Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mata1782
24. máj 2011

@babulka123 AHOJ A Dakujem noo aj ja sa budem čudovat pretože vo ferti ked mi robili sono tak boli pekne vedla seba tak neviem čo sa stalo 😒

7bambulik9
24. máj 2011

@maticap. Tak to je skvelé....no tak nech všetko dopadne ako má 😵 . Ja si musím počkať na augustu, kedže v júli majú dovču.

noemifc
24. máj 2011

@lucitas ahoj, dneska sme boli v FC na kontrole. Dr.Pintér tolko povedal, že už mám pekných folikulov, netreba už naďalej stimulkovať, takže štvrtok idem na OPU.
A Ty ako? Máš nijaké zvláštne pocity okrem pobolievania brucha? Spravíš si test? Ja určite nie, tak som sa rozhodla. Kedy ideš na krvný test? Ja som taká nervózna, netrpezlivá, a agresívna z tohto stimulovania, ťažko zvládam vplyv hormónov 😠
Držím Ti palce a dúfam že ten tvoj bojovník vyhrá 😉

lucitas
25. máj 2011

@noemifc Ahoj, no to je super, že už máš vo štvrtok OPU 🙂 . Tak držím palce, aby bolo čo najviac vajíčok a všetky sa oplodnili. 😵
Mám sa celkom dobre, brucho stále pobolieva, tak neviem 😒 Test som si zatiaľ nespravila, hádam už vydržím do utorka, kedy idem na krv 🙂
Ďakujem, aj ja dúfam že bojovík vyhrá 🙂
DRŽ SA!!! 🙂

lev1
25. máj 2011

Prosim vas, mate niekto skusenosti s metodou Seminal Plasma Flushing? Je to dobre a oplati sa investovat?

babulka123
autor
25. máj 2011

@lev1 ahoj ja som to mala.. ci sa nasa Ninka podarila vdaka tomu alebo nie to ti neviem povedat ale ak by som isla znova zas by som si to dala... takze asi tak

7bambulik9
26. máj 2011

@babulka123 aj mňa čaká IVF v auguste a rada by som o tom niečo vedela. Ako to SPF funguje? Ide o injekciu či ako? Ďakujem za odpoveď

boncusik
26. máj 2011

ahojte holky,

ja som včera bola na KET vložily 2 nádherné bambulky 🙂 🙂 🙂 🙂
už teeraz sa cítim ako tehotná 😀 😀 😀 s dvojičkami 😀 😀 😀

lev1 my sme mali SPF pri IVF a zadaril sa jedne krásavec 😝

lucitas
26. máj 2011

@noemifc Ahoj, ako si dnes dopadla? Koľko máš vajíčok? 🙂

noemifc
26. máj 2011

Ahooj..no, trošku som sklamaná, mám len tri vajíčka. Ale dúfam, že tie tri sú ultrakvalitné 😉 a zo všetkých vyrastú krásne embryjká. Zajtra uvidíme. Ináč koľko je norma, nevieš? Ty si mala 5, že? Ako sa máš?

babulka123
autor
26. máj 2011

@7bambulik9 fuuuha pravdupovediac si to uz nepamatam heheheh pride mi to strasne davno ale myslim ze to vstreknu do teba... myslim pri odbere ak sa nemylim , s tym ze ak nebude vklad { ze by sa neujalo ani jedno vajko ] tak to neplatis, ak bol vklad tak to potom zaplatis aspon mi sme to tak mali neviem ako sa zmenili podmienky od vtedy..

boncusik
27. máj 2011

holy po ket poradtee som 3 den po ket a cítom tlak v podburšku je to dobré znamenie alebo si to nahovárm , je to príliš skoro 😨 inak prsia ešte vobec necitim 😕

loko
27. máj 2011

ahoj lucitas, to je dobre znamenie, ze ta pobolieva brusko. ja mam "drobca" cez IVF ISCI. nastastie sa podarilo na 1x a tiez ma pobolievalo brucho ako keby som mala dostat menzes. drzim tebe aj ostatnym holkam nech ste cim skor maminy. 😉 😉

anjelik255
27. máj 2011

Ahojte.
Chcem sa vas opýtať.Mám oplodnene a zamrazene vajickauž vyše roka.neviete, či sa za to plati?Ked to tam je tak dlho? ☹

lucitas
27. máj 2011

@boncusik Ahoj, držím palce, aby sa drobčekovia uhniezdili 🙂

@loko Ahoj, ďakujem za povzbudenie 🙂 , v utorok idem na krv, tak uvidím 🙂 .

@noemifc Ahoj, ja som mala tiež len 3 vajíčka a oplodnilo sa nám len jedno, a pevne verím, že je to maličký bojovník 🙂 . V utorok idem na krv, tak uvidím, lebo test som si nerobila.
A koľko vajíčok sa vám oplodnilo? Držím palce 😵

noemifc
27. máj 2011

@lucitas Ahoj, dakujem.. aj u nás je jeden bojovník, takisto ako u Vás. Zajtra ideme do FC a vložia ho/ju.. 🙂 Utrogestan mám dať aj zajtra ráno, deň ET? Utorok už je blízko, uvidíš, všetko bude v poriadku, a budeš tehu.. 😉 Aj ja Ti držím palce..Naše bojovníčky musia prežiť.. 😉

lev1
27. máj 2011

Dakujem vsetkym za rady

boncusik
28. máj 2011

lucitas dík aj ja ti držím palce, nech v utor vyjde pozit test 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a hCG bude vysokéééééééé

máš aj nekajé tehu príznaky?

lev1
28. máj 2011

Ahojte, caka nas prve IVF a preto vas pekne prosim o strucny priebeh toho celeho, co a kedy vam robili, alebo ste si museli pichat same, a tiez co musi podstupit manzel ak sme sa rozhodli pre SPF. Dakujem a vsetkym prajem to, po com najviac tuzime

loko
28. máj 2011

@lucitas urcite to dobre dopadne a budes tehulka 🙂 😉

tina4931
29. máj 2011

Ahojte, môže sa stať, že budú všetky folikuly prázdne, alebo sa neoplodní žiadne vajíčko? Čo potom? Ten cyklus sa nebude rátať do tých 3 IVF hradených poisťovňou? Mám strach, lebo vraj mám len 6 folikulov.

renkita
29. máj 2011

@tina4931 Ahoj, bohuzial rata sa aj to. V CZ sa to nerata, ale u nas hej. 😖

lucitas
29. máj 2011

@loko Ahoj, ďakujem 🙂

lucitas
29. máj 2011

@tina4931 Ahoj, neboj sa, všetko dopadne dobre 🙂 . Mysli pozitívne 😵 Držím palce 😉

lucitas
29. máj 2011

@boncusik Ahoj, ďakujem 🙂 , aj ja dúfam, že bude hcg vysokééééé 😵 😵
A či sa cítim tehu? Tažko povedať - raz ma bolí tak brucho, ako keby som už mala dostať mrchu ☹ , inokedy mám pocit, že mi je už aj zle 😀 . Pobolievajú ma prsia, ale to ma niekedy aj pred menzesom, takže naozaj netuším 😉 Uvidíme 🙂

lucitas
29. máj 2011

@lev1 Ahoj, a už ste si posielali žiadosť do poisťovne, alebo ako ste ďaleko? 🙂

boncusik
29. máj 2011

holky čo ste boli na KET chcem sa spýtať či vám pred KET testovali či sú embryjká životaschopné, lebo my sme išli na KET a povedali ešte počkajte 15 minút dokým rozmrazíme embryjká a po 10 minutách ma zavolali a bol transfer , žiadne čakanie či sa preberú a či sa budú deliť, nieje to divné?

lev1
30. máj 2011

@lucitas Ano, ziadost uz mame schvalenu.

tigi
30. máj 2011

@lucitas drzim moc palce na zajtra, nech su len dobre spravicky 😵

boncusik
30. máj 2011

lucitas myslím na teba a daj vediet nech je testík pozitívne a HCG vysokéééééééééééééééééé 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre