Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

barbadossa
31. mar 2012

@ana79 vysoke teploty som mala a zistili mi infekciu mocovych ciest

barbadossa
31. mar 2012

@lienkalienocka nie koli OHSS ale koli mocovym cestam jaj veru uz by som najradsej bola doma uz ma tu poraza

lienkalienocka
31. mar 2012

@barbadossa a kolko si tam? to ti verim, asi nikto nema rad nemocnicu. kedy ides domov?

ana79
31. mar 2012

@barbadossa fuha, no snad je to na dobrej ceste a kolko tam ese budes?

silvia545
31. mar 2012

Ahojte babulky moje 😉 v pondelok máme vklad 😉 z 3 vajok sa oplodnilo jedno 😉 tak nech sa mi pekne delí,lebo sa ho už nemožem dočkať 😉 dakujem Bohu,že ma vypočul a aj všetci svatý 🙂

st2
31. mar 2012

@silvia545 budem na teba mysliet 🙂

silvia545
31. mar 2012

@st2 dakujem 😉 ešte teraz sa celá trasiem,čo som mala strach ako to bude 😉 ale som veľmi vdačná aj za tohto jedného bojovníčka mojho 🙂 a ty ako si dopadla 😉 dúfam,že OK 🙂

kristina81
31. mar 2012

@silvia545 drzim palce!!!!!

st2
31. mar 2012

@silvia545 ja so dopadla dobre, mala som 13 vajok, z toho bolo 11 pouzitelnych a z toho sa 10 oplodnilo, takze dobrá štatistika na začiatok, 4 sme už aj supli zamrazit a 6 sme nechali na predĺžení kultivaciu takze transfer bude v stredu

kristina81
31. mar 2012

@barbadossa aj na teba sa lepi vsetko,chudatko. ☹ Skore uzdravenie a nie ze nam tam scvokaties. 🙂

lienkalienocka
31. mar 2012

@silvia545 drzim palce 🙂

mirka5
31. mar 2012

Ahojte, chcem sa opytat. Vo FC mam schvalenu ziadost na IVF. Povedali mi ze tyzden pre MS mam ist na UTZ, len som sa zabudla opytat na cas. Treba sa objednat alebo staci prist v nejakom case? Dik 🙂

stela01
31. mar 2012

@mirka5 Urcite treba prist v urcitom case 🙂 v pondelok tam cinkni .....
Oni zvacsa objednavaju 🙂

barbadossa
31. mar 2012

@lienkalienocka od utorka som tu a domov ani sama neviem bo ma tie teploty nechcu opustit :(

barbadossa
31. mar 2012

@ana79 aj ja by som rada vedela....ale teraz si hovorim ze zasiahla bozia prozretelnost esteze som nemala vklad ze to dopadlo tak ako to dopadlo :(

kristina81
31. mar 2012

@st2 to je dobra urodicka.A ako to,ze tak skoro vam ich zmrazili?Mne ked volali,ze kolko sa nam oplodnilo tak hovorili ze ci chceme zmrazovat to im povieme vden vkladu.Ale bohuzial nemali sme co zmrazit.Oplodnilo sa nam 9 ale len dve prezili do PK.Dufam,ze tie naj to boli. 😉 Drzim palce. 😉

barbadossa
31. mar 2012

@kristina81 dakujem a budem sa snazit nescvokatiet :D

lienkalienocka
31. mar 2012

@barbadossa tak ako si vravela, dobre ze nebol vklad. urcite na teba pockaju 😉 fu, tak to uz dost dlho si tam na to, aby ti teploty klesli. drz sa 😉

st2
31. mar 2012

@kristina81 no neviem, plne verim embryologicke a ked povedala ze 4 davaju hned zamrazit a ostatne nechame sa vyvijat, tak som to nechala na nich

inak kocky co ste boli na opu, aj vy mate take nafuknute brucho, ako dnes som druhy den, nic ma neboli rano aj bolo splasnute ale teraz uuuuuuplne ze najviac nafuknute (mozno je to tym ze som sa najedla) ale tak snad hladna nezostanem, snad sa to rychlo da dokopy, od zajtra budem iba daco lahke radsej papat

michelitta
31. mar 2012

babenky držím Vám silno palce!!nech sa na jar všetkým zadari!!ja oddychujem a pracujem🙂 akurát som dostala naše fantastické dni a je mi fest zle..rozmýšľam či sa aj za mesiac nepripojim..koľko sa teraz caka na poistovnu,neratajuc sviatky vianočné?dikes..a gratulujem tehulamm,bože to tak človeka hneď preberie🙂@mirka5 ahoj a nemyslel Pinto ísť k tvojmu gyndosovi na kontrolu či nemáš cystu?ja som to mala tak,tal asi preto tí nepovedal čas😉 držte sa!

mirka5
31. mar 2012

@michelitta ja som to pochopila tak ze mam ist do FC a ze potom mi daju recept na lieky. Uz som z toho fakt blba ☹

kristina81
1. apr 2012

@st2 tak asi to v kazdom centre robia inak. 🙂

ana79
1. apr 2012

@silvia545 dufam ,ze ET prebehne ok...a bude nas viac spokojnejsich....

silvia545
1. apr 2012

@kristina81
@lienkalienocka baby dakujem 😉 na zajtra sa už veľmi teším 🙂 už odrátavam hodiny,kedy už budem mať svojho drobčeka v brušku 🙂 😉

silvia545
1. apr 2012

@ana79 aj ja v to verím 🙂 nech sa všetky dočkáme krásnych // 🙂 😉

silvia545
1. apr 2012

@st2 pekná úrodička,nech sa im dobre darí 🙂 mna tiež už na druhý den nebolelo tak bruško,,v den po OPU to bolelo,,ale teraz len tak troška,,dá sa to vydržať 😉

silvia545
1. apr 2012

@barbadossa držím palce,aby ti to čím skor prešlo a si sa vyliečila a mohla si si ísť pre svoje detičky 🙂

st2
1. apr 2012

@silvia545 no ved uz premyslam ze ako sa vyvijaju uz mi to lezie na mozog, celu noc sa mi o tom snivalo 😀 😀 😀 😀 a ty ides uz zajtra na vklad ze, budem drzat palceky

kristina81
1. apr 2012

@silvia545 verim ze sa na to uz velmi tesis.A potom na pozitivny vysledok. 😉 No a nato cakame samozrejme vsetky. 🙂 Mne to ide tak pomaly. ☹ A zajtra ked si dorazila domov daj vediet spravicku. 🙂

silvia545
1. apr 2012

@kristina81 najprv ty pošleš už čoskoro tehu vírusíky a potom ja hned po tebe 🙂 budeš aj testíkovať? 😉 zajtra o 11 mám vklad 🙂 potom napíšem 🙂 včera som aj embryologovy povedala,ked volal,aby sa mi tam o neho pekne staral 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre