Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

willywoman
31. mar 2013

@cicussa21
Tak to mi je luto, ja uz neviem co sa tu deje, sak kde pozriem, same neg.vysledky :(((
Ja mam teraz dlhu pauzu, kec sme vtedy mrazili, az v 3. Cykle budem mat KET... Tam to este tolko casu ze osedivejem dovtedy z toho cakania :(
Tak v maji sa tu hlasim.
Ty sa daj trosku doporiadku, este si daj urobit vys.napr na stitnu zlazu, alebo to skus s nejakou alternativou, kym budes cakat na dalsi pokus...hm?

skrouceninka
1. apr 2013

lienkalienocka@ viš co zlatko melo by to zabirat u me jsem to moc nerozeznala nebo poprve jsem to nejedla a hodne jsem pila alchemilku a mela jsem 11,8 ted podruhe jsem nepila caj a jedla to chili a mela jsem jen 7,8mm ale mela jsem dost stresy a to me dost ovlivnovalo uz bych to asi v mem pripade priste nejedla a dala si radeji ten caj ale rikal mi doktor ze to je u kazde zeny jine a ze kazde pokusy probihaji uplne jinak ze se to neda porovnavat ze to co mi jindy pomohlo nemusi pomoct za kazdou cenu i na podruhe a opacne ale treba vyzkouset ja si koupila normalne zavarene feferony z obchodu ale vim ze jsou i prasky ale ty jsou pry dost drahe a jsou na stejne bazi jako zavarene

skrouceninka
1. apr 2013

@lienkalienocka ja jsem taka trubka odpisuji ti a poslala jsem to sobe tak se potom podivej na prispevek ode me a promin jsem myslenkami jinde

sherny
1. apr 2013

@skrouceninka a tú alchemiku treba piť 2-3 šálky denne? som to tu niekde čítala, ale len že do doby stimulácie, že ked bude ovulka tak už nie....je to tak?

lienkalienocka
1. apr 2013

@skrouceninka v pohode 🙂 ja som pila prvy aj druhy krat alchemilku, ale nie vela, jednu denne a nepomohlo. takze teraz urobime kombinaciu a uvidime 🙂 teraz cakame na madam a nabuduce to dame 🙂

summer_103
2. apr 2013

@mistisa Zatial som to zvladala v pohode, ale od vcera ma zacalo pobolievat podbrusko ako vzdy pred ms...

mistisa
2. apr 2013

@summer_103 jooj micik ziadna ms jasanka? To preto ze sa uhniezduje 😉😉 jasne? 😀

mistisa
2. apr 2013

@summer_103 joj micik posledne injekcie.este vecer jednu a vo stvrtok odbeer. 😉 joj uz nech je po nom 😉

summer_103
2. apr 2013

@mistisa no supeeer, tak uz sa to blizi 🙂 Nebojkaj, za chvilu bude potom a rychlo na to zabudnes 😉 Kolko mas folikov?

mistisa
2. apr 2013

@summer_103 no veru 😉 to je asi stres z tej narkozy i ked uz som bola 😉 nepovedal mi mam ich tam hrozne hrozne vela. To bol folik na foliku.😉

summer_103
2. apr 2013

@mistisa juuj tak to bude pekna urodicka, snad sa vsetky pekne oplodnia a zostane ti aj na zmrazenie.

wejbynka
2. apr 2013

@adulik76 jeeej krasnaaa fotka🙂..babatko z ferti??🙂

mistisa
2. apr 2013

@summer_103 joooj duuuufam moja moc moc moc.😉 som zvedava veru kolko bude 😉

adulik76
2. apr 2013

@wejbynka veru tak 🙂

skrouceninka
2. apr 2013

@sherny ano je to tak ja jsem pila 3 salky dene ale susene nekupuj si sackove lepsi jsou nasusene a jen do doby stimulacie potom uz ne

skrouceninka
2. apr 2013

@lienkalienocka me ta alchemilka moc chutnala pila jsem i tri salky dene a piju ji i ted dokud si nebudu pichat tak stale uvidime co nas ted ceka akorat cekam na vysledky z toho vysetreni co mi delali meli by mi prijit domu tak jsem nervozni stale na to myslim nebo uz budeme i odesilat do bratislavy papiry na schvaleni tak jsem nervni uz at je to za nami baby

summer_103
2. apr 2013

Babule ake ste mali priznaky po vklade? Ja som 6. den po ET /vratane/ a mam bolesti vcera ma zacalo boliet podbrusko a dnes sa to stupnuje, bolia ma aj krize a mam pocit ze uz uz kazdu chvilu pride mrcha... Je to normalne? Moze to sposobovat utrogestan? No ten beriem uz od 27.3. a do vcera ma len sem tam trochu niekde pichlo a boleli ma silno prsia. Dnes uz bolia menej...

adulik76
2. apr 2013

@summer_103 možno sa malé uhniezďuje, ja som mala také bolesti už 4-tý deň po vklade.

wejbynka
2. apr 2013

@summer_103 ty si tehula uz🙂))v piatok testuj🙂

sherny
2. apr 2013

@summer_103 držím palčeky... vyzerá to na príznaky tehu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavne mysli pozitívne. Ja zajtra posledný gonal a vo štvrtok kontrola...dúfam, že všetko bude dobré a foliky pekne rastú...gonal zvládnam v poho, mala si pravdu 🙂 🙂

....a chodíš nakoniec do práce? si písala že PN nebudeš...ako to zvládaš? dá sa to? myslím v práci a tak....bolesti po vklade...na 100% budeš prvá tehulka a potom ja, xi 🙂

sherny
2. apr 2013

@summer_103 a chodíš do práce? si písala že PN nebudeš...ako to zvládaš? dá sa to? myslím v práci a tak....bolesti

sherny
2. apr 2013

odoslalo sa mi to 2x, nechápem..sory

sherny
2. apr 2013

@skrouceninka sušené? a kde to zoženiem? ja mám iba v podobe sáčkových čajíkov 🙂 🙂

verca3334
2. apr 2013

ahojte dievcata. darujem lieky, ktore mi zostali po liecbe vo FC. 2x Utrogestan 100 mg, exp. 06/2013, 2x Estrofem 1mg, exp. 04/2015 a 03/2014. neotvarane, cele balenia. Zaslem postou prvej, ktora mi posle spravu.

verca3334
2. apr 2013

lieky uz nie su aktualne.

summer_103
2. apr 2013

@adulik76
@wejbynka
@sherny
No baby ja neviem, hladala som aj inde na nete a vyzera to tak ze su bezne take bolesti zo stimulacie a nemusi to mat suvis s tehotenstvom...
sherny v praci to zvladam, chvilu som predychavala tie bolesti, ale ja mam pracu v kancelarii takze v pohode.

wejbynka
2. apr 2013

@summer_103 neboj moja budeš tehu myslim si to na 80%🙂)kiss

summer_103
3. apr 2013

@wejbynka jaj moja si zlata, bodaj by si mala pravdu, ale ja sa bojim aj dufat aby som nebola sklamana...

skrouceninka
3. apr 2013

@sherny bud v cajovne nebo i v lekarne 😉

anta25
3. apr 2013

@cicussa21 ...ahoj, tak toto som necakala, velmi ma to mrzi ☹ , ....prepac, ze pisem az teraz, ale velmi dlho som tu nebola, v praci bolo toho prilis vela a potom sviatky... ake si das robit vysetrenia?....ja som este na tej kontrole stale nebola a neviem ci mam ist do ferti, tebe povedali, aby si tam sla po ms? Ale svojmu lekarovi sa chystam urcite.
Drzim palce, nech vysetrenia dopadnu dobre a v maji to dufam, ze uz vyjde a nielen tebe ale aj Wilywomen!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre