Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
18. apr 2012

nooo baby pozeram ze zacina to tu byt zaujimave🙂.....okrem toho @gelinka75 tato tema sa vola Ferticent a nie GF ci sa mylim????:D

gelinka75
18. apr 2012

@wejbynka nemylis, staci si precitat par prispevkov vyssie a pochopis preco som napisala 😝

dorotka_
18. apr 2012

@wejbynka no ak pojde vsetko ako ma a uspesne sa dopracujeme ku vkladu vlozime dve, aj tak tie 4 co mame tak su zamrazene po dvojiciach 😉 , ja som mala mat ms az 22.4. ale rozhodla sa prist skor 😀 , super budeme potom spolu cakatelky na vysledok, aj ja vam drzim palce a verim ze v maji sme uz obe tehotne 😉

wejbynka
18. apr 2012

@gelinka75 ved prave toto ze citala som, ale v jednom mas pravdu ze kazda sme spokojna niekde inde🙂...len to ze ked si niekto precita o FC a o GF tak FC je jednoznacne lepsi a maju aj lepsie vysledky🙂...GF je pre velmi solvetnych ludi , tam sa plati aj za to ze WC pouzijes(obrazne povedane)🙂

wejbynka
18. apr 2012

@dorotka_ no krasnee to tak mas super ze mrcha prisla skorej ja sa na nu tak strasne teraz tesim ze az:D...a zasa bude mrcha jedna meskat urcite ako naschaval:D...daj nejaky typ na to aby prisla skorej🙂....ja silno budem teraz na vas mysliet a potom vy na mna🙂....aj s negativnym vysledkom nepocitam vobec🙂....heh a vy ideme koolkaty krat?

gelinka75
18. apr 2012

@wejbynka aka je uspesnost vo ferticente? a v com okrem kavy su lepsi? len tak pre info...aby som vedela do buducna 😉

dorotka_
18. apr 2012

@gelinka75 podla mna ten kto nema peniaze velmi nazvys tak je rozdiel ci da za IVF cca do 500 eur alebo 1200 eur, a kazdy ma pravo povedat si svoj nazor, kazda z nas zastava to centrum kde sa jej paci a micka si chcela urobit iba prieskum, tak nech ma co najviac nazorov a nech sa rozhodne ako jej je lepsie hoci najlepsie by urobila ak by si presla tie ktore ju oslovili a uvidi ved na prvu konzultaciu moze ist aj do viacerych

dorotka_
18. apr 2012

@gelinka75 kasli na to a ked teba sa paci v GF tak tam chod a vychvaluj si ho ale nam nechaj nase FC 😉 a nezaparaj, ja som bola tiez najprv v GF ale sa mi tam vobec nepacilo tak som si nasla ine centrum

gelinka75
18. apr 2012

@dorotka_ ty sa preco do mna obuvas? ved sa normalne pytam 😕

wejbynka
18. apr 2012

@gelinka75 urcite vyssia uspesnost umeleho ako v GF...keby to GF bolo tak super ako je prec skoro kazda druha prejde do ineho centra?:D....mne tato cela debata pride uplne zbytocna:D..radsej pojde niekde kde budu kricat moje meno ako na rade je cislo 25863:D.....a hlavne na PINTA a sestricky nedam dopustit🙂....takze sa stebou kludne aj do krvi vyhadam za nich🙂

gelinka75
18. apr 2012

@wejbynka vsak ja sa nehadam, normalne sa pytam ake percenta uspesnosti su vo fericente, nenasla som to na stranke a preco ste take nepriatelske? 😅

dorotka_
18. apr 2012

@wejbynka my sme mali 1X IVF a teraz je to druhy pokus, ja si myslim ze mne prisla skor aj asi za to ze som zacala pit caj z alchemilky a ja som mala 30dnovy cyklus tak mozno sa mi chce upravit ale ktovie, lebo mna ms uz zacala strasit v piatok a tak som cakala a cakala az dnes rano konecne to bolo ze uz prisla ale je aj tak divna lebo rano som mala a teraz uz velmi nie fakt ma z nej raz porazi 😠 , no ja tiez ratam ze v maji som uz tehotna a zaciatkom buduceho roku tak nejak by to vychadzalo rodim 😀

wejbynka
18. apr 2012

@gelinka75 asi by si si mala ist radsej pisat svoje nazory do temy GF a nie tu si myslim tak si vychvaluj svoje centrum a tam aj mozes ohovarat FC, ale myslim ze tu sa s tvojim nazorom nestotozni ani jedna buduca mamicka🙂

dorotka_
18. apr 2012

@gelinka75 ale neobuvam nechcela som aby to tak vyznelo to malo byt len konstatovanie a nemam pocit ze by som ti nieco zle napisala

wejbynka
18. apr 2012

@dorotka_ taaak cajiiicek siilno pijem aj ja ale voobec mi nechutii:/...ach....hej hej:D..uz aj ja som si ratala temin porodu🙂...chichi🙂...vyslo mi na 28,1:D....heh🙂....mozno sa stretneme na prodnicni teda ak si zz ba:D.....a prvy krat preco nevyslo ci neviete?...kde bol problem?

wejbynka
18. apr 2012

@gelinka75 niesme nepriatelske iba si zastavame to co mame rady🙂...

gelinka75
18. apr 2012

@dorotka_ @wejbynka no tak este raz, tie percenta uspesnosti sa dozviem? zaujima ma to... alebo tu budete osocovat kazdeho kto ma trocha iny nazor ako vy 😀 som zvedava kam pojdete ked sa vam aj fc znepaci, tak ako tie baby vyssie co zacali rozoberat ako im sfusovali IVF, nic v zlom baby vazne, prajem vam vsetko dobre, ale neberte sa az tak vazne 😝

dorotka_
18. apr 2012

a nahodou aj ja sledujem Vasu stranku ako sa Vam tam vodi a kazda nech je v akomkolvek centre je super ked ostane tehotna a preto nam vsetkym prajem nech mozme cim skor chodit s peknymi bruskami 🙂

wejbynka
18. apr 2012

@gelinka75 77% je uspesnost vo FC a 65% v GF🙂...takze nie o moc ale je🙂....hmm ja neviem....a kde si sa docitala ako vo FC sfusovali IVFko?...velmi rada by som si to precitala lebo ja som tu uz vyse pol roka dennodenne a nic take som necitala tak preto🙂

dorotka_
18. apr 2012

@gelinka75 neboj neberieme teda aspon hovorim za seba, kazde centrum ma uspechy aj neuspechy a to ci sa vlozene vajicka uchytia alebo nie nezavisi od doktora lebo on ich tam vlozi ale uz nemoze ovplyvnit uhniezdenie,ale kazdej vyhovuje iny pristup a preto sme kazda tam kde sme a ak ti moje reakcie pripadali nejake nepriatelske tak prepac ale ja som to pisala normalne a nie utocne, no tak nech sa nam vsetkym dari

gelinka75
18. apr 2012

@wejbynka vazne? tak to su dobre percenta to by som brala.. 🙂 tam vyssie nieco rozoberali, ze im vkladali embyjka pritom isto vedeli, ze z toho nic nebude, vsak si to najdite..tak 2-3 strany dozadu to bolo

gelinka75
18. apr 2012

@dorotka_ v pohode, ved nam ide o jednu a tu istu vec a to babatko v brusku 😉

wejbynka
18. apr 2012

ahaaa no ty myslis silviu?....hmm no tak to je jediny priprad , a to bol jej pocit ci to tak aj naozaj bolo sa nedozvieme. Silviu poznam dlhsie a vo FC je uz tiez dlhsie a nikdy nanho nic zle nepovedala, teraz je to ine lebo je zo vsetkeho sklama:/.....no:(...

dorotka_
18. apr 2012

@wejbynka
@gelinka75 baby radsej nech sme uz tehotne, dnes som videla na obede tehotnu zenu a tak som jej ticho zavidela aj ja chcem chodit uz s bruskom a babom v nom 🙂

gelinka75
18. apr 2012

@wejbynka hej tak, tieto veci su dost na psychiku zataz 😖

gelinka75
18. apr 2012

@dorotka_ @wejbynka baby a vy mate ktory pokus pred vami? nas to caka prvy krat 😒

wejbynka
18. apr 2012

@dorotka_ noo my hovor ja stale v praci vidim tehu kocky a vzdy tak zasnene na ne pozeram🙂....neboj este par tyzdnov a bude to tam:D:D

wejbynka
18. apr 2012

@gelinka75 a u silvii je aj to ze to bol je posledny pokus cez zdravotnu:(....no len nech je silna...teraz to bude potrebovat:(.....aj my ideme prvy krat. teda my uz to mame zasebou ale kvoli OHSS sme to museli odlozit o dva mesiace.....mame zmrazene 14 vajok ktore cakaju na nas🙂...heh....ty iba zacinas ale uz si mala OPU?

dorotka_
18. apr 2012

@wejbynka ja ani neviem kde bol problem,preco to nevyslo, inac ja mam vsetko v poriadku az na to ze nemam krcok maternice lebo som bola na konizacii a teta dr. mi ho vzala cely a polovicka ma tiez spermiogram dobry, tak neviem preco nechce ist prirodzene ale mozno je niekde zasita nejaka vada, na prvy krat sme si dali vlozit len jedno, potom som to aj lutovala ze mohla som si dat dve ale uz to je jedno

gelinka75
18. apr 2012

@wejbynka my len cakame na poistovnu, takze asi tak, davaju si nacas, to si mala dost vajicok teda... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre