Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

summer_103
8. apr 2013

@sudabe dakujem ti, snazim sa byt v klude, ale som z toho dost mimo, hlavne ked baby tu uz mavaju duchov a dialnice pomaly na 8 den... Tak som rada, ze aspon ty mas inu skusenost a este nie je vsetko stratene. Ak sa mozem spytat, aky si mala problem ty? U nas zistili len u mna hranicne protilatky proti spermiam a vraj sa to da obist len ICSI a ziadne dalsie vysetrenie alebo liecenie zatial nenavrhli.

sudabe
8. apr 2013

@summer_103 nemas zaco dakovat, kazda sme ina å nic neboj pockaj nå krv nemysli stale nå to, niecim sa zamestnaj. u nås mål problem manzel. mali sme ivf+ icsi,

lienkalienocka
8. apr 2013

@mistisa uz len chviiiiilu a budes vediet 🙂 to je napinave co? 😀 nam volali o 9.hod, ale to bola sobota a zobudili nas prijemnou spravou 😉 moj muz je zas opacny, ten o tom vobec nerozprava. viem, ze aj on velmi chce, ale nedava to najavo a to ma dokaze tak rozculit, ked mam slabu chvilku 😅 ale hlavne, ze budeme vsetky pozitivne nie? 😀

mistisa
8. apr 2013

@lienkalienocka joooj moja ved som si merala tlak a ze 137 na 80 chachacha.uz mam nervy uz nech je rano budem zase hypnotizovat ten telefon nech uz zazvoni 🙂 budem od 6 tej hore asi. mm vyprevadim do prace a ja budem cakat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj ved snad sa bojovnici drzia 🙂 dnes som mm pisala cosi ze mam šok. a mm mi odpisal ze to mi nerob take soky ja som ze uz volali a nic z toho 🙂 zlaty moj kraasny 🙂 🙂 tak sa bal chudatko. a ty ako mojka? co nove?

lienkalienocka
8. apr 2013

@mistisa ty si cislo 😀 😀 nestresuj sa, krasne rastu a rochnia sa tam 🙂 bude ich neurekom 🙂 a tak ja nove zatial nic. stale sa chystam, ze zavolam na sono, no este som sa k tomu nedokopala. este mam asi caaaas 🙂

mistisa
8. apr 2013

@lienkalienocka chacha no aj mm hovori 🙂 🙂 no ved uvidime 🙂 urcite sa vyvijaju ako maju 🙂 no teda pekne pekne aby zas nebolo neskoro potom hm? a co porabkas? 😉 😉 😉

lienkalienocka
8. apr 2013

@mistisa zatial som mala vzdy stastie, ze ma tam ujo embryolog niekam pichol. vzdy mi to zdvihne on 🙂) este som len 4.den, mam 30dni cas 🙂 aaale, prisla som z prace, tak len oddychujem, som sama doma, mozem si dovolit 🙂 a ty si na pnke?

mistisa
8. apr 2013

@lienkalienocka tak to snad nepremeskas 😀 😀 😀 😀 ja som domka tiez aj s mm pozerame tv 🙂 a oddychujeme 🙂 este ano ale uz hadam nie dlho 🙂

sherny
8. apr 2013

@wejbynka ahoj, no dnes som mala odber, a máme 4 oocysty...nato že som mala veľa vajíčok, na ľavom 8 veľkých, a 4 malé, a na pravom 2 veľké a 4 malé....tak nakoniec veľmi slabá úrodička ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som veľmi sklamaná ☹ ☹ ☹ ☹ ☹..budem sa modliť, aby vydržali, a aby to všetko nebolo zbytočné ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sherny
8. apr 2013

@xlolax80 no ja som dnes po odbere, a nemám žiadne bolesti 🙂 🙂 máme 4 oocysty, zajtra budú volať čo a ako....a ak z toho niečo bude tak vklad bud streda, štvrtok, alebo sobota....koľko ste mali vy oocystov?

sherny
8. apr 2013

@summer_103 nebud smutná, treba veriť 🙂 🙂 🙂 ešte je skoro, ešte vydrž, uvidíš podarí sa to 🙂 🙂 🙂

sherny
8. apr 2013

@lienkalienocka no s tým mužom tvojím....ja mám presne to isté doma, nie a nie sa o tom rozprávať, alebo dať niečo najavo? bože chráň...ale to sú chlapi, ...aj tak ...ja by som toho môjho nezamenila ani za 1000 dokonalých 🙂 🙂 🙂 🙂 je mi vo všetkom veľkou oporou, aj ked o tom nechce hovoriť...má to proste v povahe 🙂

sherny
8. apr 2013

@mistisa nebojka,j držia sa, dnes som ich od teba nechala pozdravovať všetkých 9 bojovníkov, či bojovníčok? 🙂 🙂 🙂 budú krásne, uvidíš...držím palčeky 🙂 🙂 🙂

mistisa
8. apr 2013

@sherny dakujeeeeeeem moja si poklaaaad 🙂 🙂 urcite im to dobre padlo ked ich nechala maminka pozdravovat 😀 😀 😀 😀

lienkalienocka
8. apr 2013

@sherny presne tak! aj ked o tom nehovori, trpi rovnako a rovnako vsetko preziva, ale vo vnutri 🙂) akoze ja ked rozpravam tak pocuva, ale ze by sam zacal ee 😉

lienkalienocka
8. apr 2013

@mistisa aspon mozes nabrat nove sily na nasledujuce mesiace, nech to rychlo zbehne 🙂 zajtra cakam pocet bojovnikov 🙂

sherny
8. apr 2013

kočky,myslíte že 4 oocysty, že je to máličko? šupnite mi sem nejaké vaše názory, prosííííím....

mistisa
8. apr 2013

@lienkalienocka no veru ano 🙂 dva mesiace vypneme naplnime silovu nadrzku a urcite sa ujme 🙂 🙂 jasne daaam ved som aka nervna chichichi 😀

mistisa
9. apr 2013

@wejbynka moja prosimta myslis ze mam ohss a mam cakat dva mesiace? nemam vobec priznaky ani zvacsene brucho ani tazke dychanie ani nic.akurat to citim troska ked idem na wc al to je take troska krce ako po laparke ked som bola. neviem co mam urobit ci sa mam na to opytat.hm.porad mam dilemu 😔

summer_103
9. apr 2013

@mistisa zlatko ja som ohss nemala a vajecniky som este par dni citila, takze urcite sa opytaj za to nic nedas. Doktor ti to predsa vysvetli ak treba pockat, tak urcite pockaj nech neohrozis seba a embryjko.

summer_103
9. apr 2013

@summer_103 jaj este som citala, ze ohss sa moze rapidne zhorsit ak by sa embryjko uhniezdilo, takze mozno kvoli tomu chcu cakat, kedze si v rizikovej skupine.

mistisa
9. apr 2013

@summer_103 aha no neviem ved som nestastna.idem tam skusit zavolat ved za to nic endam bud povie pockajte alebo povie pridite. ach jo.nechcem to uspechat ale ak by sa nemuselo cakat dva mesiace. hm ach jaj takuto dilemu som este nemala mojko 🙂

summer_103
9. apr 2013

@sherny tak baby mavaju aj viac, tazko povedat, ked bude 1 uspesne a budes tehula tak stacia aj 4 vajka, ak sa nebudu vyvijat tak je to malo. Vsetko ukaze cas. Ja som mala len 3 vajka a z toho sa oplodnili len 2 a tie mi vlozili.

summer_103
9. apr 2013

@mistisa hehe tu druhu spravu som poslala sama sebe 😀

mistisa
9. apr 2013

@summer_103 no volala som a sestricka povedala ze to je super ze nic necitim ale ze radsej to mam nechat oddychnut tie dva mesiace. tak neviem.myslis ze je sanca ze ked po mrche budu vajecniky v poho ze by urobili vklad v maji? miest v juni?

summer_103
9. apr 2013

@mistisa mojka ukludni sa prosim ta, ved ked si si uz tymto vsetkym presla tak je jedno ci pojdes na vklad v maji alebo v juni, dolezite je, aby si bola ok a v pohodicke aby sa bublinky uchytili. Chapem ze chces byt cim skor tehula, ale uvidis ako sa budes citit po mrche v maji a ked budes chciet, tak vzdy mozes zavolat dr a spytat sa 😉 Ja neviem ako to chodi pri OHSS, ale zvacsa rizikove pacientky cakaju 2 mesiace, neboj sa ubehne to rychlo.

mistisa
9. apr 2013

@summer_103 no ved ano.dr. mi kazal po mrche ist na sono a volat mu 🙂 ved ano mam sa ohrozit? alebo fazulku? radsej pockam 🙂 🙂 mas recht mařenko 😀 😀 😀 😀 a ty ako?zajtra ides na krvicku?ci stvrtok?

summer_103
9. apr 2013

@mistisa tak sa mi to paci 😉 😉 😉 no ja neviem, uz radsej netestujem a verim ze tam bublinky su... Uvidime, mala by som ist vo stvrtok, ale mozno skocim uz zajtra.

mistisa
9. apr 2013

@summer_103 ved to by ukazalo uz aj zajtra 🙂 🙂 no ved uvidis moja joj moc ti to prajeeem 🙂 🙂 daj hned vediet oki? 🙂

xlolax80
9. apr 2013

@sherny tak to je super, ze to tak dobre znasas. 4 ks je super! ja som mala zo 7 folikulov iba 1 oocyt. to bol stres, ze ci sa to podari oplodnit. nas tam uz odpisovali 😉 nastatie to vyslo a vidis, teraz uz pomaly koncim 9. tyzden 😀 drz sa a mysli pozitivne!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre