Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
13. jan 2012

@mojmacik presne ako si napísala to s tym SPF,ani my sme to nemali,,dali sme si s mm den pred vkladom sexík a SPF bolo zadarmo 😀 ušetrili sme nejaké korunky 😉

silvia545
13. jan 2012

@camelco doky je supeeer,teda ako som už písala predtym celý personal je úžasny 😉 určite aj upratovačka,ale tú sme ešte nevideli 😀 😀 boli sme tam už pred tym,a odtial máme nášho anjelička 😉

camelco
13. jan 2012

@silvia545 baby tak to budem musieť pred vkladom aj ja urobiť 😀 ......... dobrý tip = palec hore

silvia545
13. jan 2012

@dorotka_ neviem,či sa za niečo ešte platí,normálne som sa zabudla aj spytat 😀 no ked nebudeme začínat spolu,tak po sebe určite 🙂

mojmacik
13. jan 2012

@silvia545 ja som bola nafuknuta ako balon takze ani zadara nebolo 😀 😀 😀 ...a vidis aky uspech som dosiahla

silvia545
13. jan 2012

@camelco presne a peniažky možte použit na mrazenie 😉

silvia545
13. jan 2012

@mojmacik 😀 ja som to tiež s bolestou robila,lebo ma po odbere boleli vaječníky,ale čo nespravíme pre dietatko 🙂 nech bolí,ked to bude stat zato 😀 😀

camelco
13. jan 2012

@silvia545 dúfam, že teraz bude viac vajíčok a budú aj mrazačikovia, veľmi by som chcela .......... už ste mi odpovedali aj na ďalšiu otázku, či ten sexík po OPU nebolel, ale to nejako zvládnem 😀

silvia545
13. jan 2012

@camelco 😀 😀 aj keby sme mali kričat od bolesti,len nech je to tam,kde má byt 😉 toho sa aj ja bojím kolko bude vajok,,ešte ani raz sme nemali mrazáčikov 😖

mojmacik
13. jan 2012

@camelco nam do 5.dna vydrzali vzdy len dve embrya,dokonca naposledy sa oplodnili len 4 vajka a 4.den(kedze islo o posledny pokus,informovali ma kazdy den) mi volali,ze su vsetky 4 este OK,no na 5. den boli len dve ukazkove a....dalej sa piska 🙂

camelco
13. jan 2012

@mojmacik a z nich máš doma 3 krásne slniečka 🙂
@silvia545 ja sa tiež bojím, pri 1.ivf som mala veľa folikulov ale len 3 vajíčka ☹

silvia545
13. jan 2012

@camelco no ved toto ☹ ja som pri 1 mala 5,,4 sa oplodnili a 2 mi vkladali a mne nič 😖 pri 2 som mala 4 a z toho sa ujalo len 1 a to bol náš anjelik ☹ tak mám strach ako to bude teraz 😒 ale musáme verit a tentokraát určite bude aj na mrazanie,,mám takého tušáka 😀

camelco
13. jan 2012

@silvia545 aj ja to tak vidím, musíme tam už ísť presne s tým čo si želáme 😉 ......... takže toto je podľa toho čo píšeš tvoje 3.ivf

lienkalienocka
13. jan 2012

ahojte, tak sa pridavam k vam ak mozem. my sme tam boli vcera a caka nas tiez ivf. za dva tyzdne posielame ziadost. co nas caka a neminie? este som to nestihla vsetko nastudovat 😉

camelco
13. jan 2012

@lienkalienocka ahoj a vitaj 😉 ....... tak držím palce do boja

lienkalienocka
13. jan 2012

@camelco dakujem. asi budem odvazna ked si budem priat, aby to vyslo hned na prvy krat vsak? 🙂 aj tebe drzim palce 🙂

camelco
13. jan 2012

@lienkalienocka čo najviac pozitívnych myšlienok, prajem ti aby ti to vyšlo hneď na prvýkrát 😉

camelco
13. jan 2012

@lienkalienocka idem už do hajan, resp. sa venovať ešte mm ........ takže prajem ti dobrú nocku a už teraz myslí pozitívne, že to výjde 🙂

lienkalienocka
13. jan 2012

@camelco vdaka, len pekne chod 🙂 dobru aj tebe

silvia545
14. jan 2012

@camelco jedene čo musíme urobit je verit a mysliet pozitívne 🙂 ano je to naše 3 ivf 😖

silvia545
14. jan 2012

@lienkalienocka ahoj a vitaj medzi nami 😉 kedy máš na plane íst do toho 🙂 napytala si sa nahodou kolko asi bude trvat schvalovanie žiadosti 😉

lienkalienocka
14. jan 2012

@silvia545 ahoj a dakujem 🙂 pocula som ako jednej hovori ze niekomu tri tyzdne inemu az mesiac pol. ako sa v poistovi poponahlaju. za 2 tyzdne mam vysledky z krvi a hned uz aj podpisujem. kam to mam vlastne odniest nevies? 🙂

silvia545
14. jan 2012

@lienkalienocka aj ja mám za 2 tyždne vysledky,ešte musím svojmu dr.dat orazit papier a hned im ho posielam doporučene,,ako ho budú mat,tak posielajú žiadost 😉 ja som vo VšZP a ty? 🙂 žiadosti posielajú ony,ale ked si z BA,tak ti dajú žiadost hadam aby si si ju odniesla sama,,teda neviem,,mne vždy posielali ony 😉 tebe nedali podpisovat taky papier,či si uz bola na uvf,interupciu,či si mala,lebo to je asi ten papier čo sa posiela do poistovne,,ja som ho včera podpisovala 😉 dufam,že do mes.bude žiadost schválená,,lebo ja sa už neviem dočkat 😀

lienkalienocka
14. jan 2012

@silvia545 VŠZP posielaju oni, len ja som dovera ta si odnasa sama 🙂 to mi hovoril ze ked pridem tak musim podpisat aj cestne prehlasenie ze som nebola na interupcii a na ivf. my sme tam boli 1.x a zobral krv, urobil sono, spg, potom na nas vyvalil ze jedine ivf. my sme ani nestihali, otvorene pusy a kukali sme 🙂 jak dve teliatka 🙂 ani my sa nevieme dockat, prosim ta, uz mame naplanovane kde budu postielky ked budu nahodou dve 🙂 ked to je take vzruso ze ja budem konecne maminaaaaa 🙂 nevies nahodou kolko ivf preplaca poistovna? su to dve celkovo ci dve do roka?

silvia545
14. jan 2012

@lienkalienocka aha,,tak to budeš mat o jednu starost naviac,ked to budeš musiet zaniest 😒 ivf poistovna prepláca 3 krat 😖 to je jedno či pojdeš 2 krat do roka,,ale len 3 pokusy prepláca 😖 a na to kolko fakt párov ma problemy priviest na svet dietatko a ked možu tak len pomocou ivf je to málo ☹ konečne by to mali zdvihnut na viac pokusov,nie len na 3 😠

lienkalienocka
14. jan 2012

@silvia545 v poistovni mam svagrinu, tak uvidime, ci pomoze 🙂 to je uboho malo ti poviem. len zas je to drahe dost. nam hovoril, ze aby sme isli co najskor lebo ked pride nova vlada tak to zrusia 😕 smiem sa spytat preco to vam nejde prirodzene? my mame 75% morfologiu zlu a malo spermii na ml. sme mysleli, ze nam ponuknu aj iui a oni nic. som sa zabudla spytat preco 😀

silvia545
14. jan 2012

@lienkalienocka čooo,to som nepočula,že to majú rušit 😠 to snád nieje pravda 😠 no dúfam,že žiadost budeme mat dovtedy schválenú a hadam to nebude pre nás platit 😉 prirodzene mi už neostaneme tehu,lebo mne odumreli vajíčkovody,takže ich mám nepriechodné ☹ a mm má nepohyblivé potvorky,tak aj keby som bola v poriadku,tak sa nám nezadarí 😖

lienkalienocka
14. jan 2012

@silvia545 to nam povedal ten lekar ze ak pride po volbach nova vlada, tak bude robit skrty v zdravotnictve a vraj prichadzaju na radu oni ako prvy. ze raz im to uz hrozilo ale nestalo sa tak. ja som tiez o tom nevedela. takze svagrinka to vraj vybavi. tak dufam ze v marci sa na to hrnieme. len mam predpoklad na pco tak dufam ze sa mylil 😠

silvia545
14. jan 2012

@lienkalienocka a nemáš niekoho aj vo Všzp,aby som aj ja mohla začat skor,,nech nas to nechytí 😀

lienkalienocka
14. jan 2012

@silvia545 ee, ale kym by to schvalili tak my uz aj porodime 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre