Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

tinuska16
28. nov 2011

Dakujem velmi pekne dievčata že stojite primne a držite mi palce len teraz je to horšie stim terminom že kedy začat ja čakam mrchu až 9.12 a to už je neskoro oni beru už len do 5,12 lebo potom meju dovolenku a v january zasa mrcha okolo 5 alebo6.1 a to je zase skoro lebo este stale maju dovolenku no ale neva dame to asi na ten febreuar to bi sme mohli začat pichat cca 3.2.2012 už sa tešim

katarinka13
29. nov 2011

@silvia545 ahoj Silvi...teši ma že ta tu znova vidim...a ta sprava...ideme nato znova spolu? teraz budeme mat vacsie stastie...aj ja planujem na januar

silvia545
29. nov 2011

@katarinka13 ahoooj zlatko 😉 juuj to sa tešííím 😵 určite budeme mat vačšie štastie 😉 musíme mat,,verím tomu 🙂 ved už sme si toho vytrpeli dost a ten tam hore,musí vediet aké sme silné a čo všetko sme prekonali 😉 už nás hádam skúšal dost a verím,že tentokrát to dotiahneme až do samého konca 😉 štastného konca 🙂

dorotka_
29. nov 2011

@henika40 no budeme sa cinit 😀 , my mame po dve dvojice zamrazene, tak dufam, ze jeden z tych dvoch pokusov co este teda mame bude uspesny najlepsie hned ten prvy 😉

dorotka_
29. nov 2011

@katarinka13
@silvia545
baby ja sa ku vam pridam asi tiez pojdeme v januari na KET 😉

silvia545
30. nov 2011

@dorotka_ no supeeer 😉 tak sa mi zdá,že v januári budú mat vo ferti nával 😀

adusska
30. nov 2011

Prajem vám všetkým tu krásne ránko, v podstate mňa sa táto téma ani moc netýka, len, aj ja som bola vo FC a síce za iným účelom,ale naozaj sú tam super ľudia...lekári a aj sestričky 🙂 a chcem vám povedať, že vás obdivujem a držím vám všetkým palce 🙂

silvia545
30. nov 2011

@adusska dakujeme 🙂 si zlatá 😉 túžba po dietatku je velká a silná a my budeme potrebovat vela povzbudení 🙂 ešte raz dakujeme a prajem Tebe a Tvojim detičkám vela vela štastia a zdravia 😉

lienkalienocka
4. dec 2011

ahojte baby, mozem sa spytat, ze ake vysledky si mam priniest, ak by sme tam isli? zatial mame len vysledky spg- OAT. u mna zatial ziadne testy nie su robene- na co vsetko sa mam spytat gynekologa? dakujem vam a drzim palce

palabra
8. dec 2011

ahojte baby cchela by som sa opytat, je tu niektora ktora je samoplatca? zaujimalo by ma, ze ak je baba samoplatca, ci musi absolvovat nejake vysetrenia, ako napriklad co som citala hormonalny profil, laparoskopiu, alebo tak nieco? ci ked si to clovek plati sam, staci len stimulovat? a este ze kolko to asi vychadza ked si plati sam aj lieky aj samotny proces? dakujem

luga
8. dec 2011

@lienkalienocka , ahoj, nepotrebujes ziadne vysledky pri prvej konzultacii -spravia vam spg. a utz. tebe a potom sa dr. s vami dohodne, ze co dalej ... ak mate OAT, tak manzela posle asi k urologovi.

lienkalienocka
8. dec 2011

@luga ahoj, dakujem. ja som len chcela, ze ake testy sa potom robia, ze by som si ich urobila dopredu, aby sme nemuseli potom cakat 🙂

michelitta
8. dec 2011

@dorotka_
@silvia545
@katarinka13 caute baby,my ideme tiež v januári na 1x KET.. @luga ahoj LUga,ako si na tom,si v nejakom procese,čakania alebo absolvovania?🙂

silvia545
9. dec 2011

@michelitta ahoj 😉 držím palce na KET,aby bol úspešný 🙂 my sa chystáme znovu na konzultáciu,tak hádam vo februári začnem stimulku 🙂 niekde som tu čítala,že už robia vo Ferti aj HP a chlamídie,,je to pravda? 😉

luga
9. dec 2011

@lienkalienocka 🙂 , aha, tak urcite budes potrebovat HP a stery na chlamydie / kvoli ziadosti do poistovne / ale tieto vysetrenia nesmu byt starsie ako tri mesiace ... a aj uro vysetrenie - pri OAT

luga
9. dec 2011

@michelitta , ahoj, som v "procese pauzovania " 😉 .... IVF som mala v sept., do dalsieho sa mi uz ponahlat nechce - predpokladam, ze ho zacnem vybavovat niekedy v bud. roku
@silvia545, ano, uz robia HP aj stery vo FC - naposledy, ked som tam bola, som sa pytala (lebo s mojou gyndarkou toto riesit, to bol vzdy "kriz" - takze ma tym veeeeelmi potesili)

silvia545
9. dec 2011

@luga tak to si teraz potešila aj mna 🙂 lebo aj moj dr.začal byt nejaký divný a naposledy mi naznačoval,aby som na všetko zabudla,čo sa stalo a myslela do predu a nemyslela na dalšie ivf 😒 povedal,že už jedno dieta mám a nemám mysliet na druhé 😖 len dcerku mám z 1manželstva,,manžel zomrel,ked mala 5 rokov a s priatelovm budeme 12 rokov,tak by sme chceli mat aspon jedno spolu 🙂 ale sú ludia,ktorí toto nepochopia 😠 som rada,že to vo Ferti robia,aspon nemusím íst k nemu 😉

christie
9. dec 2011

dievčence moc moc všetkým drzim palceky, aby sa vam vyplnili sny o detickach. Ja som bola vo Ferticente nadmieru spokojna. podarilo sa nam IVF na prvy krat, nezostali nam mrazaciky, lebo na 5ty den z 5tich oplodnenych zostali dve vajicka, ktore sme ako blastocysty vlozili (je to super, ked je pri tom aj partner, odporucam, urcite nechodte sami) 🙂 a krpci mali uz rok... super pristup pana doktora, ktory hovori naozaj len to, co mamicka v danej chvili potrebuje a ked povie, myslite pozitivne, to naozaj pomaha a treba mysliet pozitivne, nic zle si nepripustat 🙂

luga
9. dec 2011

@silvia545 , zvlastne zmyslanie tvojho doktora 😒 ...ako keby za to, co sa stalo, mozes ty alebo Pinter 😔
si si toho uz preskakala teda - veeeela sil a uspechov do dalsieho boja zelam 😉

silvia545
9. dec 2011

@luga dakujem 😉 ale musím povedat,že mám strach ako to dopadne ☹ máme posledny pokus hrad.poistovnou 😖 a ešte k tomu dr.,ja som mala íst na poradnu a 2 dni pred poradnou som začala krvácat,ale nie vela,museli mi urobit sekciu a jeho vobec nezaujímalo,prečo som neprišla 😒 ani nezavolali,kde som,ked som neprišla 😖 a za 3 týždne mi volal sám,že či odchádzam od nich,,no poviem ti ostala som v šoku 😨 nie,aby sa ma spytal,čo sa vlastne stalo a ako sa mám,,ale jeho zaujímalo len či zostanem u nich,aby neprišiel o pacientku,teda hlavne o prachy 😠

lienkalienocka
10. dec 2011

@luga jaj, tak to sa nemusim ponahlat. chcela som si zacat robit tieto testy v januari, ale ked to robia aj tam, tak si pockam 🙂 urobime este jeden spg a potom sa rozhodneme. dakujem a prajem vsetko dobre 😉

dorotka_
13. dec 2011

Ahojte baby,
tak mi zaciname s pripravami na KET az vo februari nie v januari ako som si myslela, kedze musim este pockat dva cykly 🙂, jaj nech uz to je, stale ma napadne, ze kebyze si dame vlozit na prvykrat dve a nie jedno ci by to vyslo, ale ono je to tak ako je 😉, myslite si ze mam pocas tohto oddychoveho obdobia brat stale nejake tie vitaminy s kyselinou listovou?

silvia545
13. dec 2011

@dorotka_ no ahoooj 😀 kde si sa flákala 😉 my sme objednaný na 13.1.,uvidím ako schvália žiadost a vo februári možno aj my začneme 🙂 kludne možeš brat kys.lis. a aj čajík z alchemilky začni pit,je dobrá na maternicu,ale ked budeš mat ms,tak vtedy ju nepi 😉 ja som pila alchemilku 3 mes. pred ivf a dr. mi povedal,že mám prekrásnu vystelku,že tam sa bude embryjku páčit 😉 tento tyžden chcem íst tiež k dr. si predpísat kys.lis. a začnem ju aj ja brat 🙂 teraz pijem železník lekársky,ten je dobrý na vaječníky 😉 za chvílu začnú na mne rást aj bylinky 😀 😀

dorotka_
14. dec 2011

@silvia545
no tak veru zacnem aj ja pit ten cajik 🙂 , nech je maternica pekna 😉, my mame zamrazene dve dvojice tak dufam, ze pekne spinkaju a ked pride cas tak budu velke bojovnice a zahryznu sa do maternice a budu tam pekne 9 mesiacov rast 😀, ja som dohodnuta ze par dni pre ms vo februari pojdem k svojmu dr. na kontrolu ci nie su nejake cysty kedze nie som z BA (tak aby som nemusela tolko cestovat) a ak bude vsetko ok, zavalom do Ferti a Dr. mi povie ako budem brat lieky, uz sa na to tesim, teraz si skusim cas vyplnit nejakymi aktivitami pojdem sa este korculovat a lyzovat kym mozem xixi

silvia545
14. dec 2011

@dorotka_ určite budú velké bojovnice a pekne sa u teba v bruška zabyvajú 😉 ja sa tiež teším,,ale sem tam mám také chvílky a dostanem strach ako to dopadne ☹ moja a dávaj si pozor pri tom korčulovaní a lyžovaní 😉

dorotka_
15. dec 2011

@silvia545 budem si davat pozor nech ostanem cela 😀 , mna tiez sem tam prepadnu obavy ci to konecne vyjde a ja kedze mam problem aj pri vlozeni ci sa to vobec podari a doktor sa dostanem tam kam ma, kedze mam spravenu konizaciu krcku a nic mi z neho neostalo je vklad komplikovany, skoda ze nemozem ist aj ja uz v januari ale budem mysliet pozitivne na teba a ostatne baby ktore pojdu v januari a ja sa hned vo februari pridam 😉

silvia545
15. dec 2011

@dorotka_ 😀 veru,dávaj si pozor 😉 a nebolí to,ked máš problém pri vkladaní 😖 možno,že budeme začínat aj spolu ja idem 13.1.na konzul..hádam za 3 tyždne schvalia žiadost a ms by som mala dostat koncom februára 🙂 až mi mrcha jedna nebude robit problémy 😀

dorotka_
16. dec 2011

@silvia545 no ono to neboli len je to taky neprijemny pocit ale da sa to zvladnut, uz som si to natrenovala pri inseminaciach co uz narobim, hlavne nech sa tam dostanu 😉, jej aj mne tak vychadza ms na koniec februara ak tiez sa nerozhodne meskat lebo just vtedy ked potrebujem nech pride cim skor tak nikde jej 😀 , vzdy presne naopak, ked ju nechcem pride aj skor potvora jedna xixi

ivet1
27. dec 2011

ahojte, nezostal niektorej z vas Dostinex? stacili by mi 2 tabl. piste, prosim, do IP, dik

leon123
28. dec 2011

@silvia545 Ahojte kočky,ak môžem pridám sa. Rozhodla som sa že aj ja pôjdem na ďalšie IVF do FC. Aj ja idem 13.1. na prvú konzultáciu. Chcem sa opýtať kolko stojí vstupná prehliadka,ďakujem a všetkým držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre