Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

daguska
5. mar 2009

vierka: je hrozne namáhavé tváriť sa pred nimi že som veselá a v pohode, musím do toho vložiť veľa síl, aby som sa pred ňou nerozplakala. Teraz sa to dá, ale keď jej bude rásť bruško a ja ju budem vidieť každý druhý deň neviem či to zvládnem

vierka
5. mar 2009

daguska - urcite to zvladnes 😉 treba len mysliet na to, ze raz aj ty budes mat take brusko 😀
ja viem, je to nespravodlive, ale oni za to vazne nemozu a tie babenka uz duplom nie...

bobjan
5. mar 2009

Dagus, no to je teda pech. Nemôžeš byť tehotná?

Inak tieto stavy sú hrozné...ale musíme byť silné a zvládnuť to, viem, že je to ťažké.... Ja s tým bojujem 5 rokov a je to fakt na nervy...

lolka
5. mar 2009

ahojte kocky,
daguska, musis byt silna, zvladnes to. ja s tym tiez bojujem uz pomaly 4,5 r. ked som ostala tehu, tak aj moja velmi dobra kamoska bola tehotna.....mali sme rovnake TP........lenze mne to skoncilo MA a ona ma krasneho syna. prajem jej to, ale vzdy ked ho vidim, si poviem, ze som mohla mat rovnako stare babetko - a pichne ma pri srdci 😖

baby, ked chcem ist v maji na IVF (ziadost uz mam schvalenu), kedy sa mam ohlasit vo FC ? asi v aprili, ze? este pred mrchou alebo staci az po ? dik

vierka
5. mar 2009

lolka - ahojcek, kedze mas uz schvalenu ziadost, tak ti staci ist na utz tyzden pred mrchou po ktorej chces zacat stimulovat... doki len pozrie na utz ci nemas cystu a ked ziadna nebude, tak ti predpise injekcie, aby si mohla potom druhy den mrchy pichat 😀

lolka
5. mar 2009

dakujem vierka 😉

emka1
5. mar 2009

lolka, ja mam tiez schvalenu ziadost od min.roka, a chcem ist na IVF az teraz v aprili, na konci min.roka som im dala vo FC vediet, ze nech so mnou v aprili pocitaju. Takze ak o Tebe vedia, ze chces ist v maji, staci sa im v aprili ozvat a rovno sa mozes objednat na kontrolny utz.

vierka
5. mar 2009

tak vy uz mate na maj schvalene ziadosti a ja som si tu moju este ani nepodala... ale po mrche si ju planujem ist aspon podat, ved mam este cas 😀

emka1
5. mar 2009

no vierka, ked ma spravnu zdravotnu poistovnu, so schvalenim by si nemala mat problem, ja mam Spol.ZP a ta dala FC rocne limity, takze vela kociek zo Spol.ZP musi dlho cakat, aby sa dostali do poradovnika 😒

daguska
5. mar 2009

baby: ďakujem vám, cením, si toho, ja sa s ňou teším, ja viem, že za to nemôže ani to bábetko, ale proste ma to bolí pri srdiečku
asi som slabá na tekéto sytuácie.
ale aj tak dík

vierka
5. mar 2009

emka - ja ma vseobecnu a tej trvala ta prva ziadost necele dva tyzdne, takze ja by som nemala mat problem, tak ale pre istotu si tu ziadost podam teraz v marci 😀

daguska - je to niekedy tazke, aj mna to prepadne niekedy... ale snazim sa to neprenasat na tehotne a na babetka... napriklad ja som sa zacala rovnako snazit spolu zo sestrou a ona ma uz nadherneho vyse rocneho synceka a je to moje zlaticko a lubim ho ako vlastneho... je to slniecko moje 😀

peggyyy
5. mar 2009

babuke som tu len na skok, chcem vám oznámiť, že dnes ráno som pravdepodobne prišla o jedno miminko ale bola som na uzv a je tam jeden 6mm plod, srdiečko mu bije takže tak
musím teraz ležať takže sa tu možno istý čas neukážem
držte sa

babulka123
autor
5. mar 2009

juuuj pegy davaj pozor na seba.. co si krvacala???
lezkaj, oddychuj ziadne namahanie, a mimochodom gratulujeeeeem k srdiecku..

lolka
5. mar 2009

emka, tak to sa mozno stretneme vo FC spolu 😉 zavolam tam a predbezne sa objednam, aby som mnou pocitali 😉
vierka, ja mam Spolocnu zdrav.poistovnu a ziadost mi schvalili do 3 tyzdnov - takze celkom rychlo.

peggyyy - to je mi luto, ale teraz musis mysliet hlavne na to srdiecko, ktore bije 🙂 drzim palce 😉

bobjan
5. mar 2009

Pegy, gratulujem k srdiečku a opatruj sa...to je mi ľúto, že jedno odišlo, ale verím, že to druhé ti to vynahradí 😉

vierka
5. mar 2009

pegy - mojenko, teraz hlavne oddychuj a nic nerob... hlavne ze bude jedno a bije mu srdiecko a ze bude zdrave, tak ho pekne opatruj a drzkaj sa, myslim na teba 😉

peggyyy
5. mar 2009

baby Ďakujem vám za podporu
babulka áno z ničoho nič som začala krvacať, somsi najskôr myslela, že je to utrogestan no keď som videla tú krv a kusisko čo zo mňa vypadlo som mala dosť, tak som volala svojmu gynekológovi , potom som šla k nemu vyšetril ma, spravil mi ultrazvuk a normálne 13.3. mám dojsť do poradne a spraví mi už aj knižku, ešte mi predpísal ascorutim 3x1 a aj kyselinu listovú mám brať 3x1, momentálne už nekrvácam..ako keby sa nič nebolo stalo
ešte raz vám veľmi pekne ĎAKUJEM

babulka123
autor
5. mar 2009

pegy drz sa.. neboooj uz bude dobre..

alex
5. mar 2009

pegy joj je mi to ľúto, drž sa, budem držať palce, nech je už všetko ok.

petkaerdal
5. mar 2009

nikde nikoho? kocky kde ste vsetky? 😕

petkaerdal
5. mar 2009

pegy...bude to dobre,neboj
viem preeeesne,ako sa citis 😔 ,mne sa toto stalo cca,ked som bola v 12tt,tiez zo mna vyvalila krv ,ale nastastie uz potom nie,bola som na pohotovosti a mala som infekciu,okupala som sa vo vani v teplej vode

nekupala si sa nahodou v prilis teplej vode??? lebo to sa nesmie...

veam
5. mar 2009

ahoj petka

petkaerdal
5. mar 2009

ahoj veam,ako sa mavas? 🙂

veam
5. mar 2009

no uplne nanic,bola som dnes zase cely den v robote

petkaerdal
5. mar 2009

tak si unavena co?
ja som zase taka uz preoddychovana,ze mam energie na rozdavanie 😀

veam
5. mar 2009

no som strasne moc,,,tak mi nejaku posli...vy ako sa mate babule? 😀

petkaerdal
5. mar 2009

ok,posielaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm 😀 😀 😀 aspon ja lahsie zaspim ,ked poslem

my sa mame dobre,vsetko v poriadku ,kopkame o 106...

ty co? kedy ides k lekarovi?

veam
5. mar 2009

idem az 17.3 a nemozem sa dockat

petkaerdal
5. mar 2009

to ides na prvy?
aj ja idem tak nejak na uzv,to bude coskoro,uz som zvedava na teba,uvidis malu bublinku 😀

veam
5. mar 2009

no uz som bola,ale nechcelo sa este ukazat,hralo sa na schovku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre