Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
1. feb 2012

@michelitta
@lilinka77 baby drzim palce 😉

lilinka77
1. feb 2012

@wejbynka uzivanim hormonov sa stimuluje tvorba folikulov ja som mala na 7. den 9 folikulov, ktore mali velkost 18. ale to mi povedal, ze rastli pomerne rychlo, moje telo dobre reagovalo na horm. liecbu. o 2 dni na to som mala odber vajicok bolo 6, ale oplodnit sa podarili len 4. 🙂

lilinka77
1. feb 2012

@silvia545 cena za utrogestan: 4 skatulky za 12,80

silvia545
1. feb 2012

@lienkalienocka 😀 zvykneš si,,ja už ju pijem ako vodu 😀

silvia545
1. feb 2012

@dorotka_ no to by teda bolo,keby si zabudla 😀

silvia545
1. feb 2012

@lilinka77 ano tolko stoja 😉 a ako sa ti vajka delia aj ti povedali 🙂

silvia545
1. feb 2012

@wejbynka ty nám to potom pekne odplatíš 😀 ked budeš tehu,potom pekne krásne budeš mysliet na nás a držat nám pršteky 🙂

wejbynka
1. feb 2012

@lilinka77
@silvia545 a ake davky ste si davali gonalu?....ja mam mat 150 a 6 davnok iba🙂.....teda dufam ale je ked som brala len clostil , tak com mala velke vajka 27 a bolo ich 7 tak dufam ze ked dam toto bude to este lepsie a naco su tie dalsie lieky ten merional a cetrotide?....

wejbynka
1. feb 2012

@silvia545 aaa dakuuuuujem dufam aj ja ze budem teeehu, myslite na mna, potom ked pojdete do toho aj vy babulky tak sa budem za vas modlit🙂.....

silvia545
1. feb 2012

@wejbynka ja som mala sa mi zdá 170 to som mala na 5 dní,,5 dní sa pichá gonal,,potom merional 😉 cetrotíde sa dáva,aby sa neuvolnili predčasne vajíčka 😉

wejbynka
1. feb 2012

@silvia545 aaaahaaa, tak uz vieeem🙂.....dakujem a naco je prengryl ci ako sa to vola?....ci su to ine hormony s tym istym ucinkom?

michelitta
1. feb 2012

@lilinka77 hehe ahoj 🙂 ako si na to prisla ze som bola dnes na KET?🙂 drzim palce ja Tebe!! Ferticent rules! 😀

michelitta
1. feb 2012

@wejbynka Pinto je v pohode,ze?
Ja som bola v lete 1x a sa nam nezadarilo,tak teraz KEtujem 🙂 nebpj vsetko sa naucis,utros Ti predpise az po transfere aby sa Ti udrzal plod..ty sa hlavne sustred na to,aby si v pohode zvladala stimulku,hovor si,ze si led davas vitaminy,mne to pomohlo..no a ked sportujes/lebo bez toho ja zit nemozem/ tak urcite pred koncom stimulky uz nic nerob,aby Ti nepopraskali folikuly..ale to ti cele Pinto povie 🙂
a co trenujes ak sa mozem spytat? ja Idem mat gravid jogu 🙂 tak aspon dufam,ze ja od tych mojich zverejkyn chytim nejaky bacil A SA TU VSETKY PRIHLASITE🙂) bytheway zeny,nemala tam jedna sestricka problem z Vasim nejako oholenym ohanbim?😀 😀 Som videla viac krat jej pohlady,ako keby sa jej to dotykalo 😀 😠

lilinka77
1. feb 2012

@michelitta nejako nahodou som na Teba klikla a pisala si, ze ides na KET

michelitta
1. feb 2012

@lilinka77 anooo,ahoj 🙂ale uz som bola v piatok..tak teraz trpnem,ze nic nove po prvom neuspesnom 🙂 🙂 ty si bola prvy krat?prepac,nepamatam si ☹ 😖 🙂

evickav
1. feb 2012

tak sa k vám pridávam aj ja,,, 7.2. ideme na pohovor a pre injekcie,,, je to naše 4 ivf a verím,že posledné,,, mením teraz centrum a po rozhovore s Pinterom mám veľmi dobrý pocit,,, poznám ho ešte z iscaru,ale to už je dosť dávno,,,
na koľký den cyklu sa začína stimulovať? už je to pár rokov dozadu,čo som to podstúpila a už si to nepamätám,,,
vtedy som sa toho strašne bála,,, teraz sa teším a neviem sa dočkať stimulky,,,
a ešte sa chcem spýtať,že kedy sa platí ivf? teraz vraj dostanem len recepty a tie sa platia v lekárni,takže nič platiť nebudem,,,
všetkým vám držím palčeky 🙂 😲

silvia545
2. feb 2012

@evickav ahoj 😉 pichat sa začína na 2DC,,pichat budeš približne 10 až 11 dní podla toho ako ti dorastajú folikuli 🙂 platit asi budeš po ivf si myslím,neviem ako to je so samoplatcami 😉 aj my tebe držíme palce 🙂

dorotka_
2. feb 2012

@michelitta ahoj, chcem sa spytat, ze kedy ti pred KET rozmrazovali mrazacikov 🙂, sice mne budu musiet az potom ako sa dr. podari zaviest tu vec cez co sa to tam vklada neviem ako sa to vola xixi 😀

dorotka_
2. feb 2012

pocujte baby ja mam volat dr. potom niekedy pre ms ako mam brat estrofem a tak a co myslite kedy bude lepsie doobeda ci skor ku koncu ordinacnej doby? 😉 a neviete mi povedat co sa doplaca za estrofem, to len pre info

dorotka_
2. feb 2012

@silvia545 😀

dorotka_
2. feb 2012

@michelitta no ako vam je fajn, ze budete moct ak budete tehu cvicit aspon napr. gravid jogu, ja som zvedava ako to bude so mnou, kedze mam odstraneny krcok maternice, tak som zvedava, ale dufam, ze to bude v pohode 😉

wejbynka
2. feb 2012

@michelitta ved ja to cele tak berem ako keby sa nic nedialo, uplne v pohodke ziadne stresi len sa tesim a neviem sa dockat🙂...takze uplne v poho:D:..a necakam negativny vysledok takze tak🙂co trenujem?....normalnee vo fitku, uprava stravy, zameranie na spevnenie, chudnutie a priberanie🙂

michelitta
2. feb 2012

@wejbynka tak to je ok 🙂 ja som tiez necakala ziadny iny ako pozitivny a vidis,som tu znova 😀 Preto to teraz beriem,ze asi to nevyjde,a ked sa to podari budem stastna..ked nie,tak aspon nebudem na smrt sklamana..lebo ono to boli,ked to chces..Ale su tu kocky,ktore idu 10,12 krat, to su naozaj bojovnice,ja by som sa asi po 3 raze zosypala..zas ale ked to babatko velmi chces,budes bojovat tak ci tak 🙂 KET je v pohode,kebyze mame viac zmrazenych tak som stastna..ale ist znova na OPU a veci s tym spojene ma trosku desi..drzim ti palce,nech Ti to vyjde na 1x,budes patrit medzi vacsinu kociek!!🙂🙂 a kedy zacinate pichat? 🙂 @dorotka Dori ty kedy ides? jasne dojsi si zacvicit gravid jogu,potom uz budes profesionalka 🙂 a vyuzijes v praxi! a ma t nieco spolocne ze mas odstraneny krcok,budem ti drzat palce,pis informuj!ja este netestujem ☹ radsej 🙂)))

wejbynka
2. feb 2012

@michelitta uz som asi zabudla ci som sa pytala alebo nie, ale u vas je aky problem?.....urcite ani ja by som nebola stastnnaa a urcite by som si aj poplakala, ale proste stym neratam a idem tam ze sa to podari, neni dovod preco by nemalo, vam aj robili potom genetiku ked sa nepodarilo na prvy krat?...aj zistili kde bola chyba?....fuuuha, ja by som to asi po 5 raze vzdala:( zasa asi az taka bojovnicka niesom. veelmi moc dakujeeeeem a ty uz si po traanfsere?....

michelitta
2. feb 2012

ano,ano,🙂 poslem Ti spravu 🙂
@wejbynka

wejbynka
2. feb 2012

@michelitta okiiii🙂.....taaaaaaaaaaaak siiiiiiiiiiiiiiiiilnnnnnnnnoooooooooo drzim paaaalceeeeee, teraz to vide ja to viem🙂

dorotka_
3. feb 2012

@michelitta no ja by som mala ist na vklad niekedy zaciatkom marca lebo 20.februara mam dostat ms, ohladne toho krcku mam spravenu konizaciu a mila doktorka, co mi to robila mi ho cely odstranila, hoci jej moj Dr. vravel, ze nech je setrnna lebo som este nerodila, co uz, a ak som to spravne pochopila, krcok napomaha k udrzaniu plodu a ked zena ma bud skrateny alebo nema ako ja, je dost velka sanca, ze bude na rizikovom a je mozne, ze bude musiet aj ku koncu ak nie cely cas lezat, aby plod udrzala, ale je tam aj urcite percento, co ma normalne pohodove tehotenstvo, tak uvidim, ako bude 😉, ty sa drz a len pozitivne spravy a my sa potom hned pridame k tebe 😉

michelitta
3. feb 2012

@dorotka_ďakujem moja,aj ty sa drz,už som opísala svoje pocity v "po transfere" takže tak☹ musím utekať,ale tak mobil funguje a ja som s vami,keby čosi!:-*veľmi pekné ďakujem za podporu,určite to dobre spraví..ja som v živote veľká optimistka,ale keď vidím na sebe že 2+2 tak sa mi nedá samuseba klamať..ach jaj!

amiruska
3. feb 2012

@dorotka_ Neboj, som Ti už písala, že aj ja mám skrátený krčok, a som v pohode, ťahám 26.týždeň tehotenstva a zatiaľ som vôbec žiadne problémy nemala. Chodím do práce, fungujem normálne, cvičím cviky pre tehotné a všetko v pohode zvládam. Uvidíš, že aj u Teba to bude tak. Myslím na Vás kočky a držím Vám silno palce, vydržte lebo sa oplatí, byť tehotnou je najkrajší pocit na svete.

dorotka_
3. feb 2012

@amiruska dakujem, vsak ja verim, ze to bude v pohode 😉 , len horsie je to ze ja nemam uz ziadny krcok chudacik ale aj tak si predstavujem ako budem pekne v pohode fungovat 😀 a bude to tak, jedno je iste, ze ked budem tehotna tak si to urcite poriadne vychutnam, obavala som sa, ze co ked budu dvojicky, ale cim viac nad tym rozmyslam, tak sa mi to nezda az take strasne xixi, len trosku by to bolo narocnejsie 😉 , hlavne nech su tie babatka 😉 jedno ci dve

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre