Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

darla27
25. máj 2010

Ja cakam len na schvalenie ale uz sa neviem dockat, hod novinky bubul. 😉
Btw.: baby co mate VSZP za ako dlho vam volali ze mate schvalenu ziadost?

silvia545
25. máj 2010

ahojte kocky 😉
darla ja som mala ziadost schvalenu za 3 tyzdne 😉 to som sa divila,ze ako rychle mi ju schvalili 😵

darla27
25. máj 2010

Diky Silvi, to je parada, ja uz sa neviem dockat. 😀
Pre stimulacny protokol a lieky si mozem ist hned ked mi schvalia ziadost? Lebo v juli maju vo FC dovolenku
tak aby som nepresvihla august kedy chcem ist na to.. 😵
Aj sa niektora kocky chystate v lete na IVF? 😕

esther03
25. máj 2010

darla ahoj, ja sa tiez chystam v auguste na ivf 🙂

darla27
25. máj 2010

A uz mas schvalenu ziadost? Je to tvoje prve ivfko?

bubulka722
25. máj 2010

No stačilo to len trošku nakopnúť...
Novinky??? No možno "len" to, že som v 9 tt. 😉 😉 😉
Babulky hlavy hore, leto je vaše!!!

esther03
25. máj 2010

darla, este nema schvalenu, len dnes som si bola odniest papiere a ty? Co vsetko v tej poistovni skumaju? Snad nebude problem v nejakej blbosti 😔
bubulka ahoooj gratulujeeeeeeeeeeeem, tak som ti drzala palce 😵 😵 😵 Ako sa citis?

darla27
25. máj 2010

😀 Akurat som ti pisala ze hod do pasu tt nech vieme v ktorom si. 😉 Tak este raz, prajem krasne bezproblemove tehu.
Cakas jedno babo, ano? Nevolnosti su? 🙂
Ester ja som podala pred dvomi tyzdnami, tak uz len cakam, nech si mozem ist pre lieky a ihly. Uz mi to chyba. 😀
Podla toho aku mas poistovnu..mne 1 ivf najprv neschvalili, nasli mi dlh 60 Sk /este vtedy/ kvoli blbosti ZP ked to bol dlh stary 10 rokov a zistili to az pri podani ziadosti. Ale tak to nebola VSZP ako mam teraz, tam uz nebol problem, schvalili to vtedy do 17 dni.

bubulka722
25. máj 2010

Ďakujem, je mi fajn.Ešte stále fachčím v práci ale onedlho s tým asi seknem. Zle mi bývalo len 2 týždne a momentálne keď môžem len jem a spím. Onedlho bude zomňa hroch. Akosi rýchlo mi vyskočilo bruško...

esther03
25. máj 2010

darla to fakt kvoli 60Sk? No na porazenie. Ja mam doveru, dala som si spravit kontrolu ci mi nieco nechyba, tak mi napisali, ze vsetko poistne je ok. Len sa bojim ci sa sturaju v chorobach a a podla toho schvaluju, teda, ze ci mavas dajme tomu caste zapaly alebo tak. Ci oni kontroluju len poistne? Ci aj nieco ine moze mat vplyv?
bubulka, moc drzim palce 😵 😵 😵

silvia545
26. máj 2010

ahojte 😉
darla ja tiez pojdem v auguste na ivf 😵 chcela som skor,,ale nieco do toho prislo tak to odkladam 😉 ako vidim tak nas pomaly pribuda a verim ze sa konecne dockame tehulkovania 😵

marrad
26. máj 2010

neodkladajte,pretoze vo FC minuleho roku od augusta sme cakali na januar minul s aim limit na IVF ka

vika34
26. máj 2010

ahojte,tiež sa pridávam k tomu,že neodkladaj ja som chcela tiež minule v septembri a išla som až v januari.

marrad
26. máj 2010

vika ako tvoje KET ka?

stanka04
26. máj 2010

Silvi,tak to musis mat boziu trpezlivost..Mne sa to zda vsetko tak daleko 😝 Ja v pondelok krv,tak som straaaaasne zvedava 😵 A hlavne sa mi to zda este ako mesiac do vtedy.

silvia545
26. máj 2010

baby nechcela som to odlozit,,ale musim,,chcela som ist teraz v juni,,ale vcera bola u nas strasna burka a zatopila nam dom,,chladnicka,,mraznicka,,kuchyn.linka,,dalsie veci su v keli ☹ strasne som plakala,,teraz nevieme co mame dat prve do poriadku,,u mami je v tahu plavajuca podlaha,,je to nieco naozaj strasne,,toto sa nam stalo prvy krat,,nikdy sme nemali takyto problem ked bola burka,,ale tato bola u nas ozaj hrozna ☹ tak teraz musime kupit spotrebice a dalsie veci a neviem kolko nam zostane na ivf 😖 je mi naozaj z toho zle ☹ lebo som sa tesila ze konecne pojdem nato a jedna burka to vsetko posrala ☹ do polnoci sme davali doporiadku dom aspon v nutri co sa dalo a dnes sme sa pustili okolo domu 😖

vika34
26. máj 2010

marrad zatiaľ nijako Ketko neriešim.Mala by som od dalšieho mesiaca začať brať closti a skúšať na 3 mesiace doma a ked z toho nič nebude ,tak začnem šporiť na Ket a pôjdem do toho,volala som do FC.že ako dlho to môže byť zamrazené,tie prvé 3 mám z mája a tie 4 z januara a sestra povedala,že je to jedno,tak už to teda nejaký ten mesiac počká

silvia,ale maj už žiadosť schválenú a povedz sestričke ,aby v auguste s tebou rátala,lebo sa ozaj môže stať .to čo minule,aj ked tvedili,že to bolo dôsledkom zlučovania poisťovní

siouxie
26. máj 2010

ahojte, ja si tú situáciu z vlaňajška pamätám. osobne som problém nemala, žiadosť som dávala v októbri a ivf bolo v novembri, ale mám dôveru...

aaddeell
26. máj 2010

ja som mala ten isty problem munily rok ziadost schalena a cakala som od septembra do januara
tak dufam ze tento rok v auguste nebude problem ☹

silvia545
26. máj 2010

vika ziadost uz mam schvalenu,,len tento tyzden by som mala mat vysledky chlamydií a potom volam do FC 😉 tak sa musím so sestrickou dohodnut,,kedy zacnem 😉

aaddeell
26. máj 2010

silvia tebe schvalili ziadost bez chlamidii?
mne dr. povedal, ze kym nemam chlamidie tak ziadost neposle ☹

marrad
26. máj 2010

siouxie
ta mas celkovo nejaku protekciu u pintera 😎

esther03
26. máj 2010

ja som tiez musela mat test na chlamydie 😉 . Baby, ktore ste minuly rok dlho cakali na ivf, aku ste mali poistonu? Inak sestricka mi vravela, ze na stimulku beru este pred dovolenkou tie, ktore maju ms najneskor 9.6. Potom az po dovolenke 😒

siouxie
26. máj 2010

marrad, nemám 😀 ja mám ale dôveru a tá sa nespájala (vtedy v lete), resp. brala pod seba apollo, ale až neskôr a očividne to vplyv nemalo.
len píšem svoje skúsenosti, no a zdá sa, že sú často iné, ako u niektorých ďalších kočiek. 😉 ale nepochybujem, že nie som sama 😀

silvia545
26. máj 2010

aaddeell ano schvalili 😉 to som sa cudovala aj ja,,ked mi volala sestricka,ze mam ziadost schvalenu,,aj som jej vravela ze este nemam vysledky,,len mi povedala ze ked budu mam zavolat 😉 mne tiez dr povedal,,ze mam vysledky poslat faxom a potom poslu ziadost ,,asi im bolo nejak naponahlo 😀

martineluska
26. máj 2010

bubulka suuuuuuupeeeeeeer teším sa bola si na ket? 😅 nejak som to nezaregistrovala 😉 ja mám baby v piatok opu folíkov mám 13 🙂 . bubul rebeke sa zas nepodarilo 😔 .

bubulka722
26. máj 2010

Tak to ma fakt mrzí. Myslela som si, že jej to už konečne vyšlo.
Martineluska mám za sebou 1 IVF v FC s PK. Transferované boli dve embryá, uchytilo sa nám jedno. Sme veľmi šťastní a fakt si to užívame. Držím palce na piatok!!! Ozvi sa!

bubulka722
26. máj 2010

Ahóóój Siou!!! Ako to vidíš 3.6.???

siouxie
26. máj 2010

čau, bubul 😀 😀 hmmm, dobrá otázka, zatiaľ celkom optimisticky, ale už mi redne 😀 ale tak nejako prežijem, veď sa ti ozvem 🙂

bubulka722
26. máj 2010

To dúfam, že sa ozveš!!! Ja verím, že to určite zvládneš ľavou zadnou. Predpokladám, že už máš čo-to zmáknuté. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre