Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

tina4931
30. máj 2011

@lucitas ďakujem za povzbudenie a veľmi držím palce na zajtra.
Chcem sa spýtať, je lepšie byť po ET na PN-ke alebo nie? viem, že Dr. to neodporúčajú veľmi, len ja mám namáhavú prácu dosť - fyz. aj psychicky.

renkita
30. máj 2011

@tina4931 Ahoj, preco dr. neodporucaju PN? Ja si ju chcem tiez dat, ak sa bude dat. Sice nemam fyzicky narocnu pracu, ale psychicky. Strasne stresy a tak, chcem byt v klude a nie sa v praci stresovat.

noemifc
30. máj 2011

@lucitas Ahoj, aj ja Ti drzim palce na zajtra, všetko bude v poriadku 😉

mata1782
30. máj 2011

@lucitas Ahoj držim silno palce aby ti to vyšlo 🙂 a nam nakoniec ostal iba jeden drobec 🙂

lucitas
31. máj 2011

Ahojte dievčence 🙂 , ďakujem vám všetkým za povzbudenie 😵 . Okolo obeda budem mať výsledky tak dám vedieť. Strááášne sa bojím 😕

lucitas
31. máj 2011

@tigi Ahoj, ďakujem 🙂 . A Ty ako vyzeráš?

lucitas
31. máj 2011

@mata1782 Ahoj ďakujem 🙂 . Škoda, že zostal len jeden drobček, ale určite si vďačná aj za neho 🙂 . Tak držím palce.

tigi
31. máj 2011

@lucitas juj to ti verim ze toto posledne parhodinove cakanie je hrozneee. musis mat pevnu volu ak si ani netestovala 🙂 ja cakam na schvalenie, kazdym dnom ocakavam telefonat, uz je to tri tyzdne. 😵 🙂

lucitas
31. máj 2011

Ahojte, takže hcg 0,10 ☹ ☹ ☹ . Som z toho na nervy, zamrazené nemáme nič, takže najbližšie môžeme skúsiť až o 3 mesiace 😢 😢 😢 .
Nuž ale ideme ďalej a verím, že na druhý krát sa to podarí 🙂

tigi
31. máj 2011

@lucitas to je mi luto ☹ dufala som ze ti to stasticko bude dopriate. trosku teraz cez leto vypnes a v septembri mozete ist hned na druhe. tie byvaju vraj uspesnejsie. drz sa moja.

7bambulik9
31. máj 2011

Zdravím všetkých, v auguste ma čaká prvé IVF vo Ferticente celkovo však 2, prvé bolo bolo v Gynfive. Je nás tu takých viacej? Kto čaká na august? 😀 😀

lucitas
31. máj 2011

@tigi Ahoj, ďakujem . Aj ja verím, že druhé bude úspešnejšie 🙂 Teraz ideme na genetiku, som zvedavá, za ako dlho ma objednajú, a ešte na výsledky budem čakať cca 6 týždňov, tak sa to natiahne. A dokedy mi to potom schváli poisťovňa, tak si to ani nechcem predstaviť, kedy pôjdeme na druhý pokus. ☹

luga
31. máj 2011

@7bambulik9 , ahoj, tiez predpokladam, ze nam vyjde 2. ivf na august - ziadost sme podavali v piatok ... a teda neviem sa dockat 😀
@lucitas , je mi to luto - podobne som prezivala vo februari 😒 .... nooo, a dalsi pokus nam vyjde az v auguste - pretahuju sa tie vysetrenia 🙄 (na genetiku sme cakali devat tyzdnov a to nam vraveli, ze tak za 5-6 budu vysledky - snad vam to pojde rychlejsie)

7bambulik9
31. máj 2011

@luga Ja idem žiadosť podať dnes, pretože sa mi vrátila s chybnou adresou...no stalo sa. Dúfam, že nám to konečne dopadne dobre. Nám do toho prišla dovolenka vo Ferti....už sa nemôžem dočkať.

tigi
31. máj 2011

@lucitas to je dobre ze idete na genetiku. vyuzijes tak cas kym pride k druhemu IVFku a budete mat kompletnejsi obraz o tom kde by mohol byt problem a ako ho napravit. daj si urobit vsetko mozne co sa bude dat, nech to druhe vyjde pozitivne. uvidis, rychlo to ubehne a mozno do vyjde akurat tak, ze pojdeme zaroven do toho spolu. uz aby to bolo. 🙂

@7bambulik9 ja budem tiez cakat na august, pretoze ferti ma cely jul dovolenku, takze sa nam to musi posunut. tak pozeram ze nas tu bude augustovych viac 🙂

luga
31. máj 2011

@7bambulik9 , juuuj, to je skoda - keby sa nevrati, by ste stihli ist skor? ved aj nam do toho prisla dovolenka vo FC, lebo som pocitala s julom - neva, ked bude august, budem rada 😉

7bambulik9
31. máj 2011

@luga No skôr by sme nešli tak či tak. Takže to vôbec nevadí. Žiadosť by neprišla skôr ako na konci Júna. Júl je dovča vo Ferti, takže musím čakať na augustový menzes ten mám až na konci mesiaca okolo 22. 😝. Po zdravotnej stránke je všetko ok. Všetky testy krv, ultrazvuk, hormóny, ...všetko bolo ako má. Je to hrôze keď človek neviem aspoň ten dôvod prečo sa nedarí. 😨

luga
31. máj 2011

@7bambulik9 , mmm, veru, je to asi najhorsi pripad, ked vsetko ok a babo nikde ...ale tak hadam FC pomoze 😉

7bambulik9
31. máj 2011

@luga V to dúfam, mám z Ferti veľmi príjemný pocit. S Gynfivom sa to nedá ani porovnať...to bol hotový mäsokombinát 😀 😀 😀

luga
31. máj 2011

@7bambulik9 , ja nemam s cim porovnavat a som rada, ze som si FC vybrala - ked budem mat "od nich" babo, uz to nebude mat chybu 😀

lenca.b
31. máj 2011

ahojte babulky takze je to uz iste ze maju vo ferticente dovcu cely jul?

boncusik
31. máj 2011

lucitas ☹ nebud smutná určite sa to raz podarí 😅 a možno prirodzene 😅

boncusik
31. máj 2011

lenca.b majú celý jul dovolenku sestrička mi to povedala 😵

renkita
31. máj 2011

@lenca.b beru len ak dostanes mrchu do 03.06. potom az august. V july maju hygienicku dovolenku.
@lucitas je mi luto, ze ti to nevyslo. Ja som bola na genetike v Zeleznicnej nemocnici v BA a termin mi dala v pohode, necakala som nanho mesiac, no a vysledky cca. 3 tyzdne. Radsej si pred druhym pokusom porob vsetky mozne vysetrenia. 😉 😉

maticap.
1. jún 2011

@lucitas Ahoj lucia, mrzi ma, ze to nevyslo... ☹ . Na tu genetiku sa chod objednat hned - co najskor. Su tam velmi dlhe cakacie terminy na vysetrenie (niekolko mesiacov) a po vysetreni cakas minimalne 6 tyzdnov na vysledky. Takze skor ako o pol roka mat vysledky bohuzial asi nebudes. 😠 Tlac na sestricku, nech Ti da co najskorsi termin. 😉

tina4931
1. jún 2011

@renkita Ahoj, ja vlastne ani neviem, len som to počula. Ale myslím, že asi aj preto aby sme normálne fungovali a nemysleli na to stále, lebo to je tiež stres a v podstate ešte väčší ako ten z práce. Asi úplne najideálnejšie by bolo mať dovolenku ale tej bohužiaľ toľko nemám.

tina4931
1. jún 2011

@lucitas Ahoj, aj ja verím, že druhé bude úspešné. Keď to tak sledujem, tak naozaj tie druhé IVF sa zadaria skôr, len by ma zaujímalo prečo to tak je 😉 Takže druhý pokus môže byť najskôr o 3 mesiace? Prajem veľa trpezlivosti, raz sa to predsa musí podariť a čo na tom, že to bude o nejaký ten mesiac neskôr.

boncusik
2. jún 2011

no holky, je tu nejako pusto, je tu niekto na čakačke?

renkita
2. jún 2011

@tina4931 To je pravda, ze ked si doma tak viac na to myslis a sledujes sa, ale minule pri IVF, som chodila normal do roboty, na vklad som isla z roboty, hnala som sa aby som to stihla, po vklade na druhy den som tiez uz isla do prace a v robote nenormalne stresy. Uz mam posledny pokus hradeny poistovnou, tak nechcem nic podcenit, chcem byt po vklade doma, vklude, nejaka prechadzka, dobra kniha a tak. Aj ja mam uz dost malo dovolenky, tak chcem vyskusat ci sa bude dat ist na PN. 😉

lenca.b
2. jún 2011

renkita dik za info ale ja teraz nechcem ist este je skoro ale mne to vychadza na uplny koniec jula tak skusim pozrednavat ci by som aspon tabletky nemohla zacat papat a na sono v auguste to uz vyda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre