Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mirm
18. feb 2013

@lienkalienocka ahoj, ked si pamatas mali sme asi v ten isty den Ket, ale podla mna sme neboli spolu na izbe 🙂
chcem sa spytat kedy si budes robit test? ci nebudes si robit?

lienkalienocka
18. feb 2013

@skrouceninka ked tak, tak sa stretneme v pezinku 😀 prida sa este niekto? 😀 budem davat pozor 😉 a cakam 🙂

lienkalienocka
18. feb 2013

@mirm ahoj, ano pamatam si 🙂 ja som bola na tej druhej izbe 🙂 co je blizsie k oplodnovni 😀 😀 muz mi zakazal robit skorej ako 10. den, bo minule som testla uz 7. den a nic tam nebolo, tak som revala. este ma to zatial nelaka. a ako sa citis? ja uz totalne nic. vcera som este citila brucho a dnes som uz asi zamestnala mysel 🙂

wejbynka
18. feb 2013

cafteee zeeeny🙂...dlho som tu nebolaaaa vidim ze tu nejake nove babule pribudli🙂...my sme boli na kete minuly rok v lete a teraz ideme na nas dalsi pokus v aprili, dufam ze uz konecny🙂....ako sa dari vam?

wejbynka
18. feb 2013

@lienkalienocka ahoooj ahoj, pametas si ma este?🙂...ako sa dari citam ze mas uz v brusku bojovnicky🙂...kedy ides na krvicku?

lienkalienocka
18. feb 2013

@wejbynka ahoj, jasne, ze pamatam. aj som ta tu hladala, ze ako pokracujes 🙂 na valentina sme dostali darcek 🙂 cize buduci stvrtok budem vediet co a ako 🙂 cize vy dostanete darcek pod stromcek? 🙂

mirm
18. feb 2013

@lienkalienocka no tak potom sme boli spolu, ja som bola sama s evou 🙂 muz musel ostat doma, isla si ako posledna ze?
Ja som unavena a brucho ma boli sem tam, ale cez vikend dost. Mam nakazane od muza sa setrit, ale to sa mu povie!
ja som dnes skusila testovat a nieco tam bolo, ale moc si to nepripustam, uvidim zajtra rano. Zda sa mi to hrozne skoro pri jednom mrazacikovi. aby sa mi ukazala slaba druha ciarka 5 den v dennom moci, mozno su to nejake hormony este... uvidim zajtra.

wejbynka
18. feb 2013

@lienkalienocka nooo my sme to akosik stale a stale posuvali, mali sme ist hned po dovolenke, lenze zdravotne problemy mi to neumoznili potom sme chceli ist pred sviatkami , na to sme sa vyprdli a teraz sme dohodnuty ze ideme na to hned v aprili🙂...strasne sa tesima neviem sa dockat este mame nejakych tych mraziacikov a ideme na to 🙂....ako sa citis?...si bola na kete alebo na ete?🙂

lienkalienocka
18. feb 2013

@mirm hej, tak potom to sme boli my - "najlepsi na koniec" 🙂 uz si stihla testovat? ja sa este nechystam, aj sa bojim 😒 o dva dni by mala byt ciarka silnejsia, nepockas? ci si nedockava? 😉 drzim palce, nech ti to vyjde a napis potom ako si dopadla 🙂

lienkalienocka
18. feb 2013

@wejbynka este sme mali 4 mrazacikov, tak sme dve vlozili 🙂 tak nejak sme to mali aj my. na vianoce som si nechcela pokazit sviatky pripadnym neuspechom a vyslo nam to teraz 🙂 od vkladu do vcera ma bolelo brucho a dnes uz ovela menej, citim sem tam pich. inac nic. minule ma uz aj prsia boleli, teraz v pohode mackam a nebolia 😀 ani sa nenazdas a si v tom 🙂

mirm
18. feb 2013

@lienkalienocka 🙂 ano najlepsie na koniec, pri mojom plnom mocaku som ta lutovala 🙂ze musis tak dlho cakat...
uvidime. To testovanie prislo uplne spontanne, beriem to tak ze ked to nevyjde tak co uz, trosku poplacem a ideme dalej... V stredu by sme mali ist na koncert do Brna a riesime ci mam ist alebo nie, keby boli dve ciarky tak asi nepojdem.
Drzim aj tebe palceky, nech to vyjde resp. musi to vyjst! 🙂

wejbynka
18. feb 2013

@lienkalienocka ved jasneeee ved kolko babam sa podarilo s barbadosou si piseme dost casto🙂...teraz budes ty a potom pojdem po tebe hned ja🙂...uz musimeee inak to nevidim🙂...ved mozno prave to je to, ze teraz sa mozes citit uplne super a bude to tam🙂...kde sme isli na prvy pokus sme sa asi aj silno pozorovali🙂...teda ja urcite, teraz to chcem zmenit, ved uz aj viem co ma caka takze teraz na to tak nechcem mysliet

lienkalienocka
18. feb 2013

@mirm ked si bola vnutri tak som bola odpustit 🙂 a potom ma este aj dr. poslal 😀 tak potom hej. keby som bola aj ja v takejto situacii, tak by som asi tiez nesla. dakujem a presne: musi to vyjst! 😉
@wejbynka hej hej, aj ja si s nou pisem 😀 uz by sa patrilo, aby sme aj my "stare"navstevnicky tejto temy do toho praskli 😉 ved aj tento rok praje babatkam, budeme mat super deti zevraj 🙂 a presne ako si napisala, prvy krat to bolo nieco nove a kazdy pich ma vylakal. furt som pozerala ci mi nahodou neusli a teraz tak normalne. normalne chodim do prace, ale snazim sa setrit. varim, upratujem vsetko proste. ked sa ma uchytit, uchyti sa aj pri takomto tempe. nebude rozmaznane hned od mala nie? 😀

wejbynka
18. feb 2013

@lienkalienocka presne tak to mas uplnuu pravdu , treba to brat normalne ako normalnu vec, ja som rozhodnuta ze ani testovat nebudem, nechcem bojim ta toho a okrem toho tolko penazi co som minula na testy tak to aj auto by som mala uz:D:D....kedy planujes testovat?:D...
musi sa podarit🙂...okrem toho 13 je moje stastne cislo🙂

lienkalienocka
18. feb 2013

@wejbynka presne! mne ked meskala, tak som si v nadeji urobila test a do hodiny som ju mala. to sa mi stalo viackrat 😀 mam zakazane testovat a tiez sa bojim. mozno ma chyti sajba a cez vikend to stihnem. to budem nejaky 8.-9. den 🙂 ked sa mi podari porodit, tak bude aj moje stastne cislo 😀

wejbynka
18. feb 2013

no tak to inak potom nevidim🙂

@lienkalienocka iba tak ze budeme tehu🙂..ale ja tento rok asi nestihnem porodit🙂...ako som si ratala termin porodu:D
heh uz mi s toho pekne sibe:D...este niesom tehu ale uz viem kedy budem rodit:D

lienkalienocka
18. feb 2013

@wejbynka z toho si nic nerob, ja som to uz tiez skusala 😀 😀 mne by vychadzal polka novembra. boze, to budu take sibnute jak ja. no chudatka 😀

mirm
19. feb 2013

@lienkalienocka no tak v noci som zistila ze som mala pomiesane testy a robila som si ovu test, ked som to zistila mi bolo cez usmev do placu. Takze mam ovulaciu tak to asi nevysli. Nevadi. Cez vikend budem az testovat a uvidi sa. Drzim palce🙂

lienkalienocka
19. feb 2013

@mirm nestracaj nadej, niektore baby ked nemaju doma tehu test, tak robia ovu test a ked si tehotna, tak vyjde pozitivny 🙂 drzim palce aj ja 🙂

mistisa
19. feb 2013

@skrouceninka ahoooj mojka 🙂 no ako ? je utorok 🙂 robila si testik?

mirm
20. feb 2013
anta25
20. feb 2013

Ahojte dievcata, chcela by som vediet, ci ste pri vklade niektora vyuzila "lepidlo na embrya" a ci to malo uspesnost. Ja som este len na zaciatku, vcera som si bola pre lieky a cakam na ms, ale rozmyslam aj nad touto moznostou. Neviem, ci to nie su nadarmo vyhodene peniaze, ci to nie je len o biznise.

mistisa
20. feb 2013

@skrouceninka ty ale vies natahovat mojka 🙂 hm? netrap ma 😅 😀 😀 😀

hencidlo
20. feb 2013

@anta25 ahoj ja som to vyskusala no zial to nevyslo 😢

lienkalienocka
20. feb 2013

@skrouceninka inac aj mna zaujima ako si dopadla? snad to ze sa neozyvas, neznamena ze to nevyslo 😒

mistisa
20. feb 2013

@lienkalienocka no vobec sa neozyva.zacinam mat obavy veru.inak ahojko moja 🙂 zajtra ma ist tusim k doktorovi ze? a ty ako? ako pokracujete? 😉

anta25
20. feb 2013

@hencidlo ...dakujem za odpoved 🙂 takze je to na zvazenie... mrzi ma, ze ti to nevyslo!

kahlann
20. feb 2013

@anta25 ja uvazujem ze to teraz pouzijem. mam zamrazenych 5 bubliniek

anta25
20. feb 2013

@kahlann ...ahoj, ja tiez neviem, ci to pouzit...embryolog hovoril, ze to zvysuje sance na otehotnenie na 40 %, tak neviem...a zase ak to pouzijem, nemozem tym nic stratit, a zase ak by som to nepouzila, a nevyslo by tom tak by som si to mozno vycitala...Drzim ti palce, aby ti to tentokrat vyslo! 🙂 Kedy ides na ket?

willywoman
20. feb 2013

@anta25 Ahoj, aj mne to ponukli, rozmyslam tiez ti to bublinkam pomoze... ale asi vyskusame.
este iba 2 den stimulujem, tak mam chvilku čas 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre