Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lienkalienocka
22. feb 2012

@silvia545 hej, no super! 😀 a co pijes? zatial este mozes 😉

hanka1111
22. feb 2012

Dievčatá, ja len že vám držím palce, dúfam, že sa to a vám podarí 🙂 Ferticentrum je úžasné, boli sme veľmi spokojní s prístupom a celým priebehom ivf. držím palce 😉

lienkalienocka
22. feb 2012

@silvia545 najprv vraj schvaluje zakrok jeden dr.a druhy lieky. tak asi ta na lieky chyba 😒 neboj, vsetko stihnes 😉

dorotka_
22. feb 2012

@silvia545 no teda tam maju pekny bordel, nikto nevie co robi ten druhy a este si teta aj protireci hroza zislo by sa im patadvacat na zadok, dufam, ze si svihnu a pride to cim skor

lienkalienocka
22. feb 2012

@wejbynka krasne cislo 🙂 len tak dalej 😉 uz mas aspon po starosti o dalsie dietatko

st2
22. feb 2012

@lienkalienocka no v utorok idem na konzultaciu a tam sa vsetko dozviem co a ako dalej

lienkalienocka
22. feb 2012

@hanka1111 dakujeme 😉 prve ivf? a gratulujem 😉

dorotka_
22. feb 2012

@wejbynka jej no to mas super, tak nech sa im dari a potom nech su z nich krasne babatka alebo babatko podla toho kolko chces 🙂

lienkalienocka
22. feb 2012

@st2 krasa, drzim palce 😉

hanka1111
22. feb 2012

@lienkalienocka ahojky, no nie už druhé, prvé sme boli v gyn-five, tam to bola katastrofa, tam sme zmenili car a pomohlo 😀

dorotka_
22. feb 2012

@silvia545 vklad vobec neviem ze kedy vychadza lebo neviem ani v ktory den sa robi pri KET ale asi vsetko zavisi hlavne od merania sliznice maternice (endometrium) tak uvidime ako to bude v ten 10den vyzerat

st2
22. feb 2012

@silvia545 no vidim ze si uz riesila tu poistovnu cize ak to chapem, schvalene ako take to je ale este to nepodpisal nejaky sef a tym padom to este ani neposielali ze, ach mantaci

lienkalienocka
22. feb 2012

@hanka1111 dufam, ze aj nas caka taka dobra sprava 🙂

wejbynka
22. feb 2012

@lienkalienocka
@dorotka_ heh dakujem babulky🙂.....ale babo zatial len jedno mozno casom rokmi dalsie, ale minimalne 10 rokov si prosime len jedno🙂....uz nech je april uz chceme byt tehu🙂

kamilkanr
22. feb 2012

@silvia545 uradnici su strasne dolezity, uz tam nevolaj, lebo sa len zbytocne rozculis
@lienkalienocka aj moj to skusal a tiez bol z toho mimo. Ked je stuhnuty sval, tak to je fakt neprijemne pichanie ☹

silvia545
22. feb 2012

@lienkalienocka 😀 😀 vytlačam si citrony 😉 žeby boli niečím napustené 😀 😀
dúfam,že stihnem 😉 ale ved aby od 7.2.aby tam nebola schopná dať jeden podpis 😅 😅 a na dovolenku išla teraz 20 😖

silvia545
22. feb 2012

@dorotka_
@st2 ja neviem,či tá pani v tej poisť.si myslela,že som nejaký retard,že nepochopím čo povie a potom na to mi povie,že zavolajte na druhy tyžden do centra či to už neprišlo 😠 a bez podpisu by im to prišlo 😀 😀

silvia545
22. feb 2012

@kamilkanr už tam nebudem volať 😉 ale ked to nepríde do polovice marca,tak si dám tú námahu a pojdem osobne do poisťovne 😀 😀

luga
22. feb 2012

@camelco ? 😅

kristina81
22. feb 2012

@dorotka_ 😀

kristina81
22. feb 2012

dnes mi volali z FC,uz im dosla moja ziadost.Takze zaciname. 🙂

kristina81
22. feb 2012

neaka skusena pomoooc. 😀 Kolko krat priblizne budem musiet ist do centra kym bude odber?Inak nemoze to sledovat moj gyn.?

kamilkanr
22. feb 2012

@kristina81 na sono (pre lieky), asi 3x kym bude OPU, na ET. Na krv mozes ist svojmu gynekologovi.

kristina81
22. feb 2012

@kamilkanr dakujem.Zaujima ma to len koli robote.Neviem ako to budem riesit.Kazde dva tri dni ma nepustia z roboty.Ostava asi PN-ka

wejbynka
22. feb 2012

@kristina81 silno drzim palce nech ste uspesni🙂.....

kristina81
22. feb 2012

@wejbynka dakujem,si zlata.Aj vam vela uspechov.Uz sa mas lepsie?

wejbynka
22. feb 2012

@kristina81 aj my dakujeme ale my si este pockame:((....ach....hej hej uz lepsie, uz nemam take velke brucho uz ma nebolia vajecniky, takze uz len cakam na mrchu a potom kontrola a potom uvidime, ale mame aspon vela mraziackov🙂kedy zacinate stimlku?

kristina81
22. feb 2012

@wejbynka ano citala som ze si mala skvelu urodu. 🙂 A to si mala silne davky,ze takto si reagovala?V utorok idem po lieky a okolo 4.3. by som mala dostat ms.Takze dufam,ze o mesiac uz budem //. 😉

wejbynka
22. feb 2012

🙂.....tak to by sme mohli byt tehu aj naraz🙂...heh.....praveze vobec nie gonal som mala 5 dni po 150, a merional som mala 2amp denne a jeden centrotide az do konca.).....co si myslim ze nieje take hrozne🙂....ale stimulku som som zvladla hrozne som rada ze mame mraziacikov a uz sa nebudem musiet pichat:(.....a ty ides prvz krat?🙂

kristina81
22. feb 2012

@wejbynka no aj ked nie spolu ale budeme. 😉 Ano prvy krat.Dufam,ze aj posledny. 🙂 No toho pichania sa bojim.Neviem ako to zvladnem a ci to cele nepopletiem. 😀

kamilkanr
22. feb 2012

Ja som mala Gonal 3 dni po 300, Merional 4 amp. denne 5 dni a Cetrotide. Davky su podla kg, aj vek zohrava ulohu, Wejbynka ma 21r., ja 33r.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre