Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
23. mar 2009

No zatiaľ pohoda. Dnes som bola pre injekcie na druhé ivf, ale na mrchu musím čakať asi 2 týždne a potom začíname znova. V stredu musím k lekárke, lebo asi na mňa niečo lezie- teda v Blave dnes fúka a je zima, tak nech mi niečo prepíše, nech sa preliečim pred ivf.
A ty moja? Ty ešte musíš čakať? Koľko už ubehlo od posledného ivf?

bobjan
23. mar 2009

No veru, je také počasie na chorobu, akurát.... ja som bola chorá, keď som začala pichať...dúfam, že ťa to prejde a bude to o.k. kým začneš 😉
U nás dnes celý deň prší, teda už od včera... 😒

Ja som mala ET 16.2....., ale nejdem asi hneď po 3 mesiacoch,...nechám to na leto.

mimka30
23. mar 2009

My sme si tiež povedali, že ak sa to teraz nepodarí, tak my až po lete, urobíme si dovolenku a tak. Ale už by sa to konečne mohlo podariť, lebo sa snažíme 8 rokov a už stačilo 😠 Ak to nevýjde, tak medzitým skočím do Piešťan k tomu liečiteľovi. Teda treba vyskúšať všetko, no nie??? Dnes som si kúpila aj sušené Chilli papričky, tak pojedám 😀

bobjan
23. mar 2009

Veru, treba skúšať....aj keď ja si potom poviem, že to asi k ničomu nebolo 😖

Verím , že to výjde a žiadne Piešťany nebudú musieť byť 😉
Sušené chilli? To je aké? To si kde kúpila?

mimka30
23. mar 2009

Ďakujem Bobjan, aj ja ti prajem, nech už si konečne maminou, teda obidve nech už konečne kočíkujeme 🙂 😉 😀
To sušené čilly písali baby, že vraj je dobré jesť, lebo prekrvuje maternicu a vraj sa z toho skôr otehotnenie, len sa už nesmie jesť po ET. Teda niektoré baby aj otehotneli. Kúpila som ho v Tescu, sušené. Ale musí to byť vyslovene Chilli, žiadna páliva paprika maďarská, alebo slovenská. Inak v lekárni sú aj vitamíny- tablety z chilli, ale ja som stavila na sušené.
Klikni si v modrom koníku vo vyhľadávači na chilli papričky. Tam sa dočítaš viac. 🙂

mimka30
23. mar 2009

Bobjan, klikni si na stranu 5. Tam je téma Chilli 😉

bobjan
23. mar 2009

Díky Mimka 😉

Ja som brala Kajanské korenie, ale som nevedela, že jedávajú aj sušené 😉

mimka30
23. mar 2009

Že vraj sušené je veľmi dobré 🙂 Uvidíme 😉

atina
23. mar 2009

Ahoj babenky,prepacte ze rusim, ale surne surne potrebujem kupit gonal,450, aspon jednu davku 225j.lekaren kde som to objednavala totalne zlyhal!a ja som uplne zufala.som v Ba,pre liek si pridem.vdaka.atina (3.ivf)

bbalango
23. mar 2009

Ahojte dievcence...

Malo kedy chodim sem lebo ne mam cas, alebo ked pridem z roboty tak sa mi necgce pri pocitaci byt lebo som pri nom v praci 8,5hod.

Ja si uz picham 7den a zajtra idem na 2UTZ.a dr by mi mal povedat kedy pojdem na odber...
dnes ma prvy krat pichla susedka do bruska 😉

mimka30
23. mar 2009

Atinka, ja stimulujem s Merionalom a Cetrodite. Pokiaľ viem, vo FC sa Gonal nepodáva. Ale skús sa opýtať ešte. Držím palce, nech sa to podarí a nech ti to výjde s tým IVF 😉 🙂

mimka30
23. mar 2009

Bbalango, držím ti palce, nech to všetko dobre dopadne a ostaneš tehuľka. 😉 🙂

bbalango
23. mar 2009

dakujem mimka aj tebe drzim palce

bobjan
23. mar 2009

Atina, skús tu:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bbalango, držím palce silno 😉

Mimka, tak pekne papkaj a povieš aké je 🙂

atina
23. mar 2009

babenky, dakujem za tip.
dufam, ze zozeniem. inak je to vsetko v keli ☹
papa

bobjan
23. mar 2009

Atina, a v CAR nemali? Neskúšala si?

atina
23. mar 2009

nie, lebo moje centrum je v KE a ja som v BA
je to strasne komplikovane cele ☹

bobjan
23. mar 2009

aha...dúfam,že zoženieš 😉 a dobre to dopadne. Zvlášte, že si lieky nedostala naraz pred stimulkou....

atina
23. mar 2009

to je na dlhy pribeh ☹ hovorila som to lekarovi niekolko krat ze sme v BA, ze tie recepty by bolo fajn mat v predstihu, ale vravel, ze v pohode...
no ale najvacsi problem spravila ta lekarane idiotska. ona proste to neobjednala. neviem, ci zabudla, lebo som to objednavala telefonicky. ani cislo si nepytala, proste vyzerala, ze to je samozrejmost, ze sa mozem spolahnut...
takze tak.
asi som im mala sama iniciativne dat cislo...
ja neviem... toto nezacina dobre... je mi hrozne ☹
pa

bobjan
23. mar 2009

viem si predstaviť ako ti je, ale verím, že to dobre dopadne na koniec a budeš len spomínať na toto trápenie...

Drž sa 😵

mimka30
23. mar 2009

Atinka, nezúfaj, všetko dobre dopadne. Nakontaktuj sa aj na iné baby vo fóre. Ja by som ti rada pomohla, ale ja mám len Merional. Ale nebojkaj sa. Držím moc palce. 😉

matkamatko
23. mar 2009

ahojte kočky, Vierka dakujem za drzanie palcekov aj ostatným babulkám...

žiadna sláva to nie je, zo všetkých folikov som mala len 4 vajka a embriologicka povedala, že jedno až dve vyzerajú ze budú nezrele, ze uvidi ako sa budu vyvijat, zajtra maju volat.. ☹ ale dufam, že aspon tie dve sa oplodnia a ze to dotiahneme do uspesneho konca.

baby prečo v niektorých folikoch nie su vajká? to som zle reagovala na stimulku?

vierka
24. mar 2009

dobre ranko babulky 😀

katka - este na tu tvoju vcerajsiu otazku ohladom pauzy pri IVF - budem pauzovat presne 3 cykli ako nakazal doki, viacej by som nechcela... takze uvidim co povie v piatok ked si pojdeme podat druhu ziadost o IVF 😀

mimka - jeeeeej, tak ty mas uz injekcijky doma, no super, tak nech pride ta mrcha pekne nacas, nech to pekne rozbehnes... a este s apred tym pekne preliec aby to bolo vsetko v poriadku 🙂

bbalango - dneska drzim palce na kontrole, nech to dobre dopadne a doki stanovi termin 😉

matko - neboj sa, tie dve vajicka sa pekne oplodnia... ved su tu aj baby, ktore mali len jedno a tehu zostali... aj ja som mala dve vajicka a verim, ze tie tvoje dve su riadny bojovnici a ze ti dnes zavolaju len dobre spravy a ze budes mat zajtra transfer 😉

matkamatko
24. mar 2009

ahoj vierka, tak už volali, mame oplodnené 3 vajka a vo štvrtok je transfer, teším sa a aj sa bojím, ale budem myslieť na nasich bojovnikov nech to vydržia, isci sme nemali...

bobjan
24. mar 2009

Ahojte🙂

Matka, super, teším sa s tebou a držím im palce 😉

matkamatko
24. mar 2009

ahoj Bobjan, dakujem 😉 stále vo mne vrta pocit, ze väčšinou to vyjde tým čo mali viac vajek, ale stále dufam a verím... 😉

bobjan
24. mar 2009

Matka, musíš veriť a neboj, vyšlo to aj takým čo mali jedno, alebo aj dve. Takže hlavu hore, nalaď sa na pozitívnu vlnu, lebo od štvrtku si tehuľka 😉

bbalango
24. mar 2009

Ahojte

dnes som bola vo FC na ult a mam taky mensi problem ze sa mi vajka tlacia niekde nepametam sa lebo mi to povedal dr, tak rychlo ze som nestihla zareagovat
ale sa vyvijaju dobre a ze ich mam dost.

vo stvrtok idem znova na ult a dr mi povie kedy presne bude odber ale transfer budem mat az za 2mesiace
☹ 😒
ked sa vajka oplodnia tak mi ich zamrazia na 2mesiace..lebo by som mala velke zdravotne problemi tak preto sa to robi takto..

chcela by som sa informovat ci mala niektora takyto problem alebo ci nahodou o takomto nepocula ????

matkamatko
24. mar 2009

bbalango ahoj, no tak ja ti neporadím vôbec nemám skusenosti, možno kočky aj v iných temach

matkamatko
24. mar 2009

kočky a viete my ešte vysvetlit, ked nemame PK tak väčšinou vkladaju vajka na 2. den a nám až na 3.den, neviete čo to znamená?z týchto veci som stále blbec 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre