Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

pepca28
26. jan 2015

@1983andrea ahoj,no nic si z toho nerob,aj ja mam taketo stavy,raz chcem ist raz ne...chcela som ist na tretie ket teraz,ale posunula som to este o mesiac...aj kvoli robote,a penazom samozrejme...:-P,...ale aj hlavne kvoli mojej pošahanej hlave...este furt neni pripravena...:-P...aj tak dnes 37DC a furt nist...takze tak ci tak,konec aprila ma nemine,nechcem si este aj platit za skladovanie...ale poviem ti ze normalne sa aj bojim ist znova,ked viem co ma moze cakat..☹...ked nevyjde,davame min.dva roky pauzu a poriesim aj tie vysetrenia vsetky..drzim palce ked sa rozhodnes ist do toho znova...🙂)))))))

dancez
26. jan 2015

@belka ta mutácia MTHFR to je tá zlá zrážanlivosť krvy akurát sú rozne typy, áno aj ja som bola s tým u hematologičky a ten homocysteín som mala našťastie v poriadku a ona ti tam rovno urobí aj viacero rozborov z krvy a rozne doležité vitamíny ako B 12 a kys. listovú takže ti povie až ona aké vitamíny ti treba brať. to trvalo na na kramároch u pani dr. Drakulovej celkovo od objednania po výsledky cca 3 týždne.

dancez
26. jan 2015

@matka112 ahoj už ti došla MS ?

dancez
26. jan 2015

@hencsike anoj kedy ideš na krv?

dancez
26. jan 2015

@pepca28 už som aj ja objednala Bromelain tento týžden by mi mal prísť ale embrio glue asi nejdeme dávať, ked tak na ďalší vklad

belka
26. jan 2015

@dancez no idem zajtra na konzultaciu, tak uvidíme, čo mi povie. Uff, dalšie tri týždne? diki za info

matka112
26. jan 2015

@dancez ahoj áno, 10 deň je bud. pondelok😄tak vklad počítam bude V piatok -sobotu?

matka112
26. jan 2015

@ereska ahojky ja som si naposledy dala,a myslím že pomohol 🙂 sa

dancez
26. jan 2015

@matka112 ja mám 10 deň teraz v piatok tak som zvedavá čo mi povie, teším sa užjak malé dieťa na vianoce 😀

pepca28
26. jan 2015

@dancez ahoj,no aj ja na to idem zas z druhej strany,dala som sa na totálny detox, vylúčila som úplne obilniny,alkohol, a cukor(no do kávy si ešte pol lyžičky dám) kým si odvyknem, ani sem nedám môj denný jedalnicek, by sa vám zamotala hlava...🙂 trošku viac pohybu... teraz sa púšťam do manžela, nejaké vitamíny mu objednam (tuším maca sa to volá) a budeme veriť ze to vyjde,,, ale dôležité je ze sa cítim fajnn...🙂...henta somarina ako emb.glue a plazma..či čo to je...Ja tomu moc neverím... Ale ani nikoho neodradim od toho,je to na A vlastne rozgodnutie...🙂))) ....inak 38dc a furt nist....☹

dancez
26. jan 2015

@ereska o kolkej pojdeš na krv? ja idem 30.1. o 9tej na kontrolu ako to vyzerá s tou mojou sliznicou 🙂

dancez
26. jan 2015

@pepca28 priatel Macu bral a tvrdil mi že ho z toho bolí hlava 😒

dancez
26. jan 2015

@matka112 čo ti pomohlo ?

lilly158
26. jan 2015

Ahojte kočky. Prosim vas, davali ste niekto zmrazit spermie vo FC ? Kolko to tam stoji ? My mame velmi zly spermiogram, tak pred IVF nam v gynfive mrazili aj spermie, ze v pripade, keby nahodou pri odbere vajicok neboli ziadne spermie, aby pouzili mrazene. Za kazde mrazenie sme tam platili 50 €. Tak by som potrebovala vediet, ako je to v tomto centre. DAKUJEM za info.

nisa_666
26. jan 2015

@ereska aha. no výjde to. musíš veriť. a na koľký deň po vklade ideš na krv?

ereska
26. jan 2015

@nisa_666 vklad bol 21.1.a mne doktor povedal 30.1 na krv ale to je piatok a moja gynekologicka to niekam posiela tak vysledky budu az v pondelok no nieje to nejako skoro?po ket?

dancez
26. jan 2015

@ereska ja som volala do FC a pýtala sa na to a sestrička povedala že je to individuálne ktoré dni sa chdína krv 😕

ereska
26. jan 2015

@dancez ci nie koli tomu embryoglue

nisa_666
26. jan 2015

@ereska ja som išla po ET na 10 deň na krv a predpokladám, že asi aj po KET je to 10 dní

pepca28
26. jan 2015

@dancez to on nezistí,väčšinou ho boli hlava zo mňa...🙂....musí dačo vydržať,ja už nedám peniaze na profertil...

pepca28
26. jan 2015

@ereska hcg už určite v krvi mas...toto je len také prvotné, na potvrdenie tehotenstva... potom o dva týždne prvé sono...🙂...

renitr
26. jan 2015

@ereska ahoj , tak asko sa citis? dufam ze si uzivas volna a pekne relaxujes. A co, planujes aj testovat alebo budes cakat na odber krvy?

ereska
26. jan 2015

Skoda ze na vysledky budem cakat do pondelka ale ako sa hovori na dobre sa caka ;)

ereska
26. jan 2015

@renitr ahoj kedze vysledky budu az v pondelok urcite budem aj testovat ;)

renitr
26. jan 2015

@ereska juuuj pevne verim ze tam budu tie vytuzene // ciarockyyyyyyy 🙂

ereska
26. jan 2015

@renitr dakujem no musime verit ze sa tam objavia

pepca28
26. jan 2015

@ereska netrep,jasne ze tam budú,prečo by nemali...🙂))))))

roxy80
26. jan 2015

Ahojte, takze dnes sme mali vklad doobeda 🙂 konecne mi znizil davku estrofemu 3x1 a crinone 1x a na krvicku ideme 4.2 buducu stredu...troska polihujem citam a dala som si aj porciu cerstveho ananasu...dali sme vlozit 1 😉 😉

hencsike
26. jan 2015

@dancez Ahoj moja, dnes som volala môjmu gynd., vo štvrtok idem na krv.nechce sa mi trepat do
ferti. Ináč sa citim skvele.......beriem utros, čiže mam nafúknute prsia,.....zvýšenú BT.....
tehu príznaky žiadne.....čo mešká, možno príde.......bola by som šťastná.... 🙂 🙂 🙂

dancez
26. jan 2015

@pepca28 moj priatel bral folandrol a že je to skúr na kvalitu spermií ako na zväčšenie počtu, toje ako pre ženy inofolic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre