tiez cakas po ET alebo stimulkujes alebo sa este len chystas 😵

darla27
23. sep 2010

@katarinka13 gratulujem k takemu krasnemu hcg, to vyzera snad aj na dvojicky. 😵 Musis byt velmi stastna.
Vo FC su sikulky, snad tato tehu vlna bude pokracovat. 😉
@silvia545 kedy sa chystas testovat? Alebo vydrzis a pojdes az na krv?
Mala si aj predlzenu kultivaciu?
Na to kolko ako je v poslednom case vo FC plno, to tu nejak nezije. 😅

katarinka13
23. sep 2010

@ashley622 😀
@darla27 😀

ashley622
23. sep 2010

@silvia545 ja som nedávno absolvovala 1. ivf ,ale pre hroziaci ohss mi všetky oplodnené vajíčka zmrazili.... takže čakám a čakám na KET... 😒
darla veru, tiež verím, že táto tehu vlna bude pokračovať a že sa všetky dočkáme toho vytúženého bábätka... 😉

silvia545
23. sep 2010

darla27 som 7 den po ET,,PK som nemala,,lebo nam zostal len jeden bojovnícek 😉 testovat nooo neviem,,neviem 😉 bojím 😨 uvidím ako bude do nedele a ked tak,tak v pondelok asi vyskusam 🙂 dnes ma nejako dost pobolieva v podbrusku,,tak mam strach ☹ trocha ma zacali aj krize,,aj vcera ma boleli ale 2 hodinky a potom prestali 😵 inak ziadne priznaky iné,,len bolenie bruska,,prs a vcera ma dost aj pichal pravy vajecník,,kazdy den sa mi to nejako mení 😀 uz neviem co si mam mysliet,,to cakanie je hrúúúúúza 😠 a ty ako pokracujes 😉
ashley622 tak drzím palceky,aby si to dotiahla do uspesneho konca 🙂 tá tehu vlna by mohla veru pokracovat 😵

ashley622
23. sep 2010

@silvia545 dakujem, ja si este na KET musim pockat 😒 ale tebe silno drzim palceky, len vela oddychuj- si na PN-ke alebo chodis normalne do prace?

silvia545
23. sep 2010

@ashley622 dakujem 🙂 som doma nezamestnana,,oddychujem ako sa len da,,ale ti poviem to nic nerobenie ma nebaví,,ale som ochotna pre dietatko urobit vsetko co bude v mojich silách 🙂 noo keby si videla nasu zahradu,,no hroza 😀 samá zelina,,ani urodu nieje vidiet 😀

ashley622
23. sep 2010

😀 xixi čo tam po zahrade, ked hlavne je,aby sa babätko v brusku dobre malo a pekne rastlo a rastlo 😉 a aby vsetko dobre dopadlo... 😉

matuska111
24. sep 2010

@silvia545 ahoj,, mna tiez pobolievalo brucho raz silnejsie raz slabsie.....ako keby som mala kazdu chvilu dostat menzes.....kazdu chvilu som behala na wc uistit sa ze sa nic nedeje 😀 a tiez ma aj prsia pobolievali.....takze ja si myslim ze je to jasne.....ale aby sme to nezakrikli 😉 DRZIM PALCE

silvia545
24. sep 2010

@matuska111 dakujeeem 😉 a stym wc to ani nehovoríííím,,jedina miestnost,,ktoru navstevujem najviac za cely den,,este aj v noci,,ale 2 krat 🙂 ale poviem ti uz ma dost aj nohy bolia z toho chodenia 😀

matuska111
24. sep 2010

@silvia545 to ti verim 😀 😀 😀 😀

stanka04
25. sep 2010

Ahojte,gratulujem,konecne tu citam krasne spravy 😀 Este Silvika a pojdem do dalsieho IVF s vybornou naladou 😎
Silvi,kedy ides na krv? Ja cakam na schvalenie ziadosti,pre mna najotravnejsie obdobie... Peknu sobotu prajem 🙂

silvia545
25. sep 2010

stanka04 no ahooooj 😉 na krv idem 30.9.,,tak to ide pomaly 😒 dnes som 9 den po ET 😉 nebooooj dockas sa ziadosti a potom hup do dalsieho uspesneho ivf 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre