Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lea1333
23. mar 2012

ahojte kocky chcem ,sa ,opytat ako ste spokojne s Ferticent ?nedari sa nam otehotniet som po potrate rok tak sme sa rozhodli pre centrum najprv som bola rozhodnuta pre GIN-FIF ale odporucili mi radsej FERTICENT 😉 Chceli by sme podstupit IUI dakujem za vase rady a,postrehy!:

silvia545
23. mar 2012

@lea1333 ahoj 😉 vybrala si si dobre 😉 FC je skvelé ,skvelé sestričky,vynikajúci lekár,skratka celý personal najsupeer 🙂 nemenila by som 😉 GYN FIV nikdy viac 😉

lea1333
23. mar 2012

@silvia545 dakujem uz len ,aby ,sanam podarilo otehotniet a ,ako to ,tam ,je z platenim plati ,sa ,tam niaky poplatok ?

silvia545
23. mar 2012

@lea1333 nemáš začo 😉 inak my sme si už spolu písali v nejakej téme,ked nám zomreli naše detičky ☹ najprv sa objednáš na konzultáciu,zato sa nič neplatí,,spravia ti sono,,mm vyšetrenie spermijí 😉 a potom po vysledkoch Vám dr.povie čo bude dalej 😉 ak máš nejaké vyšetrenia,laparku a tak si zober so sebou 😉 platí sa tu za lieky okolo 220 eur,,potom ak si daš SPF,,to je vstreknutie mm ejakulátu do maternice 150 eur,,a majú novinku lepidielko tiež stojí 150 eur,,potom za mrazenie ak bude čo mraziť 200 eur. 😉
máš pravdu,už len aby sa to podarilo 🙂

evickav
23. mar 2012

@silvia545 tak moja,dúfam že tebe sa bude dariť lepšie ako nám,,, mne včera samovoľne praskli folíky,tak dnes nebolo žiedne OPU,,, máme sa snažiť prirodzene tento cyklus,,, dostala som clostil na ďaľší cyklus,tak sa to o mesiac posúva

ana79
23. mar 2012

@evickav ahoj to je mi luto ,ze to takto dopadlo...aj ja som sa bala pred OPU ,ze co ked pridem a budu popraskane...bo doktor mi vravel,ze nemam nic tazke robit dvihat aby nepopraskali takze som relaxovala a som na PN a asi si ju predlzim do velkej noci no snad embryjka vydrzia do utorka pripada mi to ako vecnost...drzim palce nech to nabuduce vyjde...zda sa ,ze doktorko to asi neodhadol..alebo neviem preco ti popraskali... nepytala si sa preco sa to stalo? prajem vela stastia...

kristina81
23. mar 2012

@silvia545vidim ze tu rozpisujes co kolko stoji. 🙂 Myslim,ze ceny liekov su individualne lebo nas vysli az na 360 eur.A inak to lepidielko asi predsa len nebude bohvie co lebo ani raz sa ma to dr.na kontrole nespytal ci si to chceme dat.Raz nam to navrhol a odvtedy nic.Keby to tak velmi malo pomoct tak ba mi to asi nukal viac.Ako ste sa inak rozhodli?Date si to?

evickav
23. mar 2012

@ana79 ako píšeš neodhadol,,, ja som PN už od konca januára,,, stále sa mi to posúva,,, tak dúfam,že mi tiež predĺži PN,,, idem na kontrolu až 30.3. a potom za týždeň by som už zase mala stimulovať,,, tak snáď ma nechá doma,,,
ja som myslela,že OPU bude vo štvrtok,ale dal ma na piatok,,, že sa to môže stať,lebo pri clostile sa nedá presne odhadnúť ovulka,,, injekcie obsahujú aj niečo proti samovoľnému popraskaniu,ale pri clostile je to iné,,, musí sa pichnúť injekcia na uvoľnenie vajka z folíku a môžu sa prasknúť aj predčasne,,,
takže ty by si mala mať v utorok vklad?

ana79
23. mar 2012

@evickav ano v utorok tak mi volali s FC o 12stej...mam prist... a ake injekcie si si pichala pri stimulke....?

evickav
23. mar 2012

@ana79 ja som mala len clostilbegyt,,, mám veľmi nízke AMH, teda už mám len pár vajíčok v zásobe,,, no dúfam že toto neboli posledné,,,
tak snáď to malí drobci zvládnu a zabojujú 🙂 a koľko si mala vajok?

barbadossa
23. mar 2012

@wejbynka noo on povedal ze teraz po odbere dostanem ale ze to sa nerata tak vlasne to bude akoby pred tretou 😉 ale radsej si zavolaj mozno som to aj ja dochomolila 🙂

barbadossa
23. mar 2012

@ana79 ahoj tak nech sa len drzia budem drzat palceky nech ti to vynde 🙂 aj mne dnes volali z 23 mame 18 embryok ale bohuzial koli OHSS nemozem ist na ET 😒 musime si chvilu na ne pockat

ana79
23. mar 2012

@evickav ja som mala 7 vajok...dobrych ostane boli male ale doki mi nepovedal kolko ich bolo vsetkych

ana79
23. mar 2012

@barbadossa wow super uroda...krasne cisla...to je dost vela

silvia545
23. mar 2012

@evickav jooj,tak to mi je veľmi ľúto ☹ prečo ti to preložili,ked si mala mať OPU vo štvrtok? 😒 ja nemám slov 🤐 každá čaká,už aby mala po OPU,a aj takéto sa može stať 😖 čakáš,stresuješ sa a teraz možeš všetko opakovať odznovu ☹ ja som si dnes okná poumyvala a už nerobím nič,,nebudem sa naťahovať 😉

silvia545
23. mar 2012

@kristina81 ano,nedá sa to presne určiť kolko bude každá platiť,,lebo napr.ako ty si dopichovala a tak si dala viac za liečiky 😉 ja som dala zatiaľ za lieky 184 eur,,ešte mi chyba ovitrelle 😉 utroš už mám 🙂 tiež určite budem dopichovať,lebo aj predtým som dopichovala a všetko ma vyšlo okolo 220eur 🙂 to lepidielko si nedám,,je tam veeeľmi malé % len 3 😖

evickav
23. mar 2012

@silvia545 ja som len predpokladala,že by to malo byť vo štvrtok,,,ale primár povedal piatok,tak som tomu verila,že asi vie čo robí,,,
včera neskoro večer ma dosť bolelo podbruško a ráno som už mala stúpnutú BT,tak som to už tušila,,,

barbadossa
23. mar 2012

@ana79 aspon to je jedno pozitivum 🙂 a jak ti ja zavidim ze ty uz ides v utorok na ET ale v tom dobrom 🙂 🙂

lienkalienocka
24. mar 2012

@kristina81 tak to by mi teda vyhovovalo 😉 nechcem vela vymeskat, lebo by sa urcite v praci pytali kam stale chodim. nechcem zatial nic rozpravat. uz iba poviem ze som v tom 😀

silvia545
24. mar 2012

@evickav aha 😉 no ja mám teraz normálne strach 😖 ja už radšej odteraz nič nerobím 😉 a potom už vobec nie,ked budem tehu 😀

evickav
24. mar 2012

@silvia545 mňa to tiež moc mrzí,že je to takto,,, ale asi to tak všetko má byť,,, čo je mi súdené,to ma neminie 🙂 a na budúce si dám fakt pozor,aby to dopadlo dobre,,, a možno tam pôjdem na budúce už len oznámiť,že som tehu,,, skúsili sme a uvidíme 🙂

silvia545
24. mar 2012

@evickav tak to ti zo srdca prajem,aby ste tam už nemuseli ísť,aby si len zavolala,že si tehu 🙂 😉 kiež by nás Pán Boh vypočul 🙂

kristina81
24. mar 2012

@lienkalienocka aj ja som sa dala vypisat koli tomu.Len dve kolegine vedia naco sa chystam.A kazdy druhy den som si ani priepustku nemohla pytat. 🙂

kristina81
24. mar 2012

@silvia545 no to by som nebola ja keby mi to islo ako vatcsine. 🙂 Ale som rada,ze to skoncilo s takym poctom.Uz na 12-ty den ma aj tie injekcie dost boleli ale ziskali sa kvalitne vajka. 🙂 Drzim palce aby aj tvoja urodicka bola aspon taka dobra ako moja bola. 🙂

silvia545
24. mar 2012

@kristina81 moja dakujeem ti 😉 kedy si začala cítiť bolesť vaječníkov?cítila si už niečo pri gonale,,ale až pri merionale 😉 ja si to už nepamatám,kedy som začala cítiť vaječníky 😉

kristina81
24. mar 2012

@silvia545 ja som uz mala krce druhy den po gonale.A predsa tam nic nebolo. 🙂 Urcite zacinaju pracovat vajecniky uz pri prvej davke vsak to su hormonalne davky ako pre zvieratka. 😉

silvia545
25. mar 2012

@kristina81 ahaa 😉 lebo nejako začínam mať strach,či som si to dobre pichala,lebo ja cítim menej 😒 normálne sa bojím,čo mi povie zajtra na kontrole 😖 kamoška mi písala,že ona pri gonale necítila nič až pri dalších dávkach 😉 fakt si nepamatám,kedy som cítila predtym ked som bola na ivf,,ale viem,že ma boleli,,ale kedy,to netuším ☹

luga
25. mar 2012

@silvia545 , ziadne strachy, tie ti nepomozu 😉 ...mna tiez brusko zacalo boliet az neskor - vsetko bude dobre - drzim palec 🙂

silvia545
25. mar 2012

@luga moja dakujem 😉 aspon si ma upokojila 🙂 viem,že strach nieje teraz dobrý 😒 ale už som si myslela,že či som si nahodou zle nepichala 😖
až teraz som si všimla,že budeš mať dieťatko 🙂 blahoželám ti 🙂 nech ti všetko len najlepšie dopadne,nech máš celé tehu bezproblémov a nech sa ti dieťatko narodí živučké a zdravučké 🙂 😉 kolko ti vkladali embryjok 🙂

ana79
25. mar 2012

ahojte kocky mate niektora skusenosti s tym,ze ste mali sex pred ET...?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre