Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
9. jan 2012

@camelco no musíme sa nejako navnadit 😀

silvia545
9. jan 2012

@tinuska16 jeeej tak supeeer 😉 a ozaj robili ti vo FC aj HP a stery?

silvia545
9. jan 2012

@katarinka13 držííím ti moc a moc palce 😉 tvoji anjelikovia sú už na ceste k tebe sa vrátit 🙂 a moj anjelik pojde hned za tvojimi 😵

tinuska16
9. jan 2012

@silvia nie ja som bola u svojej lekarky ale to bolo este koncom oktobra aj ja som pocula že už by to mali robit tam v FC tak neviem

drna
9. jan 2012

Ahoj Silvia, jeden Puregon je len do 2/2012 a 2 balenia mam do 10/2012, ostatné lieky expiruju az 2013

silvia545
9. jan 2012

@tinuska16 aha,,chcela som vediet asi za kolko su vysledky 😉 no stym mi nepomožeš 😉

silvia545
9. jan 2012

@drna v piatok idem na konzultáciu a spytala by som sa na to,,ak nebudú mat namietky,tak by som si tie čo ešte maju viac záruku vzala 🙂 uvidím čo mi povedia 😉

drna
9. jan 2012

A kam chodíš??? Ja chodím do ISCARE do Martina. Poradila mi to sestrička odtiaľ, aby som tie lieky ponúkla na tejto stránke. Keby som bola vedela, že sa to podarí spontánne...

silvia545
9. jan 2012

@drna aha,,tak ja do Ba Ferticent 😉 tak asi to nepojde,,skus ich predat na teme mám nemám lieky 😉

leon123
9. jan 2012

@katarinka13 Samozrejme,že držíme palčeky, veď ty nám to potom vrátiš. Vyspi sa a zajtra budeš tehotná 🙂 😉

leon123
9. jan 2012

@silvia545 Teším,teším už sa nám to blíži 🙂 😉

leon123
9. jan 2012

@mojmacik Včera večer som pozrela všetky vaše foto, je to úžasné,tak si ma naštartovala, že sa neviem ďalšieho dieťaťa dočkať. Tvoje deti sú úplne senzačné 😵 😵

mojmacik
9. jan 2012

@leon123 a vo FC je aj dost trojiciek 🙂 vraj...o jednych aj viem isto v tom isotm roku ako my ..tiez 2+1 a tiez 2 embrya...a dakujem za pochvalu samo 🙂

silvia545
10. jan 2012

@leon123 😀 no ja už ani kludne spávat nemožem,dnes vnoci som sa 3 krat zobudila a hned myšlienky na piatok 😀 odkial si? 😉

amiruska
10. jan 2012

@camelco
@silvia545 Ďakujem baby! A myslím na Vás!!! A budem Vás sledovať tu na stránke! 😕

silvia545
10. jan 2012

@amiruska a nezabudni poslat tehu vírusíky 😉 a čo najviac 😀

amiruska
10. jan 2012

@silvia545 No jasné, že posielam, aby ste sa nakazili 😉

camelco
10. jan 2012

@katarinka13 držím palce nechj to výjde, určite to bude úspešné KET 😉
@drna to je super, že to takto vyšlo, aj naší známy presne takto otehotneli, podpísane IVF, lieky doma, tak si odbehli na dovču a prišli traja 😀

leon123
10. jan 2012

@silvia545 no, skoro som odpadla,ked som pozrela ze ty si z NR, my sme tam do nedavna byvali, teraz byvame v Novej Bani. A ideš s mm,alebo sama. My chodíme všade spolu, ako Hujerovci 😀

silvia545
10. jan 2012

@leon123 no pekne 😀 a prečo ste sa prestahovali?ja byvam ešte 13 km od Nitry Velké Zálužie,,hadam ti je to známe 😉 my tu máme ten slávny blááázninec 😀 ideme spolu,lebo aj mm ide na vyšetrenie,ked je to konzultácia 😉 a zajtra mi drž palce idem k zubárke 😨 na pol 1 som objednaná,,ty kokos vieš aky mam strach 😕 ja som nebola ale vyše 10 rokov u zubára,,2 krat som odpadla v kresle a odvtedy mám normálne panický strach ☹ ale musím íst,lebo pri anjelikovy sa mi pokazili 2 zuby a pred vianocami sa mi z jedneho odlomilo a začína pobolievat 😠 tak nech mám zuby OK do ivf,aby som nemala potom problémy,ked začneme,lebo to by nebolo dobré 😖 no už teraz mi je zle od žaludka,,už vidím ako to dopadne 😕 ešte v čakárni padnem jak hnilá hruška na zem 😀 😀

leon123
10. jan 2012

@silvia545 no ty brďo, aj ja som myslela, že by som mala ísť k zubárovi a už aj malá,a že deti majú chodiť 2x do roka,musím vybrať nejakú dobrú zubárku, Zálužie samozrejme poznám , zatial nie z vlastnej skúsenosti,ale nikdy nevieš 😀 , my sme v Novej Bani postavili dom, chceli sme ujsť z mesta, tu bývame na dedine,inak máme tu pól metra smehu 🙂 , ráno choď do lekárne sú také tabletky na nevolnosť u zubára, a to vyšetrenie -veď ozaj aj mm musí niečo mať z tej Blavy 😀 😀 ,nepôjde tam len tak 🙂

silvia545
11. jan 2012

@leon123 😀 no ja dnes asi budem potrebovat tú psychiatriu,,zubárke je hned vedla, 😀 😀strach mám a hrozny 😨jooj nech je už večer 😉

zibi
12. jan 2012

mozem sa vas dievcata opytat kolko ste platili za ivf + icsi vo vasom centre plus lieky? dakujem

silvia545
12. jan 2012

@zibi ahoj 😉 platí sa za lieky je to okolo 230eur 😉 icsi sa neplatí a potom za mrazenie sa mi zdá 200 eur 🙂 ani PK sa neplatí 😉

zibi
12. jan 2012

@silvia545 no tak to je super...ale ja osm z vychodu cize na cestu by som vela minula a asi by ma to stalo rovnako? 😖 skoda

silvia545
12. jan 2012

@zibi júúúj tak to áno 😖 to je daleko 😉

silvia545
12. jan 2012

@leon123 no čo???? 🙂 zajtra je náš den,,už sa pripravuješ 🙂 kedy vyrážate z domu? 😉

zibi
12. jan 2012

@silvia545 no fak to je skoda..lebo financne to vychadza az zazracne.. 😉 ja som chodila do iscare Mt a tiez to nebolo"az " take nakladne ako v inych centrach...ale to "vase"centrum asi je najlepsie.. 😉 a ty si spokojna s centrom... podarilo sa ti otehu?

silvia545
12. jan 2012

@zibi je to na neporovnanie s inymi centrami 😉 spokojná som bola velmi,,podarilo sa nám 2 ivf,ale synček nám po narodení odišiel do nebíčka 😢 v apríli bude tomu rok ☹ a stále to velmi bolí ☹ 😢 teraz sa chystáme znovu skúsit štastie a verím,že sa nám to podarí a náš anjelik sa nám vráti spat 🙂

zibi
12. jan 2012

@silvia545 jeminku moja ..prepac...nechcela som jatrit rany 😢 ..tiez som si mohla precitat co mas v nicku... 😢 som hlupa.. 😠 este raz prepac a prajem vela prevela sil... ani neviem ako ta mam slovne povzbudit lebo je to velmi tazke..tak len prajem aby sa vam to podarilo a aby sa vam anjelickek vratil spat ako si zelas a aj dvojky zelam... 🙂 zasluzis si to! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre