Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mistisa
12. sep 2013

@azzura tak tak moja 🙂 vsetko bude len dobre 🙂 budem silno drzat palceky aby to uz konecne vyslo.ja som po vklade pila 100% ananasovy dzus a doporucuje sa aj ananas cerstvy.a dala som si tri di po sebe po vklade 2 dcl vinka cerveneho na uvolnenie maternice.tak myslim ze aj to zavazilo len skoda ze sa neudrzalo.asi ho aj stiahlo to jedno ktore sa uvolnovalo. :-/ bohvie to uz nezistime. budes nebopjkaj isto budeme tehulky a budeme mat zdrave mimco 🙂

azzura
12. sep 2013

@mistisa tak o mesiac sa stretneme v cakarni 😉, ty pojdes vypisat ziadost a aj po injekcie

xlolax80
12. sep 2013

@mistisa ahoj, nas poslal na genetiku hned po uvodnom rozhovore. na vysledky sme cakali mesiac

mistisa
12. sep 2013

@azzura anooo presne tak 🙂 🙂 🙂 konecne sa stretneme 🙂

mistisa
12. sep 2013

@xlolax80 aha dakujeeeem 🙂 🙂

kvett
17. sep 2013

@summer_103
@soi prosim vas, ktory imunolog vam predpisal prednison? kludne mi prosim napiste do IP. velka vdaka

soi
17. sep 2013

@kvett Ahoj, chodím do TT, MUDr. Bajer, tel.: +421 335 953 221. Idem tam teraz 24.9., idem na konzultáciu. Dúfam, že nám ten prednison pomôže. Ak to v malých dávkach neubližuje bábu, tak ja tie vedľajšie účinky vydržím - naozaj vyskúšam všetko 🙂 Okrem toho beriem ten anopyrin, kyselinu listovú, C vitamin a pijem alchemilkový čaj.

kvett
17. sep 2013

@soi vdaka...nas v KE trosku vystrasili, ze ked nam su zistene protilatky proti spermiam, vraj tie vznikaju hlavne na zaklade nejakej infekcie...telo si vraj casom spravi protilatky...vraj hlavne patrat po dôvode, preco su tie protilatky a liecit infekciu u oboch...no neviem :(...ziadnu infekciu sme nikdy nemali, tak sme len pozerali na neho, ze co to vravi....este nas vystrasil, ze ak je to naozaj z infekcie, tak aj dieta môze potom mat problemy s dychacimi cestami, spojivkami a tak...ale lekar nam len spravil prednasku, nic nepredpisal ani tak...preto hladam nejakeho lekara, kt. by nas aj liecil...

summer_103
17. sep 2013

@kvett Ahoj, ja ho este nemam predpisany, ale bude mi ho predpisovat obvodna lekarka.

kvett
17. sep 2013

@summer_103 fakt? aj vseobecna to môze? to by bolo super

summer_103
17. sep 2013

@kvett neviem ci moze kazda, mne moja povedala ze je aj farmakolog, takze mi to moze predpisovat. Napisala som ti IP

soi
17. sep 2013

@kvett Opýtaj sa na to. Myslím, že prednison predpisujú aj na diagnózu keď vytváraš protilátky proti spermiám.

mariankamk
24. sep 2013

ahojte, viete poradit? precitala som si uz na niektorych uplne starsich i novsich stranach, ze Ferti nema nikde zverejneny cennik... stale to plati?
chcem sa spytat, ak by sme sa rozhodli u nich pre IUI, kolko to vyjde komplet aj s liekmi? resp. kolko samotny poplatoi za IUI? vdaka 🙂

adulik76
27. sep 2013

@mariankamk cenník nemajú zverejnený nikde a čo sa týka IUI to ti naozaj neporadím, lebo to som tam neabsolvovala

zandaro
1. okt 2013

Ahoj, práve som po neúspešnom IVF. Radi by sme zmenili centrum. Napíšete mi prosím niekto aké je to v Ferticente? Neviem pre koho sa máme rozhodnut, ale určite nechcem zostať v predošlom centre. Ďakujem

vojackova
1. okt 2013

ahojte pridavam sa aj ja naozaj co sa tyka ludi vo Ferticente su naozaj skvely 🙂 tuto sobotu ma caka vkladanie vajicok tak len dufam ze sa nam to podari

vojackova
1. okt 2013

@mariankamk ahoj mna lieky vysli okolo 300 eur zatial

zandaro
2. okt 2013

@vojackova a to som správne pochopila, že je tam iba jeden lekár?

kvett
2. okt 2013

@zandaro ahoj, ano, tam je len jeden.

leontinka27
2. okt 2013

Ahoj baby tak ja mam za sebou 4 ET vo FC. neuspesne.3 ivf jedno ket. zakazdym PK 2 embrya.a nic. vseko mam ok.vsetky vysetrenia.

princezna333
2. okt 2013

@leontinka27 ahoj, je mi to ľúto, my sme tak nejako podobne na tom, tiež už máme 3.IVF neúspešné vo FC, predtým sme mali dve neúspešné IVF v Gyn-five. Do Ferticentu som vkladala veľké nádeje, je tam super personál. Tiež nevieme príčinu, všetky výsledky máme ok, ešte ideme na genetiku, to nemáme urobené, ale to viem určite, že to bude v poriadku. Tak ťa chcem podporiť a povzbudiť, aby si nezúfala, ja to už beriem po tomto poslednom neúspechu, že príroda vie čo robí. Určite máme právo mať aspoň jedno bábätko, aj ty aj ja, aj všetky baby, ale... najhoršia je určite tá bezmocnosť, lebo sa nikdy nedozvieme, prečo sa toto deje... drž sa! budeš aj nejako ďalej pokračovať alebo dávaš pauzu?

leontinka27
2. okt 2013

@princezna333 ahoj tak aj ty mas toho za sebou.klobuk dolu aj pred tebou,ano personal super.....no dufam ze raz deticky mat budeme.ja mam aj genetiku.Momentalne idem nato cez bylinky, cvicenie Mojzisovej, homeopatika a tak.chcela som ist na dalsiu laparku ale este to odlozim,chcela som ist na HyCoSy ale v Gyn Five chcu 110 eur, a neviem kde to este robia.V Heliose ale to mam daleko. Ale este budem hlboko rozmyslat.neviem co mam robit.Chystam sa do Brna ale to az ked nasetrime co bude velmi tazke nakolko som prisla o pracu a mame dva uvery.A uz isli peniaze aj do predosl.IVF a Ket. Aj ty sa drz..ja som isla vzdy do IVF s nadejou a vierou a nic. vzdy som verila a niekedy to dopadlo horsie ako som cakala.

princezna333
3. okt 2013

@leontinka27 prosím ťa čo je to HyCoSy? O tom som nepočula vôbec, neviem čo to je, ak môžeš napíš. díky!

vojackova
3. okt 2013

@zandaro Ahoj vo Ferticente v Ba somzatialvelmi spokojna je tam skvely kolektiv ludi uvidim aky budeme uspesnyterazvsobotu idemnavlozenieoplodnenych vajicok alezatial som velmi spokojna a som rada zesom k nim isla 🙂 🙂

ivanka0210
5. okt 2013

Baby po kolkych mesiacoch mozem ist na dalsie ivf ..???

sherny
7. okt 2013

kočky, kt.chodíte do ferticentra, potrebujem poradiť...dá sa ísť na sono a pre lieky pred IVF aj v sobotu? je tam tá lekáreň, kde nás vždy posiela doky otvorená?

adulik76
7. okt 2013

@sherny http://www.pilula.zzz.sk/ podľa tohto by mala byť otvorená

sherny
7. okt 2013

@adulik76 dakujeeeeeeeeeeem 🙂

adulik76
7. okt 2013

@sherny nemáš za čo

leontinka27
8. okt 2013

@princezna333 HyCoSy je prefuk vajcovodov ale je to setrnsejsie lebo sa to robi pod ultrazvukom a pod narkozou.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre