Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lucitas
3. máj 2011

@noemifc Ahoj, včera som bola pre recepty, už mám všetky injekcie doma nachystané, už len čakať na mrchu 🙂 a ideme na to. Dúfam že to výjde 😵

qwertinka
3. máj 2011

@lucitas jaj normalne ti zavidim, ale v dobrom 🙂 ja si na toto vsetko (schvalenie, predpis liekov, pichanie) este budem musiet pockat do leta ☹ ale verim, ze tento rok bude uspesny, ci uz je to maj alebo jul, august.

lucitas
3. máj 2011

@qwertinka uvidíš ako rýchlo to prejde a budeš už aj Ty stimulkovať 🙂 . Tiež som si hovorila začiatkom roka, ako ďaleko je ešte máj a už je tu 😵 .

natalik8
3. máj 2011

ahoj lucitas,mozem sa ta opytat ci uz mas aj hotove predoperacne,ked uz ides stimulovat?Poradis mi kedy je najlepsie si ich dat urobit,aby sa to vsetko pekne stihlo?Ja mam uz ziadost vo VSZP asi tyzden.Diky 🙂

lucitas
3. máj 2011

@mata1782 Ahoj Maťka, bola si už na sono? Je tam jedno alebo dve bábätká? 😵

lucitas
3. máj 2011

@natalik8 Ahoj Natalík, predoperačné si idem vybavovať tento týždeň, kľudne Ti to bude stačiť, až ked budeš mať žiadosť schválenú a bude sa Ti blížiť menzes a stimulka. Myslím, že sa to za týždeň vybaví. 😉
Držím palce aby si to mala schválené čo najskôr 😵

mata1782
3. máj 2011

@lucitas Ahoj tak prajem vela stastia a drzim palce 😉 na sono idem vo stvrtok...potom dam vediet 🙂

natalik8
3. máj 2011

@lucitas mozes mi potom prosim ta napisat,co vsetko zahrnaju tie predoperacne?Dakujem 😉

lucitas
4. máj 2011

@natalik8 Ahoj, k predoperačnému potrebujem výsledky krvi moje, a u mňa a manžela aj HIV. To vám zoberú naraz obom. Ďalej EKG, rtg plúc /ak to vyžaduje internista/ a potom s tým treba ísť internistovi a nakoniec so všetkými výsledkami anesteziologovi. 😒 Je toho dosť, ale snáď sa to stihne.
Ja som bola na krvi dnes, výsledky HIV oboch už mám asi mesiac staré, ale to nevadí. 😉
Dnes som už dostala mrchu, tak od zajtra už začínam stimulkovať 🙂 . Dúfam že zvládnem pichanie Gonalu 😒

lucitas
4. máj 2011

@noemifc Ahoj, ja som už dnes dostala mrchu, od zajtra si pichám gonal 🙂. Dúfam že to budem vedieť, podľa toho ako mi to ukazovala sestrička by som to mala zvládnuť, tak si ráno trošku privstanem a budem "maturovať" 😉

natalik8
4. máj 2011

@lucitas dakujem za odpoved.A k akemu anesteziologovi sa to chodi,tomu co maju vo FC?A na krvicku si bola u obvodnej? 😕 Drzim palce pri pichani. 🙂 Ozaj,a to si budes sama pichat? 😨

lucitas
5. máj 2011

@natalik8 Ahoj, na krvi som bola na gynekologii, ale môžeš ísť aj k obvodnej ak Ti to vezme. A k anesteziologovi pôjdem u nás, nie do FC.
Dnes som si dala prvú dávku gonalu, a pichla mi to mama, je zdrav. sestra. 🙂 Ale viem, že si to baby pichajú samé. A možno si to zajtra pichnem aj sama. ☹ Na kontrolu idem v utorok, tak som zvedevá 😉
Ty si kedy posiela žiadosť? 🙂

natalik8
5. máj 2011

@lucitas Ahoj,ja som davala papiere do FC pred velkou nocou. 😒

noemifc
5. máj 2011

@lucitas Ahoj, super.. Ako Ti je dobre 🙂 Ja som bola pre recepty dneska, všetko bolo v poriadku. Buduci týžden čakám mrchu, ale u mne nezvykne byt presná..No, dúfam, že čoskoro dostanem aj ja..Napíš, že Ti čo povie Pintér utorok. Držím Ti palce aby si mala veľa veľkých a najmä kvalitných vajíčkov.. 😉

boncusik
6. máj 2011

Ahojte holky, som stará ferticentráčka, máme vdaku centru krásneho Dominika, skoro 1,5 ročného a robí nám radosť 🙂 🙂 🙂
kedže máme ešte troch krasavcov alebo krasavice zmrazené idem na KET budúci týžden čakám mrchu a idem na to 😀
chystá sa ešte niekto na KET? alebo ET ?

spolu sa to lepšie táhne 😀 😀 😀 😀
a dúúúfam , že máj bude plodnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

lucitas
6. máj 2011

@boncusik Ahoj 🙂 , to je super, že si vďaka FC otehotnela. Dúfam, že sa to podarí aj nám 😵 . Ja sa pripravujem na ET, dnes druhý deň stimulujem, pichám si gonal. 😉 . Verím, že máj bude plodnýýýýýýýýýý 😀 😀 😀
Držím palce aby Ti to vyšlo. 😵 ET Ti vyšlo na prvý krát?

mata1782
6. máj 2011

Ahojte tak dnes sme boli na sone a su tam obidvaja dropcovia uz mali aj akciu srdiecka tak sa moc tesime 😀 tak vam prajem vsetkym co stimulujete a budete vela stastia a coskore tehulkovanie 😉

boncusik
6. máj 2011

lucitas vo fericentre to bolo moje prvé IVF 🙂 inak som bola 5x 🙄 ale v iných centrách
držím palce nech to vyjde 😀

mata gratulujééééééééééééééééééééééééééééééééééém ku dvojičkám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natalik8
7. máj 2011

@lucitas ahoj,ako zvladas pichanie? 🙂Da sa to pichat aj sama? Ma to aj nejake vedlajsie ucinky?Drzim ti palce,aby si mala vela vajok. 😀

natalik8
8. máj 2011

@lucitas Ahoj,poslala som ti IP 🙂

tina4931
8. máj 2011

@boncusik ahoj, vidím, že si z okresu SE, ako aj ja 🙂
Ja idem pre recepty 16.5. Chcem sa len spýtať, či sa tie injekcie vyberajú všetky naraz a v nejakej špec. lekárni v BA, alebo sa dá aj v mieste bydliska? A čo sa stane, ak si ich začnem pichať a vyjdú mi napr. zlé krvné testy, napr. zlé pečen.výsledky?

katarinka13
8. máj 2011

@silvia545
ahoj moja...citim s tebou...dufala som ze aspon tebe a mirm to dobre dopadne....

boncusik
8. máj 2011

tina recepty som si vybrala vo svojej lekárni aj ked mi pinter doporučil v BA a testy pečnové som mala zlé a aj tak to dopadlo s pozit. výslekdom, držím palčeky 🙂

silvia545
9. máj 2011

@katarinka13 dakujem moja,,ja vobec nemam slov nato,co sa vlastne stalo a asi sa uz nikdy nedozvieme,,co sa vlastne stalo ☹ mam strasnu bolest v srdci,,ktora mi zostane navzdy ☹ neprajem nikomu prezit to,co som prezila ja ☹ je to na tomto svete velmi nespravodlivé ☹ miesto toho,aby som svojho synceka nosila v narucí a milovala ho z celeho svojho srdca,,tak miesto toho mu chodím zapalovat sviecku na jeho hrobcek 😢 😢 😢 ta bolest nikdy neprejde ☹ 😢 😢

lucitas
9. máj 2011

@mata1782 Ahoj, gratulujeeeeeem k dvom drobčekom 🙂 🙂 🙂 , musí byť krásne vidieť dve srdiečka 😵 😵 😵 . Držím palce, aby všetko dobre dopadlo 😉

lucitas
9. máj 2011

@natalik8 Ahoj, trochu ma pobolievajú vaječníky, ale inak je to v pohode 🙂 Odpísala som Ti na IP.

zlatarybka10
9. máj 2011

@boncusik Ahoj, som tu nová, a zvažujem prestúpiť to FC. Vedeli by ste mi poradiť ako na to?

lucitas
9. máj 2011

@zlatarybka10 Ahoj, zavolaj si do FC a objednaj sa na prvú bezplatnú konzultáciu. 🙂 Sestričky a dr. sú tam super, ja som veľmi spokojná - ústretovosť, ochota 😵 Vyskúšaj, určite nebudeš ľutovať 😵

henika40
9. máj 2011

@silvia545 silvia, nemam ani slov a nedokazem Ti ani dusicku pofukat... zivot si takto nepredstavujeme, je mi to strasne moc luto ☹

boncusik
9. máj 2011

zlatarybka určite úrestup do ferticentra a uvidíš že sa babenko zadarí 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre