Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
30. mar 2009

no teraz je to naozaj vo FC dost huste, doki sa bude tieto dni asi riadne obracat 😀 a ja zase pojdem potom sama ked si to vsetky uz teraz odbavite 😀

brise
30. mar 2009

katka, jasné dame rande :o)
ja sa cítim ako v 7 mesiaci, máááám strááááášne nafúknuté brucho ale brutál, normálne ma tlačia gate. síco čo by som chcela ked tam mám 40 folíkov.
Inak prsia v pohode, len to brucho musím pomaly vstávať.

emka1
30. mar 2009

baby, pre odberom vajok ste doma ? alebo normalne ficite v robote ?
ja mienim pracovat, mam sedave zamestnanie, tak snad to tu v pohode na stolicke zvladnem az do odberu ...

emka1
30. mar 2009

brise, tak to mas inu urodicku ... snad z Teba doki vydoluje aspon 25 vajok 😀

babulka123
autor
30. mar 2009

brise.. tak tomu sa hovori uroda.. drz sa .. cmuky..myslimee na teba veeelmi vela

katka14
30. mar 2009

ahojte babenky, ja som momentálne v práci. aj som sa bála, či mi nebude nejako divoko, ale zatim v pohode. davam si bacha, šla som autom do práce s kolegom, pre istotu aby som sa moc neunavila. tak snad to zajtra zvládneme. ja mám slabšiu úrodu - videla som si len 4 folikuly. ale možno boli niekde poschovávané 😀

bbalango
30. mar 2009

Ahojte

Tak ja som po odbere 😒
mala som 30 folikulov a len 11vajicok 😒 neviem ci je to ok...
zajtra mi maju zavolat tak dufam ze to bude ok..

emka1
30. mar 2009

super bbalango, to je pekna urodicka !!
11 vajok bude urcite stacit, hlavne nech mate dost zivotaschopnych embrijok.
Uz aby som mala aj ja po odbere ... ja sa este nacakam par dni.

bbalango - OHSS Ti nakoniec nehrozi ?

bbalango
30. mar 2009

Ahoj emka..

Myslis z je to dost?
ale asi hrozi lebo sa budu sa mrazit a po 2 mesiacoch idem na ET..

katka14
30. mar 2009

ahojte žienky, to aké úrody máte ??? a mám ja vôbec šancu s mojimi 4 či 6 bublinkami?

vierka
30. mar 2009

emka - hlavne nos velmi volne nohavice, aby ti nepopraskali ked budes sediet v praci, aby ta to netlacilo 😉

brise - 40!!!! fuha, to je cislo... nechces nejake predat 😀

bbalango - 11 vajicok je uplne krasne cisielko, to ti aj zavidim, takze nicoho sa neboj, budu to krasne a kvalitne vajicka 😉

bbalango
30. mar 2009

Vierka dakujem 😉 potesila si ma... dufam aj ja ze s toho budu krasne a kvalitne vajka..
len teraz sa budem obavat zajtrajsieho dna ked mi zavolaju z FC-ta kolko sa uchytilo 😨

vierka
30. mar 2009

katka - jasne ze mas, ja som mala len dve vajka a urcite stali za ten pokus 😉

bbalango - tak na zajtra sa tesim s tebou, lebo verim, ze sa vam vsetky krasne oplodnia 😉

ja vam tak zavidim ze si pekne stimulujete.... ja si musim este par tyzdnov pockat 😀

bbalango
30. mar 2009

vieri ti ides na 2IVF??

vierka
30. mar 2009

bbalango - ano, 2 pokus v maji 😉

bbalango
30. mar 2009

preco len v maji??
nemozes hned ist po tom ako sa ti to nepodarilo?? je tam nejaky odstup???

emka1
30. mar 2009

bbalango - 11 vajok je super. Urcite budete mat pekne embrijka - hlavne nech vydrzia PK, potom ich az mozu mrazit.

katka - tiez si myslim, ze 4 vajka su v pohode, ja budem vdacna za kazde jedno vajko, uvidime zajtra kolko folikov budem mat.

vierka - volne nohavice nosim, naschval si nedavam obtahovaky na seba, lebo aj rifle ma uz cez vikend tlacili na brusku 😖
vierka, Ty nam zavidis stimulku a ja zavidim niektorym kockam, ze uz maju vsetko za sebou a v pohodicke si tehulkuju 🙂

vierka
30. mar 2009

bbalango - po neuspesnom IVF musis mat 3 cykli oddych bez akychkolvek hormonov....

emka - stimulka je uplne v pohode, ja som sa na tu prvu velmi tesila a tak rychlo to vsetko ubehlo... a tesim sa aj na druhu 😀

bbalango
30. mar 2009

emka len aby vydrzali to PK... tak dufam ze s tych 11 nieco prezije 😒
ked to vyjde tak budeme aj mi tehulkovat.. 😉

vierka
30. mar 2009

ved doki na mna v piatok pozeral, ze ako skoro som prisla vypisovat ziadost a ze si to mam sledovat ja a nahlasit sa im potom v tom maji, ze aby na mna nezabudli a ja som hned dokimu vysvetlia, ze ja si ten druhy pokus, ze kedy uz konecne budem moct ist ratam od januara, takze ja na to urcite nezabudnem 😀 😀 😀

bbalango
30. mar 2009

ale neboj ten maj je tu co nevidiet ved v stredu je uz april

vierka
30. mar 2009

bbalango - ved to uz prejde rychlo, ja viem 😉

ked nestihnem ten maj, tak potom az v auguste zacnem druhy pokus 😒

emka1
30. mar 2009

vierka - Ty ten maj urcite stihnes, Ty si pedant na terminy 😀

katka14
30. mar 2009

ahoj vierka, prečo ti nevyšlo 1. IVF? myslíš, že mi bude stačiť tých mojích ubohých 4-6 folikulov? ani brucho nemám moc veľké !!!

emka1
30. mar 2009

katka - podla mna staci aj jedno jedine zrele vajko, pokial sa s nim spoji ta spravna a zdrava spermijka ... zacne sa krasne delit, moze z neho byt pekne embrijko a pokial vsetko pojde dalej, a Ty budes mat v brusku pre neho pripravene spravne prostredie potom sa o 9 mesiacov mozes pripravit na prichod noveho clena do rodinky 😉
Len sa nestresuj sa tes sa, skus sa pozitivne naladit, je to hlavne o psychike 😉

brise
30. mar 2009

ahojte, tých 40 to povedal doky že je len približne.
takže môže byť aj menej aj viac.
Taktiež počítam s tým že nebudú všetky zrelé, takže čakám že aspon 15 bude nech máme aj súrodencov.
Dakujem za palce budem ich potrebovať.
Babulka dakujem si môj poklad.

katka14
30. mar 2009

ahoj emka, diky moc za podporu. ja sa tesim aj z tych par malo bubliniek, len ked citam kolko ich maju ine baby, je mi to divne. tak necham sa prekvapit zajtra a dalsie dni ako to cele dopadne. bolo by genialne, keby 1. pokus vyšiel. jaj, už aby bolo zajtra poobede a som doma spať z odberu. 😒

brise
30. mar 2009

katka, to vôbec nieje zlé že ich máte len 3 alebo 4.
Ja by som bola radšej keby bolo menej ako tolko, ja kôli tomu budem mať vklad až o dva mesiace a ty o par dni.
Ale zase radšej viac ako ani jedno.
každná reaguje inak. Kedže ja mám na jednom vaječníku PCO takto som zareagovala.
Nechápem pri IVF som mala 9 vajok (s inými liekmi).
Každá sme iná.

emka1
30. mar 2009

brise - PCO ma vplyv na odlozenie vkladu ? alebo mas tiez nabeh na OHSS ?

brise
30. mar 2009

emka mám nábeh na OHSS.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre