Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kellynka7
1. júl 2009

baby stale som spinila tak som sla dokymu dnes,poslal ma na sono a ze to nevidi nadejne.
maternica je len 8mm a ze plodove vajce 1mm.
neviete mi poradit ake su hodnoty?

katka14
2. júl 2009

ahojte kočky, ani neviete ako vam uprimne zavidim tieto tehu priznaky. ja som po dovolenke na mallorce, bolo fantasticky, ale tehu zasa nie som ☹ ☹ ☹ včera ma bolela prišerne hlava, ako vždy pred mrchou a dnes sa mi rozbehla. nikdy neviem neplakať ked ju dostanem. už si pripadam ako debil. myslela som si že to dalsie IVF stihneme na začiatku augusta, ale vidim to skôr na koniec augusta. no čo už. musím si to leto ešte nejako prečkať. no tej dovolenke som davala dost velke nadeje. no čo už. tak zasa nič ☹ ☹ ☹

sorry za tie depkovske riadky, inak vám zo srdiečka všetkých novym tehulkam gratulujem a držím palčeky. aj nám, trpezlivým, v mojom prípade malo trpezlivým snažilkám.
😉

bittka13
2. júl 2009

katka - to ma mrzi ☹ ale musis verit ze nebuduce to vyjde 😉

babenky, ja som zacale vcera spinit nie nejak brutalne ale predsa len... som 7tt mate niekto aj taketo skusenosti ????

alex
2. júl 2009

bittka pre istotu choď k lekárovi...

vierka
2. júl 2009

katka - tak to ma mrzi ze mas zase depka den z tej mrchy... 😒

bittka - pre istotu zavolaj lekarovi, alebo tam vybehni 😉

gregy
2. júl 2009

bože kde sme to zapdli a na druhú stranu 😖

no kočky tak ja sa vám pochvlim čo som dnes za hovadinu vyviedla 😒 ráno som si zaškrabla krčok nechtom ako som si zavádzala utroš ... aj mierne špiním no povedzte som normálna??? to sa len mne môže stať 😕

bobjan
2. júl 2009

Ahojte🙂

Bitka, určite si mala ísť k lekárovi , dúfam, že si bola a je všetko o.k. 😉

Gregy držím palce, verím, že to prejde a ak by to neprestávalo, tak choď aj ty k dr.

Držte sa 😉

gregy
2. júl 2009

Ahoj Bobjan 😉

jasne ak to do zajtra neprejde tak pôjdem ale mala som len takú jednú hnedú vlásočnicu a inač len také bledunko hnedé vlastne zbytok utrošu trochu zafarbený ... ale gyndoša mám na dovči takže nehchem ísť na pohotovosť ale ak nebude iná možnosť tak zajtra pôjdem ..

bittka veru chod pekne k Dr. a daj vedieť ako si dopadla, držím palce 😉

peggyyy
2. júl 2009

bittka ja som tiež začala krvacať asi v 7tt tak ako ty ale hneď som šla k lekárovi, našťastie všetko bolo ok

vierka
3. júl 2009

dobre ranko babenky 😀

gragy - tak ako? uz je to dobre???

bittka - a ty co????

bittka13
3. júl 2009

ahoj babenky, no ja mam stale take debilne spinenie ☹ , vacsinou rano a vecer jednorazovo, cez den nic kym rano to byva len taky hnedy vytok (pride mi to ako pozostatok z vecera) vecer mam aj trochu ze vyzera to ako svetla krv.... ale len ked idem na vecko a utriem sa. Bola som u doktora a povedal ze babo vyzera byt ok, nie je tam ziaden hematom ani nic co by evidentne to krvacanie sposobovalo, ale ze mam brat lieky a lezat... takze som hned takto zo startu PN a i ked viem ze to nemusi znamenat nic tragicke aj tak mam z toho trochu nervy... 😖. Okrem toho lezat cely den na tiez poraza, ja som taky akcny typ... 😀 😝.

Peggyyy - ty si tiez lezala ? brala si nieco ine ako utors ??? a ako dlho ti to trvalo kym to preslo ?

babulka123
autor
3. júl 2009

bittka.. ja som to mala tiez.. mala som to do 3 mesiaca.. 1x denne.. tak kazdy 1-2 dni.. potom pauza 1-2 dni a potom znova..
tiez nevedeli z coho a potom neskor si vsimli 2 vacok, takze som asi cakala 2jicky a jedno odislo.. neboooj ale hlavne lez.. je dobre to nepodcenovat.. nech sa to zakusne a nech je vsetko ok.. mne to potom preslo ako keby utalo...

bittka13
3. júl 2009

babulka - diki, to si ma ukludnila 😉 si zlata

babulka123
autor
3. júl 2009

bittka.. treba zachovat chladnu hlavu.. ja viem ze mne sa to teraz uz rozprava velmi jednoducho ale ked dr.povedal ze babatko je ok, tak to je hlavne.. tak to ber ako sucast tehu..

miskad
3. júl 2009

Bittka pekne odpočívaj a držkaj sa mám kamošku ktorá špinila do 6mesiaca a má teraz krásneho ročného chlapčeka. Skús sa nestresovať viem že sa to ľahko hovorí musíš myslieť na niečo iné a všetko bude ok 🙂

gregy
3. júl 2009

Ahojte bittka verím ti že si z to ho na na nervy ale nič iné ti neostáva len ležať ja som preležala 3/4 druhého mesiaca a už mi to tiež poriadne liezlo na nervy ale oplatilo sa ... pekne ležkaj neboj bude to dobré hlavne že je bábo oki 😉

vierka no evidentne to bolo len mechanické poškodenie krčka lebo už nešpiním len sa pri vytekaní utrošu trošku objaví pár slabo hnedých bodiek a to sú asi len zbytok krvičky čo mi tieklo po poranení takže sa neplaším len dúfam že nemôžem chytiť neakú infekciu ale ja si pred každým zavádzaním dezinfikujem ruky dettolom tak hádam sa nič nemôže stať a nasadila som si preventívne aj probiotiká ...

babulka123
autor
3. júl 2009

gregy.. vies aka ulava bude ked uz nebudes musiet utros davat.. ja som sa nevedela dockat.. hehehe

vierka
3. júl 2009

gregy - tak to som rada, ze to nie je nic vazne... ved aj utros by mal mat nejake ucinky proti infekciam, tak hadam sa nic nestane....

no mne doki povedal, ze do konca tyzdna mam uzivat este 2 krat denne 2 tabletky, a od pondelka mam uz len 1 tabletku dva krat denne a len ich dominam a uz nemusim potom brat 😀

gregy
3. júl 2009

vierka a ty tiež užívaš utroš? však ty si normálna tehula tak prečo???

joj veru už sa tak teším ked ho nebudem musieť brať 😉

alex
3. júl 2009

ja neberiem nič. Som si myslela, že mi doky nasadí, ale ten ma ani len nepozrel 😠

bittka13
3. júl 2009

alex - bud rada, kym nemas nejaky problem ani nie je dovod aby sinieco brala 🙂 ... jednoducho si uzivaj tehotenstvo 😀 😉

gregy
3. júl 2009

bittka ako ti je???

bittka13
3. júl 2009

no tak medzitym som zase spinila, tak som nevydrzala a isla opat za dokim... ten musi mat uz zo mna radost a to len zaciname 😀 😉 😀 , ale zistil na UTZ ze pod babatkom sa vytvorilo take male zakrvacanie z ciastocneho odlupovania vacku, tak mi este k utrosu dal duphaston a musim lezat ako prikovana... vraj je to dost bezny nalez na zaciatku tehu, a aj pri umelom oplodneni. Len to teraz proste musime ustat kym sa nevytvori placenta a babo nebude v bezpeci. Takze bohuzial vyzera to na verziu ze v posteli do konca 3 mesiaca... 😖 . Ale aspon jednen pozitivny moment, videli sme SRDIECKO a klopkalo pekne ako hodinky 😉 . Takze lezim, nohy hore a robim plan cim sa budem najbizsi mesiac zabavat v tejto polohe..... 😀 😀 😝

petkaerdal
3. júl 2009

ahojte dievcata,po dlhsom case sa objavujem,baby nam davaju riadne zabrat

vvsetkym novym tehulkam gratulujem
a ostatnym drzim palce,aby mali co najskor //

bobjan,mimka ako sa mate,co nove???

bittka13
3. júl 2009

petka - ahojcek, tak to ti verim, ze baby ta dokonale zabavia 😀 😉 a ako dokazes si v tom kolotoci aj trochu pospat ??? kojis ?

gregy
3. júl 2009

bittka dbre si urobila že si tam šla ... no daj si nakúpiť knihy, krížovky a pod. a môžeš sa zabávať v telke skoro nič nie je kedže sú prázdniny 😝 nuž drm place aby si sa z toho nezcvokla ale neboj vydržať sa to dá ..

ahoj petka 😀 tak dvojky sú asi riadny zaberák čo?

petkaerdal
3. júl 2009

gregy ahoj,gratulujem ti 😉 ,vidim,ze ivf vyslo,super...kolko si mala vlozenych embryjok?
hej,baby su riadny zaberak,mame stale co robit,makacka teda 😝

bittka ahoj,
tiez gratulujem,vidim,ze sa vo FC zase dari
veru,cely den mame co robit,som rada,ked trosku posedim,male uz spia ovela menej,ako na zaciatku
no momentalne posledne noci mame katastrofalne,som rada,ked spim tak 3-4 hodinky,ale zistili sme ,ze babam uz nestacilo mliecko,tak sme dneska kupili ine,tak uvidime,stale boli hladne

a nie nekojim,aj som v nemocke kojila,ale to sa nedalo,to bolo prilis namahave,takto mi vzdy s jednou pomoze malnez,neviem si predstavit,ze by som mala napr.v noci kojit,to by som nespala uz vobec

ziadna dvojickarka ?

bittka13
3. júl 2009

gregy - mi hovor, ved lezim este len 3. den a ked lustrujem cely den telku taaaaaak je to uplna hroza, VOBEC nic tam nedavaju... dokelu ! 😠 take nieco, ze program pre nudiace sa tehulky priputane na lozko nic ?!? 😀 😀 😝

petkaerdal
3. júl 2009

bittka,inak aj ja som spinila,ale len chvilonku a raz som dokonca silno zakrvacala,ze som mala rifle dooost od krvi,ale to som mala infekciu z vane
len si to sleduj,dufam,ze nic vazne to nebude,oddychuj radsej domka

na zaciatku to byva inak normalne,dost kociek to mava

petkaerdal
3. júl 2009

mam nejake fotky v albume,mozte kuknut 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre