Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

zibi
12. jan 2012

@silvia545 a ako nechapem ale jednemu ze preco ine centra za to pytaju peniaze ked sa to da preplatiz ZP nie? ako vsetky centra pisu ze to je nadstandardne vykon..tak fakt tomu nerozumiem..a aky budes mat protokol?

silvia545
12. jan 2012

@zibi nič sa nestalo 😉 vieš už to nebolí tak ako na začiatku,ale ti to zostane navždy,treba sa stym naučit žit,srdiečko zostane navždy bolavé,rana zostane tá nezmizne ☹ dakujem,nič iné si ani neželám,len aby sa nám vratil spat 🙂 protokol budem mat kratky,,ZP prepláca len nejakú čiastku,,toto centrum je rakuske,chodia tam aj páry z Rakúska,ony zarobia na nich,tak preto sú tu asi iné úkony zadarmo 😉

zibi
12. jan 2012

@silvia545 aha..tak preto ...moja drz sa a ked nezabudnes tak mi daj vediet ako sa ti dari a ci sa vam podarilo ivf...budem rada.. 😉 a budeme si drzat palce navzajom

camelco
12. jan 2012

@silvia545 kedy ideš do FC, či sa tam náhodou nestretneme 😉
@zibi škoda, že si z východu v tomto centre by sa ti určite páčilo, je to presne tak ako napísala @silvia545

leon123
12. jan 2012

@silvia545 ahoj,nestíham mm mi zobral notebook tak som nemala prístup na MK,ako si dopadla u zukara, no vidím že si to prežila 😎 , jasné že sa teším,ideme okolo 8:30, lebo cesta-tu je vela snehu a potom malá 🙂 , teraz sa už chystáme,balíme ešte večer malú okúpať a tak...tešíme sa 🙂

silvia545
12. jan 2012

@zibi dakujem ešte raz 😉 určite dám vediet 🙂

silvia545
12. jan 2012

@camelco ideme zajtra na 10 hod. a vy kedy 🙂

silvia545
12. jan 2012

@leon123 😀 noo prežila som to,,pondelok znovu 😖 50 min.mi robila jeden zub,bez injekcii by som bola KO 😀 ešte 2 zuby ma čakajú a jeden trhat 😒 chvalabohu,že vynašli tie injekcie,lebo bez nej,,no neviem neviem 😀 aj my tak nejako budeme vyrážat,radšej nech sme tam skor 😉 lebo ktovie aké budú cesty,,piatok,každy sa bude hnat rychlo domov 😉 inak máme auto peugeot 206 červená farba 😉

zibi
12. jan 2012

@camelco no tak hej to je skoda..ale tak co by som dala na cestovanie..tak to vrazim v centre za ivf..jedna cesta do Ba stoji 15 eciek cize 30 eciek a ked s muzom tak 60 e jedna cesta ...sa to neoplati

jomini
12. jan 2012

Ahojte, prosim, co vas vyslo ivf vo Ferticent, ..v porovnani s inymi centrami? Dakujem.

camelco
13. jan 2012

@jomini ivf ako také prepláca poisťovňa (3x do 39r.) a doplácala som len za lieky v lekárni + - 250-300e

camelco
13. jan 2012

@silvia545 tak držím palce a daj vedieť čo ti povedal doky, my ideme 19.1. takže ešte musím týždeň vydržať 😀

silvia545
13. jan 2012

@camelco dakujem 😉 dám vediet,,neboj tyžden ubehne rychlo 🙂 no ja som ani poriadne nespala,každé 2 hod.som sa budila 😕 som jak po preflámovanej noci 😀

silvia545
13. jan 2012

@jomini ahoj,,my sme platili len za lieky 230eur 😉 PK a ICSI je zadarmo 😉 platí sa len za mrazenie tuším 200eur 😉

camelco
13. jan 2012

@silvia545 určite je to podvedomý stres 😉 ........ hlavne buď v pohode, idete na konzultáciu?

camelco
13. jan 2012

@silvia545 kedy vyražate?

silvia545
13. jan 2012

@camelco okolo pol 9.za hod. sme tam 😉

camelco
13. jan 2012

@silvia545 tak to máš ešte hoďku k dobru

dorotka_
13. jan 2012

@silvia545
Ahoj, som cela a ziva xixi 😀 , no davno som tu nebola, vidim, ze ste sa baby rozbehli v pisani, kedy ides na vklad?

dorotka_
13. jan 2012

chcem sa Vas spytat, ci ste si niektora platili dobrovolne pripoistenie do socialky kvoli tomu, ze by ste potom dostavali najvyssie moznu matersku a ci ste postrehli, ze od februara sa to uz nebude dat, co je velka skoda, ze som to nestihla a zbytocne som si to platila a kedze som nestihla doteraz otehotniet tak to uz nestihnem vyuzit, som taka nastvana, lebo vdaka tomu vychadzala materska cc 750, zalezalo od poctu dni v mesiaci, som sa tesila, ze pocas materskej by sme az tak ani nepocitili nejaku tu financnu stratu, fakt to super vymysleli hajzli, ale to ze ja som socialke dal kopu penazi navyse a nevyuzila to nevadi, ach jaj

camelco
13. jan 2012

@dorotka_ niekde to baby rozoberali, si už nepamätám v ktorej téme, skús dať vyhľadať ........ viem, že sa z toho ešte niečo dá využiť

barbadossa
13. jan 2012

ahojte dievcence ako tak citam tak mate dobre odporucania pre FC chcela by som sa spytat ci v FC poskytuju prvotnu konzultaciu a ci sa plati za nu a za vsupne vysetrenia dakujeeeem 🙂

dorotka_
13. jan 2012

@camelco dakujem 🙂 , idem to pohladat

dorotka_
13. jan 2012

@camelco no uz som to nasla, tak sa budem musiet odhlasit a potom do 31.1. 2012 prihlasit a dufat ze otehotniem do oktobra, ma s tym nasrali, ja si to ako blba platim uz tri roky a za to, ze sa mi nepodarilo otehotniet doteraz tak to ma byt zbytocne, lebo niekto sa tak rozhodol 😠 , je to nefer

camelco
13. jan 2012

@dorotka_ nemôžeš to využiť ešte na PNku? ja sa v tom nevyznám, ja si to neplatím, ale môj brat a švagriná to majú, švagriná to využila na PN

dorotka_
13. jan 2012

@camelco no to budem musiet este zistit ci pri PN to ostava, ze ti doplatia potom vyssiu sumu ak si pripoistena alebo ci aj tam sa to rusi

camelco
13. jan 2012

@dorotka_ skús sa tých báb opýtať čo o tom písali, sa mi zdá že písali, že to zrušia a potom sa nanovo poistia, možno budú vedieť poradiť, či by ti to vyšlo aspoň na PN kjeď už si do toho toľko vrazila, náš štát je proste banánová republika

dorotka_
13. jan 2012

@camelco no budem musiet nieco vyspekulovat, lebo fakt tento nas stat stoji za figu borovu, miesto toho aby pomahali mamickam tak ich pripravia aj o to cim si mohli ako tak trosku prilepsit aspon pocas MD hroza

camelco
13. jan 2012

@dorotka_ držím palce aby si aspoň niečo z toho využila, baby ti určite poradia

dorotka_
13. jan 2012

@camelco dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre