Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka to neviem,či to robili bez,,ale asi niee,ved to by muselo strašne bolieť 😖

wejbynka
20. feb 2012

.....kedysi ked to tu len zacalo na SR tak sa to tak robilo a vela zien to preto odmietalo ze to velmi bolelo, tak asi preto to takto spraavili a je to urcite najlepsie , zobudis sa a nic ti nieje🙂....aspon ze tak🙂uz sa tesim ked zacnes stimulku ty🙂

camelco
20. feb 2012

@wejbynka to je škoda, že ťa nemá kto zastúpiť, ale keď len zajtra, tak to možno vydržíš, daj si niečo od bolesti, to môžeš, veď to ti určite povedal aj doky, u mňa zaberá od bolesti ketonal

camelco
20. feb 2012

@silvia545 sú rôzne stupne OHSS, takže aj preto pri mierno sa to dá

camelco
20. feb 2012

@silvia545 niečo pre teba mám na povzbudenie nálady "Anjelíčku môj strážničku, vysliš túto modlitbičku. Nechcem byť už hladný, smadný, nechcem žiť ten život biedny. Anjeličku do rána urob zo mňa cigána. Chcem doma sedieť na podpore, žiť si na vysokej nohe, od štátu brať zdarma byty, už nebyť hladný ale sýty. Oslobodený od daní, byť pánom a nie poddaným. Žiť si ako prasa v žite, žiť v Slovenskej realite, kde slušní majú holú riť a čierny môžu krásne žiť !!! " 😀 😀 😀 😀

wejbynka
20. feb 2012

@camelco vies co pokial sedim alebo lezim tak v poho , ale ked idem cikat tak to picha ako slak...dam si nieco na spanie a doky povedal ze zajtra by som mala uz byt fit🙂

camelco
20. feb 2012

@wejbynka ja som sa pri cikaní držala stien od bolesti, takže viem si práve predstaviť čo prežívaš

kristina81
20. feb 2012

@silvia545 dakujem,si zlata. 😀

kristina81
20. feb 2012

@silvia545 no vidis,ze nie je tazke si napisat sama sebe 😀

kamilkanr
20. feb 2012

@wejbynka tolko vajicok? To je fantasticke. Poriadne sa vyspi, ked ides zajtra do prace. Keby ti oplodnili aspon polovicu, tak by si mohla "rozdat" 😀 aj inym ostatnym Fercitentackam 😉 .

silvia545
21. feb 2012

@wejbynka prebohaa 😕 ved mna by asi museli najprv uviazať o posteľ 😀 😀

silvia545
21. feb 2012

@camelco 😀 😀 😀
no to ti poviem,,tý sa ale fakt majú dobre,,štát im aj byty hned pridelí a iní mladí musia kolko čakať ny byt 😠 ešte aj drevo im dajú zadara na kúrenie,len aby nekradli 😠

silvia545
21. feb 2012

@kristina81 nemáš začo 🙂 aj na vklade budeš ležať vedľa mna 😀 😀

silvia545
21. feb 2012

@kamilkanr 😀 😀

lienkalienocka
21. feb 2012

@camelco a ty nebudes riskovat? 😉 ja by som to asi tiez nevydrzala. muzi to az tak neprezivaju ako zeny, ale to je niekedy asi dobre 😉
@luga hej, lebo niekde som citala, ze ked nevyjdu 2 tak robia genetiku. verime ze teraz bude uspesne 😉

luga
21. feb 2012

@lienkalienocka , na genetike ako takej sme uz boli hnedpo prvom neuspesnom - to mame ok, fragmentacia DNA spermii je ine vysetrenie - a na to sa mi nechce ist, lebo ked ti vyjde nejake ciselko, tak doporucuju darcovske

lienkalienocka
21. feb 2012

@wejbynka ahoj, gratulujem k velkemu poctu 🙂 a tie dva mesiace ubehnu ako voda, nic sa neboj 😉 mne tiez hovoril ze mi bude asi hrozit OHSS kvoli PCO a to som asi dvakrat taka ako ty. hlavne ze je vsetko ok. drzim palce
@luga aha, to som nevedela 😕 inak sa daju spermie zobrat aj priamo zo semenikov, vraj to boli. len neviem ci by to urobili aj ked mas spermie. je to asi len pre tych co maju azoospermiu

lienkalienocka
21. feb 2012

@silvia545 nenapadlo ta spytat sa ci su aj nejake z dovery? 😀

dorotka_
21. feb 2012

@silvia545 tak cakam na ms, ktora mala prist uz vcera ale samozrejme ze bude meskat, aby ma natahovala, hroza, dufam, ze do konca tyzdna sa dostavi asi jej poslem pozvanku 😀 a potom zacinam papat liecik a verim ze to pojde pekne ako ma 😉

luga
21. feb 2012

@lienkalienocka , hej, hej, to robia asi len pri azoo - myslim, ze mm by som na to nenahovorila 😀

lienkalienocka
21. feb 2012

@luga ja ked som to hovorila mojmu, tak sa drzal medzi nohami a taky vyraz mal a krical auuuuuu 😀

luga
21. feb 2012

@lienkalienocka 😀 😀 😀 ...chudacikovia 😝

lienkalienocka
21. feb 2012

@luga su to cintlavky co si budeme hovorit. ten hore vedel preco rodime my 😠

luga
21. feb 2012

@lienkalienocka 🙂 ...asi tak .... silne recicky, ale ked pride na to, tak au .... to moj mi pri stimulke vravel, ze ved take male ihly, ze to isto nic nie je a raz som mu teda povedala, ze si to moze skusit, ze ho tou ihlou pichnem do brucha, tak to uz bolo: nieeeeeeeeeeeeeeee 😝

dorotka_
21. feb 2012

@kristina81 ahoj, aj my nemame ziadny preukazatelny dovod na neplodnost, vsetky vysledky mame ok takze mame uvedene tu nevysvetlitelnu neplodnost ci ako sa to spravne nazyva a ivf nam schvalili, takze neboj urcite ju schvalia

kamilkanr
21. feb 2012

Ahojte, nas Pinter poslal na genetiku po 1. IVF.
@camelco neviem, ci budes robit test. Ked som ja som isla na krv v NR, bol to uz 15-ty den a hodnotu HCG som mala 187. Baby ktore vtedy boli na krvi pisali o vysokych hodnotach, tak som vysledok volala do FC a tam mi povedali, ze to je pozitivne. A az potom som si kupila test 😀
@lienkalienocka chlapi su fakt velke citlivky. Hlavne, ze nam z tych hormonov moze hrozit aj ta najzakernejsia choroba.

kamilkanr
21. feb 2012

@luga 😀

kamilkanr
21. feb 2012

@dorotka_ a ake vysetrenia, operacie si potrebovala, aby vam schvalili IVF?

luga
21. feb 2012

holky, chcem sa spytat: SPF sa robi kedy? pri ET? alebo pri OPU? alebo? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre