Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

luga
1. mar 2012

@kamilkanr 🙂
vela sme toho zatial nezistili 🙂 ... idem ja do prace - pekny den 🙂

camelco
1. mar 2012

@luga myslela som tým, že som pri pichaní pribrala a potom to už akosi nechcelo ísť dole
😠

dorotka_
1. mar 2012

@tigi no to by sa aj mne hodilo xixi len nejak sa ma nechcu pustit nech robim co robim 😀

tigi
1. mar 2012

ja mam o par kg viac ako ma lugus a mala som rovnake davky 🙂

@dorotka_ aj ty mas take potvory co sa ta nechcu pustit? 😀 asi sa im u nas az moc lubi 😀

silvia545
1. mar 2012

@tigi cibule máme dosť,musím masť nakúpiť 😀 som zvedavá,či by mu to chutili 3 dni vkuse 😀

silvia545
1. mar 2012

@luga už som si to všimla potom ked som prečítala 🙂

kamilkanr
1. mar 2012

65 kg, 300 Gonal 4 Merionaly
68 kg, 225 UI Gonal, 4 Merionaly
47 kg 150 Gonal 2 Merionaly
69 kg 225 Gonal 4 Merionaly

@silvia545 ty si mala ake davky?

silvia545
1. mar 2012

@kamilkanr božee,to si nepamatám 😖 viem,že gonal som mala 58kg 175,,ale merional si vobec nepamatám 😉

kamilkanr
1. mar 2012

@silvia545 asi 3

kamilkanr
1. mar 2012

65 kg, 300 Gonal 4 Merionaly
68 kg, 225 UI Gonal, 4 Merionaly
47 kg 150 Gonal 2 Merionaly
69 kg 225 Gonal 4 Merionaly
58 kg 175 Gonal 3 Merionaly

tigi
1. mar 2012

@kamilkanr kami to s tymi 69 kg som akoze ja? si velkorysaa 😀 😀 😀 kludne to oprav a daj tam 73 😉 🙂

tigi
1. mar 2012

jezkove oci, kukam na to, a ze 47 kg - to som mala mozno v 15-tich naposledy a asi uz ani nikdy mat nebudem 😀

kamilkanr
1. mar 2012

@tigi to je jedno, lebo 5 M sa napicha 😀

kamilkanr
1. mar 2012

@tigi to je Wejbinka

kamilkanr
1. mar 2012

pardoooooooon Wejbynka

kristina81
1. mar 2012

@silvia545 stoji to 150 eur.Vaham ci si to dat lebo vela pozityvneho som o tom este necitala.Je to dost novinka a ja neviem ci chcem este viac chemie do seba?Bohvie ako to vpliva aj na plod.Jedna mi pisala,ze to mala pri vsetkych troch ivf a nepomohlo.Tazke rozhodnutie.Neviem co mam robit.

kristina81
1. mar 2012

@kamilkanr dievcata vy pisete tak malo toho merionalu.Ja somo preco dostala 12 ampuliek ???????Ze by som bola taka tucna? 😀

silvia545
1. mar 2012

@kristina81 ved aj ja rozmyšlam či si to dať 😕 a tiež som rozmyšlala aj nad embryjkom,či to nebude mať nejaky vplyv 😒 tie merionale sa mi zdajú,že sa pichajú naraz 3,alebo podla toho ako dá dr.,,tak tebe by to malo vychádzať 4 😉

kristina81
1. mar 2012

fuha to bude tak dost boliet tolko tekutiny.auu. 😀

silvia545
1. mar 2012

@kristina81 to nie 😉 to sa jedna vodička zmieša s 3 práškami 🙂 to by bolo ozaj tekutín 😀 😀

kristina81
1. mar 2012

@silvia545 jaaj,no to sa mi trosku ulavilo.Ked som vlekarni uvidela kolko mi tam dava lekarnicka injekcii tak som sa tak pozrela na priatela,ze to vsetko pichat. 🙂 Fu ja nemam rada strasne inekcie.Dnes mi brali krv na predoperacne mne normalne bolo zle.Ze ako si ja pichnem ten gonal. 😒

silvia545
1. mar 2012

@kristina81 😀 😀 ja som taká istá 😀

kristina81
1. mar 2012

@silvia545 a gonal si zvladla sama? 🙂

silvia545
1. mar 2012

@kristina81 ja som si sama nepichala,kamoška z ulice je sestrička,tak mi pichala ona 😉 ale teraz neviem,lebo nechcem,aby niekto vedel,že idem znovu,tak to budem musieť zvládnuť sama 😖 no ked gonal má byť pichnuty do 9 rána,tak ja už asi od 7 sa budem na to pripravovať,kym si to pichnem 😀 😀

tigi
1. mar 2012

@kristina81 @silvia545 ja tiez neznasam injekcie. ale gonal som zvladla sama. musela som. a kupodivu sa to dalo. ta ihla je taka tenucka, ze to skoro necitit a treba prekonat len ten pocit ako si sama pichnes do koze tu ihlicku. ked zvladnete to, ostatne je malina. 🙂 normalne som bola potom na seba hrda ze som neodkvacla pri tom 😀

lienkalienocka
1. mar 2012

@kristina81 ja tiez ocakavam, takze to nestiham. cize april taka polovica tipujem 🙂 joj to musim potom vyprazdnit chladnicku. co som videla tie davky, tak ja mam asi najviac 😀 sa aj hanbim. ale nech, hlavne nech to pomoze 😉
@kamilkanr asi ten april
@luga april 😉

lienkalienocka
1. mar 2012

@silvia545 este navsteva a bude to 😀

camelco
1. mar 2012

@kristina81 keď budeš pichať, tak nie všetkých 12, predpokladám že buď 3 alebo 4 ampulky 😉 neboj to nebude 12 naraz

camelco
1. mar 2012

ja som gonal pichala v robote 🙂

katarinnak
1. mar 2012

Dievcata neviete mi poradit nejaky kontakt, kto ma v Dovere nastarosti schvalovanie IVF ziadosti? Vopred dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre