Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
29. máj 2009

pozri temu Babatka - dlhodobe snazilky maminkami, ci ako 🙂 🙂 🙂

vierka
29. máj 2009

ano, do tej temy chodim, tak uz som si precitala celu vcerajsiu story 😀

Taaaaakze Petka ma babatka - Narodili sa niekedy okolo polnoci, presny cas neviem. Aylinka ma 2350g a Selinka ma 2850g, nie su ani v inkubatore. Vsetky tri su v poriadku! 😀 😀 😀

loginka
29. máj 2009

tak sa dockala stasticka 🙂 🙂 dokonca 2, prajem vsetko naj, nech sa im dari 🙂 🙂
maju krasnu vahu! uz sa tesim na fotecky! 🙂

vierka
29. máj 2009

podla mna maju uzasnu vahu na to ze su dve a su zdravucke, tak to je najsuper na svete, nech sa im pekne dari... aj ja sa velmi tesim na fotecky 😀 😀 😀

emka1
29. máj 2009

jeeeej, no to je uuuuzasnaaa spraaavicka 😵 😵 😵
petka uz je mamina, uz som jej v Babatkach zablahozelala 😵 😵

petkaerdal
29. máj 2009

ahojte

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tu si to kocky precitaje,zbehlo sa to tak rychlo,ze nechapem este ani teraz,ze mam deti tu...brutalne bolesti som mala vecer

alex
29. máj 2009

Petka gratulujeeeem!!!! 😵

peggyyy
29. máj 2009

petka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
ja som ti to vravela 😀

tildus
29. máj 2009

velká gratulácia petke 🙂 🙂 🙂 🙂 a samozrejme aj vierke. 🙂 🙂 🙂 🙂
babenky, môzte mi prosím este poradit - ak pride mrcha cez vikend - tak aj tak mam zavolat dokimu, a nahlasit to? A niekde som citala, ze ak dojde mrcha aj vecer - tak to mam ratat za prvy den - mne davnejsie môj gynekológ hovoril - ze ak mrcha dorazi vecer - alebo v noci -tak prvy den cyklu je ten dalsi den - tak som z toho troska mimo... a urcite mi mrcha dojde zajtra, lebo ma uz pobolieva brucho, tak nechcem traposit a volat v sobotu dokimu ze halo -mrcha dosla 😅 ale ked musim tak zavolam 😕

floskula
29. máj 2009

tildus, urcite zavolaj. ak sa ti to totiz bude ratat ako prvy den, v nedelu musis zacat stimulku. teda ak si pred IVF.

tildus
29. máj 2009

hej hej som pred IVF - asi sa mi ta mrcha rozbehne uz dnes vecer, tak radsej mu zavolam nech sa aj poradim. diky zatial za info.

loginka
29. máj 2009

tilda, volaj, oni tam su

vierka
29. máj 2009

tildus - ahojcek... dakujem a urcite volaj aj ke vecer dostanes, aby ta doki navigoval ako si to mas pocitat a kedy mas vlastne zacat pichat 😀

awe
29. máj 2009

petka - aj ja sa pripajam ku gratulacii, blahozelam k nadhernym dcerenkam 🙂 drzkzajte sa vsetky tri mojka 🙂

riska
29. máj 2009

petka, aj ja srdečne blahoželám, prajem vam všetkým zdravie a vela krasnych spoločných chvil 🙂
ty si taka "krstna mama" tejto temy, tak prajem aj všetkým ostatným, aby sme ťa čoskoro nasledovali 😉

lucula73
29. máj 2009

ahojte dievčatá,
prepáčte že sem vstupujem,mám len jednu otázočku - čím sa stimuluje vo ferticente?dík za odpoveď.

loginka
29. máj 2009

ahoj lucula,
merionalom

awe
29. máj 2009

lucula - FC pouziva merional, cetrotide a na zaver choragon 😉

lolka
29. máj 2009

petka, gratulujeeeem k slecnam 🙂 🙂

vika34
29. máj 2009

ahojte,petka gratulujem
vierka tebe tak potajme závidím 😀
a všetkým nám ostatným držím palce

lucula73
29. máj 2009

babenky ďakujem za odpoveď držkajte sa,nech ste čoskoro všetky tehu... 😉

aj tebe vika veľmi držím palčeky,nech ti to už konečne vyjde...nech sa drobci riadne zahryznú a nepustia 9 mesiacov..neviem či si pamätáš,ale som si s tebou raz písala cez IP...

lienka2
29. máj 2009

baby, neviete mi niektora napisat telefone cislo na dr. pintera? diky

lolka
29. máj 2009

lienka, dr.pinter 0902 153121

lienka2
29. máj 2009

dakujem velmi pekne 🙂

lolka
29. máj 2009

nemas zac 😉

loginka
30. máj 2009

caute,
vratila som sa z kontroly, folikuly podrastli, aj ked este nie su take ake by mali byt
8 na jednej strane a 4-5 na druhej
odber bude v stredu
pekny den prajem, uprsany, co uz ...

vierka
30. máj 2009

vika - nemas co zavidiet 😉 ved o chvilu ta caka to iste 😀

loginka - rastu pomalsie, ale to nevadi - o to budu kvalitnejsie ked sa budes o nich pekne starat 😀

vika34
30. máj 2009

ahojte,
loginka držím palčeky,
lucula dakujem za povzbudenie
vierka aj ked tam za chviľu budem dúfam aj ja ,predsa si už trochu dalej,nevadí 😀

loginka
30. máj 2009

vika, kedy testujes? a kedy gregy?

vierka
30. máj 2009

Takze tu mame dalsi krasny priklad toho, ze to vo FC ide 😀

Dnes o 17.20 sa Janulke narodil Matusko 1900g a Jakubko 2100g. Chlapci aj maminka su v poriadku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre