Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
24. feb 2012

@camelco veru,este nestracaj nadej!!!!!V pondelok nam napises sem dobru spravu a ty budes potom uz tehotna povzbudzovat nas ostatne ktore to len caka.Vsak dievcata! 😉

camelco
24. feb 2012

@kristina81 nádej zomiera posledná 🙂

silvia545
25. feb 2012

@camelco moja budem ti držať palce,nech je drobček pekne uchytený 😉 ja som to mala takto isto pri 1 ivf,,1 krvička bola poz.potom som začala krvácať a nakoniec som si našla na papieri ako som sa utierala takú šupku 😖 hned som vedela,že to bolo embryjko ☹ a 2 krvička už bola neg. ☹

lienkalienocka
25. feb 2012

@silvia545 aj dvojite starosti 😉 dakujem, kolko sa nam ujde, tolko zoberieme 😀

lienkalienocka
25. feb 2012

@dorotka_ no presne tak. najprv som si povedala ze by ma asi porazilo, ale uz som nejako zmierena ze mozu byt 😉 a nevadi mi to 😀

lienkalienocka
25. feb 2012

@camelco dobre to dopadne, neboj. drzim ti palce 😉

silvia545
25. feb 2012

@lienkalienocka to nevadííí,,jedným vrzom aj to druhé sa vychová 🙂 len nech je 🙂 😉

barbadossa
25. feb 2012

@silvia545 a po odbere musí byt aj par dní klud??

kamilkanr
25. feb 2012

@barbadossa ja som mala ET tiez na 3.den a potom az do krvicky som mala klud a dost som aj lezala.

silvia545
25. feb 2012

@barbadossa aj po odbere trošku kludu a hlavne po ET by sa malo aspon 3 dni ležať,,alebo,ked aj budeš sedieť,ale nohy sa snaž mať vysoko,nenamahať sa a žiadny stres 🙂

camelco
25. feb 2012

@barbadossa a kedy máš odber?

7bambulik9
26. feb 2012

Baby máte niektorá Dôveru a schválili vám žiadosť? Lekár mi hovoril, že robia problémy

silvia545
26. feb 2012

@7bambulik9 ja VšZP a tiež mi ešte neprišla žiadosť 😒

luga
26. feb 2012

@7bambulik9 , ja som tam zatial ziadost este len v stredu podavala - tak uvidime 🙄

st2
26. feb 2012

@7bambulik9 nepatrim sice do FC ale uz poznam odtialto z konika 3 kocky co maju doveru a scvhalil to

barbadossa
26. feb 2012

@camelco este cekáme kym nam schvália ziadost a chcela som vediet aby som si vedela volno naplanovať 🙂
@7bambulik9 ahoj aj nam hovoril že nechcu schvalovať ale povedal aj to že na nich pritlacili tak by mali uvidime aj my cakame na schválenie

barbadossa
26. feb 2012

@kamilkanr tak bude treba vela filmov a dovca 🙂

barbadossa
26. feb 2012

@silvia545 takze dovolenka ista 🙂

silvia545
26. feb 2012

@barbadossa 🙂 s drobčekom v brušku budete pekne vegetiť 😉 pozerať filmy,čítať časopisy 😉

farmaceutka
26. feb 2012

ahojte baby.prosim Vas,ked Vam robia vysetrenia v CAR,tak to kazda pacientka musi podstupit laparoskopiu?dakujem 🙂

lienkalienocka
26. feb 2012

@7bambulik9 ahoj. ja ju tam mam skoro dva tyzdne, tiez cakam a verim ze to bude pre vsetky ok 😉

lienkalienocka
26. feb 2012

@farmaceutka ahoj, mne ju nerobili. len my mame zly spg a vtedy ju uz asi nerobia, ani iui nam nenavrhol. takze podla toho co mate za problem 😉
@silvia545 len sa bojim, lebo mame nase rodiny velmi daleko, takze budeme na to sami 😉

lienkalienocka
26. feb 2012

@st2 dufam, ze nema nejaky osobny problem s FC 😠

st2
26. feb 2012

@lienkalienocka a tebe to uz schvalili ci nie

farmaceutka
26. feb 2012

@lienkalienocka manzel este nebol na spg. ja mam znizenu funkciu stitnej zlazy.aj sa liecim,ale stale sa nam nedari.minuly rok sa nam zadarilo,ale moje tehotenstvo trvalo kratko.zacala som premyslat,ze zavolam do CAR FC a objedname sa,ale este s manzelom sme sa o tom nebavili...

camelco
26. feb 2012

@farmaceutka vybrala si veľmi dobré centrum, všetci sú tam skvelí

farmaceutka
26. feb 2012

@camelco prosim Ta nevies ako dlho trva kym tam pojdeme na prve st5retko?ci su tam dlhe cakacky?dakujem 🙂

camelco
26. feb 2012

@farmaceutka skús tam zavolať a dajú vám termín 😉 .......... doky ti urobí sono a mm vyšetria spg, a potom sa dohodnete na ďalšom postupe, také malé CAR s veľmi príjemnými ľudmi, ktorý sa k tebe nesprávajú ako k číslu, určite budeš veľmi veľmi spokojná 😉

farmaceutka
26. feb 2012

@camelco cez svagrinu pozname jednych co tam absolvovali IVF,svoje tretie.pred tym boli v inom CAR a tuto vo FC sa im zadarilo a maju skoro rocnu dcerku Katku 🙂 tiez si ich velmi chvalili.vy uz ste tam podstupili IVF?

camelco
26. feb 2012

@farmaceutka minulý rok - neúspešné, a teraz 2x , v pondelok idem na krv

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre