Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
8. mar 2012

Ahojte babule prajem pekny den zien 🙂 a verim ze v roku 2013 budeme oslavovat uz aj den matiek 😉

silvia545
8. mar 2012

@dorotka_ ahoj,,aj tebe moja 🙂 taktiež sa pripájam a prajem všetko najlepšie ku dnu žien 🙂 aby tento rok bol pre nás všetky rok splnených snov a túžob 😉 🙂

mimi1111
8. mar 2012

@7bambulik9 ahoj no to som sa docitala ze aj po financnej stranke je to lepsie len mne sa jedna o uspesnost a pristup lekarov k tebe a smiem sa spitat preco si odisla s gynfinu do ferticentrum??nieco sa ti tam nepacilo?

zabka1124
8. mar 2012

Ahojte zienky, krasny MDZ!!!Prosim vas neviete kde najdem cennik Ferticentu????Dakujem!!!

7bambulik9
8. mar 2012

@mimi1111 nepáčil sa mi prístup a celkovo celé centrum. Pri KET som mala prázdny močový mechúr a aj tak ho urobili a bol sakra bolestivý až som krvácala. Vo Ferti také niečo neexistuje. Sledujú ti ho dokiaľ nie je ako má. A nepáčilo sa mi, že som tam stretala ľudí z môjho mesta /čiže súkromie žiadne/ a to bývam 100km od BA.

wejbynka
8. mar 2012

babulky potrebujem poradit, je normalne ked uz som cca 3 tyzdne po odbere uz mam aj prvu mrchu za sebou uz som aj po kontrole ktora dopadla dobre, ale casto ma pichaju este vajecniky a kedykolvek zacnem sama od seba krvacat a po par hodinach to same od seba prestane:(....je to nieco zle?..deje sa nieco?

kamilkanr
8. mar 2012

@zabka1124 v centre

luga
8. mar 2012

@wejbynka , zavolala by som do centra a spytala sa - hlavne to krvacanie co znamena .... pichanie som mala aj ja, to asi nie je nezvycajne

kristina81
8. mar 2012

@kamilkanr jasne,nacvicene. 🙂 isla som si to dat pichnut k sestricke ku gyn. 😉

kristina81
8. mar 2012

@silvia545 mozes volat po siedmej,zdvihnu ti. 🙂 No veru krati a teraz si to len zacinam uvedomovat cele. 🙂 V pondelok prva kontrola.Nevies predpise este neake injekcie alebo lieky?Lebo neake si mam zobrat so sebou.Ze by stimulka trvala len 7 dni?Ale akoze ja uz dnes mam take krce,co ma este caka. 😕

kamilkanr
8. mar 2012

@kristina81 ale ved Gonal zvladnes aj sama 😉

kamilkanr
8. mar 2012

@kristina81 ak ides rano, tak si zober injekcie, co by si si mala pichnut v ten den. Este ti urcite predpise dalsie, podla toho, ako ti budu vajecniky reagovat.

luga
8. mar 2012

@kristina81 , mozno ti este nejaku jednu predpise - podla toho, ako budu vyzerat foliky .... a ano, stimulka netrva dlho - zachvilku si tehu 😉

evickav
9. mar 2012

@silvia545 ahoj,,, tak hlásim,že dnešným dňom začínam stimulovať,,, teda dnes došla mrška a ráno som si dala už prednison, večer si budem dávať anopyrin a od nedele aj clostilbegyt,,, do Repromedy sme objednaní 20.3., tak sa budem moc snažiť, aby boli vajká,,,
ty ako pokračuješ?

silvia545
9. mar 2012

@kristina81 dakujem 🙂 ešte by ti mal predpísať utrogestan,ovitrelle a ak budeš ešte dopichovať tak aj merional 😉 ved uvidíš po sone ako reaguješ na stimulku,čo povie 🙂 a zober si so sebou tie čo picháš 😉

silvia545
9. mar 2012

@evickav supeer,tak si sa vrhla do toho 😉 ja idem v utorok po liečiky a ms by mala prísť okolo 20.a hned idem nato 😉 nejako som sa nažhavila do toho 😀 kámoška z MK zostala tehu,tak ma dobre navnadila 🙂

ana79
9. mar 2012

Ahojte mate niektora skusenosti s pitim Alchemilkoveho caju pred ivf a pocas stimulacie...? dakujem.

silvia545
9. mar 2012

@ana79 ahoj,,alchemilka je veľmi dobrá na maternicu,pekne pripravý výstelku pre embryjko 🙂
ja ju pijem 2 mes. 1 krát denne a teraz v marci som začala 2 krát denne 😉 21. by som mala začať stimulku a budem ju piť až do ET potom už nie 😉

evickav
9. mar 2012

mňa navnadila už dr. Hromadová v Brne,,, mala telefonát počas našej konzultácie a skonštatovali aj s jej jednou kolegyňou z iného centra, že všetky kočky čo teraz stimulujú, tak všetky sú doradu tehotné 😀
tak šup šup medzi tehuľky 😀

ana79
9. mar 2012

@silvia545 ok, dakujem....za radu...

silvia545
9. mar 2012

@evickav 😀 tento rok je rok plodnosti 😉 tak verím,že nám to tento rok vyjde 🙂 🙂

evickav
9. mar 2012

@silvia545 tú alchemilku pijem aj ja,,, minulý cyklus mi dr. hovoril,že mám vysokú stielku maternice, tak mne určite pomáha,,, aj ja ju budem piť do ET,,,
pri tabletkách sa tiež musí piť veľké množstvo tekutín? ja vypijem za deň tak 2 litre, stačí to? alebo mám litrík ešte pridať,,,

kristina81
9. mar 2012

@kamilkanr aj ja som si myslela ze zvladnem gonal ale nie 🙂 Ja nemozem vidiet ako do mna ide ihla. 😀

kristina81
9. mar 2012

@kamilkanr iden na 10:15 ale setricka hovorila,ze si mam so sebou brat injekcie.aj tie pichaju do brucha?

kristina81
9. mar 2012

@luga no to dufam,ze budem zachvilku tehu.Uz pomaly tri roky na to cakame. 🙂 Ja ztoho celeho zacinam mat taky strach. 🙂

kristina81
9. mar 2012

@silvia545 fuha tak je tych liekov este dost. 🙂 A ja ze uz nic nedostanem len nieco po vlozeni.Aj tie lieky co si pisala su take drahe?

kristina81
9. mar 2012

Dievcata,preco sa nemoze pit alchemilka pocas ms?Minule mi na toto lekarnik nevedel odpovedat a na krabici to napisane nieje.Je tam ze pomaha pri ms krcoch.Tak nie pocas ms by sa to malo pit tiez?

kristina81
9. mar 2012

Neboli ste niektora z gonalu nervozna?Ja dnes som velmi a neviem ci to moze byt z toho.Dnes som sa uz na dvoch miestach hadala.Jedna obet bola plucna dr.No silou mocou ma chcela poslat na rtg pluc.Uz som jej skoro povedala ci je sprosta. 😀

kamilkanr
9. mar 2012

@kristina81 Merional sa picha do zadku a Cetrotide do brucha. Myslim, ze nervozna si nebola z Gonalu. To prve dni ani nevies, ze sa s tebou nieco deje.
Este dostanes dalsie Merionaly, Pregnyl a Utrogestan.
Drzim palce. 😉

kristina81
9. mar 2012

@kamilkanr dakujem za podporu 🙂 Kolkokrat sa ide na sono pred odberom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre