Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
27. feb 2012

@luga ja skočím rezervovať miesta,alebo poviem susedovy,ten tam robí presne na tom oddelení 😀 😀

camelco
27. feb 2012

@wejbynka to bude súrodencov 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 🙂 😉 🙂 😉 🙂

lisian
27. feb 2012

@silvia545 ja si myslim, ze tam na odoslanie bude aj ta tvoja......oni podla mna zbieraju nejake mnozstvo a potom to naraz posielaju (usetria 😀 ). fakt som presvedcena o tom, ze pride aj ta tvoja zarovno s mojou, alebo ci tu tvoju uz aj neposlali. mozno si uvedomili, ze maju nejake lehoty na to, o ktorych mi ani nevieme a nestihli byt to s cakanim na doktorku, tak to poriesili inak 🙂 .
uvidis tento tyzden sa tesime spolu 😵 ja v to veriiiiiiiiiiiiim

mna by skor zaujimalo preco mam po laparke cakat az dva cykly, ked mi pocas nej nic nerobili len pozerali kamerou a vstrekli tu tekutinu. ok jeden cyklus,,,ale preco dva?!

silvia545
27. feb 2012

@lisian 😀 bodaj by si mala pravduuu 😉 aj mne ked robili laparku,to bolo koncom mája a ivf mi odporučili v auguste 😉 ale išli sme až v oktobri 😉 asi aj po laparke musí byť nejaky odstup 🙂

camelco
27. feb 2012

@silvia545
@lisian
baby už nech máte odoslané tie žiadosti do centra, a nech vám volajú, aby ste mohli začať

silvia545
27. feb 2012

@camelco mna to nejako pochytilo 😅 keby som mohla tak pichám hned 😀

camelco
27. feb 2012

@silvia545 neboj o chvíľu ani nebudeš vedieť že bola nejaká stimulka, a budeš už čakať na //

silvia545
27. feb 2012

@camelco ešte musím dovtedy nejako prehovoriť mm,aby ma pichal 😀 😀

camelco
27. feb 2012

@silvia545 aj to sa ti určite podarí, ten môj tiež mal strach, ale nemali sme čas to riešiť, síce suseda je zdr. sestra, ale čo som ju mala budiť o 5 ráno aby mi pichla injekciu, tak musela polovička

wejbynka
27. feb 2012

@camelco uff no to nestras radsej , najprv staci jedno a potom uvidime🙂...ved zmrazene mozu byt par rokov🙂🙂....
@silvia545 moooooc drziim palce aby si uz mala ziadost schvalenu a aby ste mohli zacat🙂

zaroven mam otazku , v akom obdobinsa robi KET?....myslim ci pred mrchou alebo az po a kolko po a ci sa beru este nejake hormony okrem utrogestanu?.....musim to riesit lebo nas to caka kazdu chvilku asi🙂

camelco
27. feb 2012

@wejbynka veď tak nejako som to myslela moja, aspoň máte do budúcna 😉
doky ti nič nehovoril, čo všetko budeš musieť brať pred KET? kedy máš volať?

wejbynka
27. feb 2012

@camelco nie vobec mi nic nespominal, iba plny mocovy mechur:D.....nic viac a dal mi od mojho gyndosa predpisat estrofem nic viac:D....preco?...co ma preboha este caka?...dalsie pichanie?...to zle znasam:( vies co v sobotu dosla mrcha takze ratam ze vo stvrtok idem na kontrolu🙂

lienkalienocka
27. feb 2012

@farmaceutka tak tak. to bude asi najrozumnejsie 😉

lienkalienocka
27. feb 2012

@silvia545 a ty a ziadost furt nic?
@dorotka_ no otecko hlavne nech nas uzivi 😅 ved uvidime co nas bude cakat 😉

adulik76
27. feb 2012

@camelco no, čo? ako dopadla krvička dnes?

silvia545
27. feb 2012

@lienkalienocka ☹ ☹ žiadosť nič,,jedna kočka mala neskor schválenú žiadosť ako ja o týžden a dnes jej v poisťovni povedali,že žiadosť má už na odoslanie 😖 ja tomu nechápem 😅 ako to robia v tej poisťovni tam ich je viac čo to podpisujú???ked mne povedali,že mi tam chyba ešte jeden podpis od dr. a ta je na dovolenke ☹

silvia545
27. feb 2012

@camelco no už som to navrhla a nič 😖 chudák bojí sa 😀 😀

silvia545
27. feb 2012

@wejbynka ja neviem,či sa tej žiadosti aj dočkám ☹ toto je ako naschvál 😖

lisian
27. feb 2012

@silvia545
@camelco tento tyzden nam zazvoni mobil...."dobry den, tu je Ferticent, volame vam, ze vasa ziadost bola schvalena" 😀 ja to uz pocujeeeeeeeeeeeeeeeeem

lienkalienocka
27. feb 2012

@silvia545 no mozno je tam teda viacej lekarov. mne ju tiez asi niekde zaparatili. furt nic 😠

silvia545
27. feb 2012

@lisian ved ja už len pozerám stále na mobil a hovorím no volajte konečne volajte 😅 a nič 😀 😀

silvia545
27. feb 2012

@lienkalienocka ved to teda mohli dať podpísať inému,ked má panička 2 týždne dovolenku 😠 😠 neviem,čo si má už myslieť 😖

lisian
27. feb 2012

@silvia545 skus na ten mobil nepozerat a mozno budes menej nervozna 🙂

silvia545
27. feb 2012

@lisian myslíš,že to pojde 😕 aj tak mi tam bude jedno očko utekať 😀

lienkalienocka
27. feb 2012

@silvia545 akoze ja tiez. zajtra budu 2 tyzdne a oni ani nevedia, ze ja od nich nieco chcem. im odporucam tento tyzden to schvalit, buducu stredu najneskor poslat a ide sa na to. len mi mrcha strajkuje. jak na potvoru. a ta zienka bola tiez z FC?

lisian
27. feb 2012

@lienkalienocka ta zienka som ja 😀

silvia545
27. feb 2012

@lienkalienocka 😀 áno lisian 😀 ale chápeš to,,tak 7.2. mi schválili žiadosť a ona išla na dovolenku 20.2. a to dovtedy čo robila 😨 😨 ked mi tam nevedela buchnúť jeden podpis 😠

silvia545
27. feb 2012

@lisian 😀 😀

wejbynka
27. feb 2012

@silvia545 moja, ja som ziadost posielala 6.12.2011 a do fc prisla 29.1.2012 takze myslim ze mozes byt kludnaaa, neboj sa mojaaa ono to budeee ved na dobre sa caka ver mi🙂...vsetko je v poriadku a ziadost uz bude tento tyzden

luga
27. feb 2012

@wejbynka , estrofem budes brat v ramci pripravy na KET - aby ti pekne narastla sliznica v maternici a vklad sa samozrejme robi v druhej faze cyklu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre