Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
18. mar 2009

matka - tak to je super, ze si uz pichala cetrotide, tak to museli vyzerat uz vazne dobre, lebo ja som s nim zacala az na 7 den a ty uz na siesty, no super 😉 podla mna ti v piatok povie, ze odber v nedelu 😉

matkamatko
18. mar 2009

no ved uvidíme, bola by som rada keby aspon ešte 2 dozreli, uvidíme piatok, doki sam nevedel, čo budu robit...idem si lažkat, lebo citim dost vajecniky a krize...tak mi drzte palce...inak už maju tušim aj oni dost pacientiek...ale bolí milí všetci ako vzdy...

vierka
18. mar 2009

matko - len pekne odpocivaj, nech pekne vajka vypestujes.... 😀

toho som sa bala aj ja, ze sa im rapidne dvihne pocet pacientiek,... ale hadam nas este dotiahnu do uspesneho konca ked chceme babo od nich 😀

daguska
18. mar 2009

vierka, petkaerdal - bola som na yvolávačke, dokonca mi dal 2 dávku a ešte stále nič, nechápem to sama, začínam mať vážne strach
doki ma ani nepozrel keď som bola na vyolávačke, len mi ráno sestrička pichla a išla som do práce.
stále behám na WC a zisťujem či prišla a nič.
volala som sestričke a povedala mi že ked mi nepríde do zajtra rána mám prísť a pozrie sa na na doki.

bobjan: aj ja si myslím že letné mesiace sú ideálny čas, vtedy je človek myslím si taký šťastnejší ked je slniečko, takže dúfam, že to bude pre teba dobrý termín
Ja inak nie som moc nadčená, toľko som čakala na tú žiadosť a vidíš nakpniec ma sklamala mrcha, tento týždeň mám narodky myslela som, že pred narodkami už budem vedieť ako na tom som a budem mať po 1 IVF a vidím že je to všetko inak

babenky zajtra vám dám vedieť čo a ako a čo mi vlastne doki povedal!
Majte sa krásnučko a držte mi pačeky aby to bolo len malé meškanie láčiku lebo tehu asi najskôr nie som. Myslím že nie ved test bol negat.

tak sa majte zatím

daguska
18. mar 2009

matkamatko: držíííííííííííííííííííííííííííííím palčeky aby bolo všetko o.ki

petkaerdal
18. mar 2009

Vierka,tak to uz v piatok ides? no super 😉 😉 😉 stihni to este pred mojim porodom,aby som ti mohla davat silu 😉 vies,ze ja som v tomto silak 😀
Vieri,aj sa oceses? to ani netreba hadam,staci vonavka a puder,naco sa cesat 😀 😀
a dojdi na to kakavko aspon bez vianocky,nech ho nepijem sama,ked vinko uz nemozem 😀

matka drzim palceky 😉

bobjan
18. mar 2009

Matka, super, držím palce, nech sú kvalitné🙂

Dagus, a ani na krv si nebola, alebo čo???

Vierka, so sestričkami toto nevybavíš. Ja som bolo na 1.IVF a potom som tam šla na vypísanie druhej žiadosti a všetko s dr...ale už som tam na 2.IVF nebola a žiadosť prepadla...

petkaerdal
18. mar 2009

dagus po vyvolavacke do 14 dni by si mala dostat,kolko to je dni?

matkamatko
18. mar 2009

babenky dakujem za podporu... 😉 čakala som že ich bude viac ale hádam je tam nádej aj z menšieho počtu vajek...

dag chúďatko držím ti palce, ved ty si mala začat so stimulkou skôr než ja... 😒

baby vy ste mali koľko stimulku?resp.na ktorý den bol odber?

petkaerdal
18. mar 2009

matka,ja som mala 13 den odber,predtym 2x na 11den

bobjan
18. mar 2009

Matka, ja som mala OPU na 13 deň., stimulovala som od 2.DC do 11DC= to bol posledný Merional s Cetrotide-om🙂

matkamatko
18. mar 2009

no lebo ja keby som mala v nedelu ako pov.doki, tak by to bol 10 a mne sa to zdalo skoro, no ale mozno bude az v pondelok, asi podla toho či ešte budu dorastat dalšie vajka, nerátala som s kontrolou na 8.den,myslela som že až v sobotu na 9.den, manžel musel vybavovat dovču, ale čo by nespravil pre bobáčika... 😀

petkaerdal
18. mar 2009

bobjan,co robkas? domka? ja slamena vdova 😀

bobjan
18. mar 2009

Peti, no jó, doma, doma.....celkom nuda, manža kuká hádzanú s hokejom na striedačku a ja len tak na nete...
Je chorý, tak je doma tento týždeň.

No ale ty už dlho slamená nebudeš, nie??

petkaerdal
18. mar 2009

no co ja viem,mozno skonci o 20 alebo o 21,tak sa mi to krati

a co je mazelovi,ked je chory?

bobjan
18. mar 2009

No prišiel bez hlasu v sobotu z nočnej... 😒 ako keby kdesi celú noc skandoval, bohvie, kde bol 😀 😀 😀
Bol si pre lieky, to už je čo povedať a tak poctivo leží doma 😝

Takže vianočka nebude??? 😅

petkaerdal
18. mar 2009

a co spieval celu noc ?
moj nema hlas ,ked ide na futbal 😀

neviem,ci bude vianocka dneska,moj ma chcel oklamat,tak doniesol orechovu strudlu,ale to nieje ono,je dobra z mlieckom,ale vianocka je vianocka 😉

bobjan
18. mar 2009

Peti, no neviem, asi veru spieval a mne povedal, že bol v práci😀 😀 Ja som bola na futbal v jeseni, ale teda to ti poviem, ja som tiež mala na druhý deň len taký chrapľák v práci 😅 😅

noooo štrúdľa je dobrá, ale keď si naučená na vianočku, tak to nie je vončo 😅

Ozaj, ako ste sa mali na SR?? Som sa ťa zabudla spýtať....

petkaerdal
18. mar 2009

tak normal,rychlovka na Sk,ale dobre bolo videla som rodinku a tak...

aj ty si fanda futbalu? ked chodis? ja som videla asi jeden futbal za zivot

bobjan
18. mar 2009

no to som bola u nás v ZA, keď tu hrala Slávia Praha 😉 Ja teda futbal v telke nemusím, ale na živo je to fakt iné, tá atmoška, skandovanie....bola som so 4-mi chlapmi, takže pohodička 😉

To som bola,odkedy som s mužom 6 rokov, tak prvý krát. Predtým som bola pár krát, lebo sme dostali raz vo firme permanentku na sezónu. To boli zápasy s mužstvami zo SR...

Vaši vás chodia navštevovať aj ku vám? Či skôr vy sem?

petkaerdal
18. mar 2009

nasi ani nie,sestra tu bola dost krat,aj na dlhsie,otec len raz,romu sa neda kvoli mame(babke) a mamina chodi aj na par dni 😉 vari mi vzdy 😉

vierka
18. mar 2009

petka - neboj sa, stiham vsetko, ved cakam od teba toho bociana 😀 😀 😀 posli ho potom expresne 😀
ale ja som myslela, ze sa ocesem dolu, ale ked netreba, tak netreba 😀 necham tam vrabcie hniezdo 😀 😀 😀 aj tak sa bude na mna pozerat asi az ked si pojdem pre injekcie 😝

daguska - zajtra na teba budem straaaaaaaasne moc mysliet, potom sa ozvi ako si dopadla, ale ja verim tomu, ze to nebude ziadny problem 😉

matka - ja som stimulovala 9 dni, na 11 vyber a na 13 vklad 😀

bobjan
18. mar 2009

Petka, no to si mamu užívaš, že? A aj ona teba 😉 Mami sa radi starajú 🙂

bobjan
18. mar 2009

Pre dnešok sa lúčim, dobrú noc. Ak sa bude dať, kuknem z práce, ak nie tak potom niekedy.

papapapa

bobjan
19. mar 2009

😎 😉

petkaerdal
19. mar 2009

dobre ranko baby 😉
Vieri 😀 ,aha,tak potom macku do,e uces,ale hlavu netreba,tam sa divat nebude

bobjan,no uzivam,som rada,ked tu je,ale zase nie dlho,to uz si potom lezeme na nervy 😀

bobjan
19. mar 2009

Petka, ahoj🙂

No to poznám, viem o čom hovoríš 😉 Ako si sa vyspinkala?

petkaerdal
19. mar 2009

ahoj bobjan,celkom dobre,len sa rano neviem prebrat...

hadaj co ranajkujem prave 😀

Vierka mozes dojst...

ty ako si sa vyspinkala?

u nas husto snezi 😖

bobjan
19. mar 2009

s tým preberaním, to je aj u mňa 😖 Ale spím celkom v pohode 😉 Už keby bol piatok...

no predsa čo iné ako vianočku, nie???? 😅

U nás je bielo a ráno bola aj riadna poľadovica...

petkaerdal
19. mar 2009

bingooo vianocku s kakavkom 😀 😀 😀
uz som sa naranajkovala a rozmyslam,co zacat ,ked je vonku tak "krasne" 😖

ja ti byvam rano uz taka unavena posledne dni,ale to asi preto ,ze v noci vstavam aj zo 3x na wc,tak mam tu noc taku onicom,ledva sa rano preberiem

u nas neviem,ci je zima,ale vyzera..

ved zajtra uz mate piatok,pracujuce zenicky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre