Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
17. mar 2009

dobre ranko babulky 😀

matka - nemas za co, velmi rada aj nabuduce... ale teraz budem opat za blondinku, lebo neviem co je to ten hatching, takze ani neviem ci mi to robili a co to je... 😅 ale baby budu urcite vediet 😀

bobjan
17. mar 2009

Ahojky🙂

Matka, AH vo FC nerobia....

vierka
17. mar 2009

ved ja som si aj hned myslela, ze som take nic nemala 😀 😀 😀

bobjan
17. mar 2009

Vierka 😀 😀 😀

Matka, inak ja som ho mala v Olomouci a bol v cene a nik sa ma nepýtal, či ho chcem...

vierka
17. mar 2009

bobjan - 😀 a co to vlastne je??? 😀 aby som vedela o co som prisla 😀 😀 😀

bobjan
17. mar 2009

Vierka, to je, že narušia obal vajíčka, aby sa uľahčilo jeho uhniezdenie. Lebo obal môže byť taký pevný, že sa aj dobré embryjko neuchytí.....

bobjan
17. mar 2009

narušia obal embryja, nie vajíčka... 😉

vierka
17. mar 2009

ahaaaaaa... tak to by sa asi aj oplatilo robit, nie???
ja som pocula o nejakom lepeni ci co - ale to bude podla mna asi nieco taketo podobne,....

inak sa vam musim pochvalit - vcera som si vyzdvihla na poste tie tableteckyyyyyyy... takze este dva mesiace a mozem zacat papkat 😀

bobjan
17. mar 2009

Vierka, prišlo ti chilli???

No niekde dávajú aj také lepidlo na embryjá.....ale robia to len niektoré centrá.
Myslím, že robiť by sa to oplatilo. Ale o tom rozhoduje CAR.

vierka
17. mar 2009

ano prislo 😀 tak sa na neho tesiiiiiiim 😀 a mozno sa tesim preto, ze mi stale nedochadza ze to bude stipat 😀 😀 😀

no ved FC robi zase SPF... takze podla mna ten zaklad ze ako sa robi s vajickami a embryjkami je rovnaky a maju tam nejake tie metody navyse... 🙂

bobjan
17. mar 2009

Vierka, neboj, neštípe to zasa nejako moc. Ja som pozorovala, že mi sčervenali kolená, boli horúce a tá stolica, inak pohoda....myslím, že aj tá stolica potom prešla... 😉

vierka
17. mar 2009

ja si myslim, ze to bude v pohode a nejako to vydrzim 😀
no a pocas stimulky som to s tou stolicou nemala bohvie co - takze druheho stipania sa vobec nebojim, lebo asi ziadne nebude 😀 😀 😀

bobjan
17. mar 2009

neboj, to bude pohodička. len čo potom 😀 😀 😀 keď to všetko vybehne 😀

veam
17. mar 2009

caute...hlasim prichod od doktora,takze podla menzesu som v 7-8tyzdni ale podla velkosti mimi asi v piatom,vsetko je zatial ok...som na pn konecne...7.4.idem na kontrolu...to ze mi je zle je vraj dobré,ze keby mi nebolo zle bolo by horsie... 😀

babulka123
autor
17. mar 2009

veam ... gratulujeeeeeeem

mayka
17. mar 2009

veam aj ja som pozitivna 😀 oficialne

veam
17. mar 2009

babulka 123-dakujem a tebe ako sa dari?uz si doma z nemocnice,ze?

mayka vitaj medzi tehulkami,drzim palce 😀 😀

bbalango
17. mar 2009

Ahojte

Dnes som mala prvu vcelicku a nedelu idem na UZ.
len by som sa chcela informovat ze ked tam idem tak si mam pichnut este predtym injekciu alebo nie..???

petkaerdal
17. mar 2009

ahojte kocky 😉
veam super,gratulujem 😉

inak mne nebolo nikdy vobec zle a sme ok,nemusi byt kazdemu
uz aj vrackas??? 😀

my sme boli dnes na uzv a sme tiez v poriadku,baby maju obe 820g 😉 pekne priberaju a ja s nimi 😀

petkaerdal
17. mar 2009

bbalango nie,tam ti pichnu,v nedelu nic domka nepichaj 😉
drzim palce,nech je vela vajok

veam
17. mar 2009

Ahoj petkaerdal, nevrackam zatial ale cely den mam taky pocit na vracanie,takze pocitam ze cim skor aj budem...doteraz mi bolo zle len rano a teraz od soboty mi je uz cely den,horor...to je dobre ze ste ok,len tak dalej...kolko si uz pribrala?

petkaerdal
17. mar 2009

pribrala som 10kg doteraz,neviem,ci je to moc alebo akurat
ja som nevracala ani jeden raz,ale niekedy mi len byvalo tazsie od zaludka,najmä vecer a pamätam,ze som v noci jedavala,lebo zle mi bolo ked som bola hladna,tak si vsimni,ci ti nieje zle,ked si hladna,viacero kockam to fungovalo tak...
inak zacina byt zle od takeho 7tt

veam
17. mar 2009

mne je zle ci som najedena alebo hladna...je to blby pocit

petkaerdal
17. mar 2009

no je ,spominam si na to,do 13tt by ti takto malo byt a potom to skonci,pockaj co vsetko ti bude este smrdiet,niekto nemoze ani chladnicku otvorit...mne nastastie vela veci nevadilo,ja som bola v celko ok 😉
veam teraz je dolezite zelezo a magnezium,dostala si predpisane??? to berie kazda tehulka,ja to beriem tiez od zaciatku tehu stale

peggyyy
17. mar 2009

guten tag 😀
petka s tou chladničkou je môj prípad...ja sa pred tým vždy zhlboka nadýchnem a až potom ju otvorím

veam
17. mar 2009

ja mam kys.listovu,utrogestan a este som dostala dnes aj cipky do konecnika ked budem vracat

petkaerdal
17. mar 2009

guten tad peggyyy 😉
ja som nastastie az tak nemala,ako pisem..ale dost mi napr trvalo,ked som bola hladna,ako pes,co vlastne si dat,lebo mi zaroven nic nechutilo 😀 😀 a smrdelo 😀 😀

petkaerdal
17. mar 2009

TAG 😅

veam
17. mar 2009

inak pegguska ja ked vidim jedlo,tiez ma napina alebo ked manzel pri mne je 😖

petkaerdal
17. mar 2009

tak sa spytaj aj na zelezo,aby si nebola chudokrvna a neodpadala si niekde,aby sa ti hlava netocila,to sa nenachadza v potrave,aktiferin zvyknu davat,to mam aj ja
a magnezko je kvoli tvrdnutiu bruska,co moze spustit potom kontrakcie,je to velmi dolezite!!!ja to pijem vazne uz pol roka kazdy den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre