Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

nisa_666
7. jan 2015

@candour ahojky, čo zle ti robil crinone? ja mala hnusne hrudky a bolelo ma z toho brucho. Ak dačo zistíš v tej poisťovni tak daj vedeť, bo uvažujem či crinone alebo utroš. tento mesiac by som mala mať ket. v piatok idem do car na sono a pre lieky. díki

pepca28
7. jan 2015

@roxy80 sprav si test...😀

roxy80
7. jan 2015

@pepca28 no tiez som nad tým premýšlala ale povedala som si ze najskor 40DC a to bude v piatok, tak ak nedorazia spravím...žeby motyka vystrelila 😎 🙂

ereska
7. jan 2015

Dakujem vam baby budem informovat
@roxy80 bodaj by vystrelila

pepca28
7. jan 2015

@roxy80 no a nemoze?...😀...

nelly3
7. jan 2015

@nisa_666
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/cri...
takze poistovna podla vsetkeho ti hradi 0,42 € za crinone gel 😝
ty okolo 43€ doplacas, uzasne ako inac:(

nisa_666
7. jan 2015

@nelly3 no tak som platila aj ja ked som bola kupovať, preto uvažujem nad utrošom.

renitr
7. jan 2015

@ereska a kedy ti vychadza vklad? Drzime palce 😉

ereska
7. jan 2015

@renitr neviem na kolky den to bude na 10 den idem na kontrolu k mojej gyndoske odmeria mi sliznicu a volam do ferticenta co mi povedia

renitr
7. jan 2015

@ereska super, tak nech pekne rastie aby ten vklad bol uz uz 😉

ereska
7. jan 2015

@renitr dakujem vam vsetkyyym

roxy80
7. jan 2015

@pepca28 vsak moze ja by som sa nebranila 🙂

candour
7. jan 2015

@haimi dakujem pekne.tam som volala vlastne len zatial neuspesne,tak skusim napisat.diky!

candour
7. jan 2015

@nisa_666 ja som nemala ziadne hrudky,aj ked tri baby co sme boli na vklade sa na ne stazovali.ja som z neho mala taku zapchu ze som temer v nemocnici skoncila,ani cipky ani nic mi nepomahalo.potom som trvala na tom nech mi da dr.nieco ine a dal mi nejake injekcie este o pol.drahsie a otras este vacsi.urcite by som skusila utro ale viem ze on mi ho nenapise.dnes ale aspon suhlasil ze mozem na ket bez liekov-estrimax ked sa dokopem na ket ist teda vobec raz 🙂

dancez
7. jan 2015

@ereska potom napíš akú výšku sliznice budeš mať

pepca28
8. jan 2015

baby,aka je idealna vyska sliznice...ja som take teľa ze na taketo veci sa voooobec nepytam...cim viac luskam konika,tym viac zistujem jak som sprosta bola...sak ja som nemala ani sajnu ze su nejake plodne dni...😝..a este sa budem cudovat ze za 4roky sa nam nic nepodarilo,ked som ja pol roka nemala menzes...no co vam poviem...teliatko...😀

nisa_666
8. jan 2015

@candour ten estrimax je daaky bordel?

candour
8. jan 2015

Ako kazdy umely hormon🙂ide o to ze ak mas maternicu zdravu a neni problem so sliznicou,co je moj pripad tak je to uplne zbytocne.len zas zarobit na liekoch v car.dr.som to povedala,ze to nechcem,on ze ok..ak by nerastla sliznica tak jasne ze to treba uzivat,ale ja mam mega problemy po 2stimulaciach z tych horm.tak uz nechcem pchat nic co fakt neni nutne,aj imunologicka mi tak odporucila.ist na ket bez toho,ak nan pojdem

fatma1
9. jan 2015

@candour Smiem sa spytat aky problem mas so sliznicou? ja mam vysoku sliznicu a mala som s tym problem aj pri 1. IVF (ktore nevyslo). Dali mi vtedy na mesiac ci dva, uz si nepamatam (rok 2009) antikoncepciu, co trocha zabralo.

pepca28
9. jan 2015

@roxy80 no ako???...😀..dosla nedosla...?

pepca28
9. jan 2015

inak baby,ja som riadne svacnuta...😀..prave som si z MK objednala 20ks ovu tesov a 20ks tehu testov....tak teraz cakam na MS...skusim vlastne zistit,ci to pojde normalne...ja som sice uviedla ze sa nam 4 roky nedari,ale ked sa spatne pozriem,co sme robili tie roky,tak vlastne nic...skusim to odsledovat a uvidime...kym nepojdem na dalsie ketko...moj manzel mi povedal ci mi nesibe ze on ma na to 4papiere ze nie,ale ja si myslim ze pokial mi niekto na 100%nepovie ze to nepojde,treba vyplnit volny cas...😀...patologiu ma 65%,atd a zivota schopnych je tusim10%...staci iba jedna,nie?..uz som vazne rozmyslala nad tym,podat si ziadost na adopciu,ale dohodli sme sa tak ze dame teda posl.2mrazakov a sa uvidi...😀DDDDDDDDDD....jaaaaaaaaaaj...

candour
9. jan 2015

@fatma1 zle ma citas🙂 praveze som pisala ze ja nemam ani som nikdy nemala problemy s maternicou, slizinica mi vzdy sama rastie, prave preto nechcem v ramci KET uzivat lieky - estrimax - lebo tie su na podporu rastu sliznice🙂

fatma1
9. jan 2015

@candour ..ahaa, jasne, uz rozumiem...prepaaac.....zle som to pochopila ;)

lilly158
9. jan 2015

Ahojte kočky. Prosim vas, mozte mi napisat, kolko dni, resp. tyzdnov, mesiacov trvalo, odkedy ste boli na prvom vysetreni az po den ET ? A kolko vas to cca vyslo peniazkov ? lieky a ET ? DAKUJEM ZA INFO 😉 A este jedna otazocka - potrebovali ste odporucenie, alebo ste tam isli len tak ?

pepca28
9. jan 2015

@lilly158 ahoj,my sme nemali odporucenie,isli sme len tak..😀..manzel si dal spravit spg,a to rozhodlo...konzultacia:polka aprila 2014,spg,mna vysetrili,na protilatky,AMH,opakovany.spg po dvoch tyzdnoch..hned sa podala ziadost na poistovnu,to chvalabohu trvalo tri tyzdne a hned na to som dostala mrchu a zacala stimulka...17.juna som mala odber...lieky na stimulku:230euro...et som nemala,isla som na ket 29,8(neuspesne),2 ket 25.10,tiez nedopadlo dobre...terza sa chystam na 3.ket...zatial nas to stalo ,ked ratam aj dochadzanie do BA cca900ecok

jarmila85
9. jan 2015

ahojte babyyyy..tak ja neviem ale ja mám fakt pocit že sme s mužom prekliaty...uplne des...najprav auto nám rozbiju...potom dovezu pračku čo sme si objednali a cela rozbita...dnes mi zas volali z centra že v pondelok nemám chodiť že ked dojdem nemožu mi dať recepty že neni su lieky tu na sk...akože normálne som nechápala...ale aj napriek tomu pojdem v pondelok do ba a nech mi daju iné lieky alebo ja neviem uplne ma to všetko sere...ako to že sa nám sere všetko tak dobre..ale už som sa tešila že som sa posunula dalej a zas nič z toho??? ach jáááj...baby kupovali ste lieky injek.niekde inkde ako v ba v tej ich lekárni???

nisa_666
9. jan 2015

Ahojte, dnes sme boli v CAR na prípravu na KET a dostala som 4 balenia estrofemu. Mám brať 3x1 tablety prvých 5 dní a daľsích 5 dni mám brať 3x2 tablety. Nie je to daako veľa? aj toho balenia? Ved v jednom je 28 kusov. za tých 5 prvých dní miniem iba 15 tabliet a potom 30 daľších 5 dní spolu 45 tabletiek. a ja mám 112 neviem načo. Poradte je to OK? aj tie lieky?

viva13
9. jan 2015

@nisa_666 ja som brala estrofem 3x2 a utrogestan 3x2 Berie sa to az cca do 12tt. 🙂

nisa_666
9. jan 2015

@viva13 utroš chápem ale načo mám 112 tabletiek estrofemu? ved minem hádam menej, či?

lilly158
9. jan 2015

@pepca28 - ahoj. Dakujem ti moc za odpoved. Uvazujem o tomto centre hlavne z financneho hladiska, mam dcerku vdaka IVF v inom centre, chceli sme druhe, no zial KETY nevysli a dalsie IVF je financne moc nakladne. Tam nas to vyslo cca 1500 eur len ET. U nas je problem v spermiograme s vo FC sa mi paci, ze sa neplati za ICSI, to je nasa jedina sanca. Si tam spokojna ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre