Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

alex
3. mar 2009

naučíš sa uvidíš. Ja som tiež nič nevedela, všetko som sa dozvedela tu na koníkovi. Je to super stránka 😵
A pýtaj sa koľko chceš, nie nadarmo sa hovorí, kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie 😉

bobjan
3. mar 2009

Ahojte, dievčatá.

Nehnevajte sa, nestíham v práci vôbec sem chodiť. Mám toho veľa, lebo všetko som si musela opravovať a ešte aj tak nemám všetko spravené, čo už dávno malo byť... 😠

Doma mám prácu a niekedy som rada, že po celom dni pri PC ho večer nevidím, lebo ma bolievajú oči....

No zlatá PN, to teda hej...

Ani nedočítam, takže neviem čo máte nové. Ja som si dnes bola pre výsledky krvi, takže potvrdené, že je to negatívne....aj som to dnes faxovala do FC...

Inak nič nové nemám, takže nemám čo písať...

peggyyy
3. mar 2009

veam no kde si už sa neviem dočkať skvelých správ

veam
3. mar 2009

caute,caute...uz som tu,tak bola som u doktora,povedal ze ked mam pozitivny test tak na 95% som tehotna,na utz este nic nevidel,ta male sa asi este hraje na schovavacku 😀 ...krv mi nebral...mam prist za 2tyzdne a dal mi aj utrogestan a kys.listovu na udrzanie tehu...takze tak,nic nove

sylvusa
3. mar 2009

veam, nečítala som túto schránku od začiatku, tvoj manžel mal akú diagnózu, a ty si čo absolvovala ? ak mi môžeš napísať , sú tu aj také dievčatá, čo sa im podarilo na prvý krát pomocou IVF otehotnieť?

veam
3. mar 2009

sylvusa no my sa snazime s manzelom 1,5 roka o baby...boli sme v GF,manzel mal spermiogram taky nic moc,bola som pred 3tyzdnami na laparoskopii aby mi zistili priechodnost vajickovodov...mam ich nastastie priechodne...takze mi naplanovali IUI,tablety uz mam doma,ale...mame pozitivny test,takze cakam na potvdenie tehotenstva doktorom...ale to az o 2tyzdne

peggyyy
3. mar 2009

veam no tak to je super...teším sa s tebou 😀

veam
3. mar 2009

vdaka,aj ja sa tesim...boze nech uz je 17.3 a nech uz ho tam vidi

sylvusa
3. mar 2009

aj ste užívali vitamíny, tá laparoskopia sa kedy robí žene , môj má slabú pohyblivosť 10 % , som zvedaná čo mi zajtra povedia, a či sa mu pohyblivosť zlepšila

veam
3. mar 2009

to sa tak taha teraz,pocitam tusim kazdy jeden den 😵

peggyyy
3. mar 2009

veam no ja sa tiež neviem dočkať 13.3.

veam
3. mar 2009

ja som neuzivala nic a ani manzel...doktor povedal ze je to zbytocne...tak som po laparke kupila muzovi nejake vitaminy,ale myslim ze to uz bolo zbytocne

No na laparoskopiu ta zrejme poslu,ked spravia muzovi spermoigram...aby sa pozreli ako si na tom ty,ci mas priechodne vajickovody,ci nemas nejake zrasty...podla toho potom planuju IUI alebo IVF

veam
3. mar 2009

jaj peggyyy...takze budeme vsetko prezivat skoro tak rovnako,ked sme na tom podobne

peggyyy
3. mar 2009

veam no vyzerá to tak...
😀 😀 😀 😀

veam
3. mar 2009

ibaze ty si trochu popredu 😀

peggyyy
3. mar 2009

ale len týždeň...to sa stratí

veam
3. mar 2009

aj ty mavas tie bolesti v podbrusku ako pred mrchou?

peggyyy
3. mar 2009

no niekedy áno....ale nie sú až také intenzívne

sylvusa
3. mar 2009

tá laparoskopia , bolí to, to pozrú cez ultrazvuk,

veam
3. mar 2009

uvidime ci len tyzden...bohvie co mi tam vypocita potom doktor 😅

peggyyy
3. mar 2009

sylvusa to ti robia pod narkózou

sylvusa
3. mar 2009

a ešte sa spýtam, ako časovo je náročné také vyšetrenie, tam je iba jeden doktor ?

peggyyy
3. mar 2009

veam no aj oni to rátajú podľa mrchy

peggyyy
3. mar 2009

sylvusa kde myslíš?

veam
3. mar 2009

sylvusa laparoskopia je operacny zakrok pod narkozou...urobia ti rez na pravom a lavom vajecniku,tymi pojde kamera a svetlo a dalsi rez v pupku,tam budu pracovat...vpichuju tadial rozne tekutiny a sleduju tym tu priechodnost...mna to nebolelo ale citila som to,akurat co mi bolo strasne zle z narkoze

sylvusa
3. mar 2009

keď mi budú robiť laparoskopiu, tak to potebujem aj vyšetrenie u obvodného , koľko trvá lap....

peggyyy
3. mar 2009

veam vidíš a mne takto zistili nepriechodnosť

veam
3. mar 2009

ja som bola v nemocnici 4dni a dalsie 2tyzdne na pnke...je tam viac doktorov a sestriciek pritom,ale ty nevies nic,ty sladko spinkas

peggyyy
3. mar 2009

sylvus potrebuješ predoperačné

veam
3. mar 2009

zistili ti nepriechodnost?ani slabu nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre