Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
12. mar 2012

@kristina81 tak teraz mali byt zaciatkom marca ale sliznica maternice nemala dostatocnu velkost nejak nereagovala na lieky, tak musim pockat az na aprilovu ms, aby si telo trochu oddychlo a potom hadam sa uz dopracujem aj ku vkladu, takze mrazacikovia este stale spinkaju 😉 a cakaju kedy si po ne prideme

kristina81
12. mar 2012

@dorotka_ 🙂 vidim aj tebe sa dari..... ☹

dorotka_
12. mar 2012

@kristina81 no ja som s takymto tiez ani nepocitala ale co uz, no verim ze v ten stvrtok budes mat dobre spravy a potom uz budu len same dobre spravy 😉

barbadossa
12. mar 2012

@silvia545 neboj zachvilu zacnes so stimulkou a potom tu budeme vsetky s bruskom 😀

barbadossa
12. mar 2012

kocky moc by vadilo ked som si pichla dnes gonal o deviatej a zajtra ho potrbujem pichnut rano ale o piatej?? ci sa to musi pichat okolo tej hodiny ako dnes?? zabudla somm sa sestriciek opytat 😕

silvia545
12. mar 2012

@kristina81 aj ja som mala len jedno,čo mi vkladali 😉 mala som 4 vajíčka z toho sa 2 oplodnili a len jedno sa začalo deliť a to bol náš anjelik 🙂 stačí aj jedno,ked je to pravé 🙂 😉

silvia545
12. mar 2012

@kristina81 to by sa už rátalo ivf,,aj keby si nešla na ivf a vybrala lieky aj to sa považuje za pokus 😖 pokym si nevyberieš lieky tak nie 😉

silvia545
12. mar 2012

@kamilkanr alchemilka je dobrá na maternicu a na sliznicu 😉 pekne pripravý výstelku pre embryjko 😉 kvapky od Valoviču sú dobre na úpravu cyklu,funkciu vaječníkov,zmiernujú bolesti pri ms 😉 skor tie kvapky ber na úpravu cyklu,,mne pomohli 🙂

silvia545
12. mar 2012

@barbadossa 😀 no už sa mi to kráti 🙂 len musím dovtedy vyzdravieť,,lebo som už ako lapač bacilov 😀 😀
hlavne,že si to pichla do 9 😉 malo by sa to tuším v približnom čase,,ale hod. hore dole,asi nebude vadiť,,len nech je pichnuté do 9. 😉

kamilkanr
12. mar 2012

@silvia545 dakujem skusim

ana79
13. mar 2012

@kristina81 ahoj aj ja som pri prvej ivf stimulacii mala nieco podobne tiez mi doktor povedal,ze nerastu tak ako by mali tak potom som to dohnala zvysenymi davkami merionalu...tak snad to bude tak aj u teba drzim palce.

barbadossa
13. mar 2012

baby viem ze ste to tu uz rozoberali ale nejak som si nevsimla tu alchemilku ste pili az po ms alebo aj pocas??? 🙂

silvia545
13. mar 2012

@kamilkanr nemáš začo 🙂

silvia545
13. mar 2012

@barbadossa ja som ju pila každý den okrem dní ms 😉 niektoré zas ju nepijú,ked majú ovulku 😉 všade inak baby písali 🙂

ria191
13. mar 2012

@barbadossa pije sa až do ovulky alebo do ET potom sa nesmie ževraj spôsobuje "sťahy maternice" neviem či som to dobre napísala a mohla by vložené embryo vypudiť. Takže počas ms sa môže po ET radšej nie.

silvia545
13. mar 2012

@ria191 ja som ju tiež pila len po ET potom už nie 😉 ale čítala som,že niektoré tehu,ju začínajú piť ku koncu tehotenstva 😉 len som zabudla načo to je dobré 😀

barbadossa
13. mar 2012

@silvia545
@ria191
dakujem takze mozem ist varit vodu na cajiik 😀

silvia545
13. mar 2012

@barbadossa už si ho aj asi vypila 😀 😀

silvia545
13. mar 2012

babule a budete si dávať aj to lepidielko 🙂 ja stále rozmyšľam,či si dám alebo nie,,neviem sa rozhodnúť 😖

tigi
14. mar 2012

ahojte 🙂

@silvia545 ja nad tym tiez uvazujem a pokial to schvali aj embryolog tak do toho pojdem 🙂

@barbadossa tu alchemilku presne ako pise ria. ja ju tiez pijem o prveho dna cyklu po ovu/ET. 🙂

ja cakam na schvalenie poistovnou, tento tyzden by uz mali volat. 🙂

dorotka_
14. mar 2012

ahojte 🙂 chcem sa este spytat k tej alchemilke, ja som ju zacala teraz pit asi tak od cca 20dna cyklu ked si to teraz ratam ako som sa dozvedela ze z vkladu teraz nic nebude, aby som ju pila aspon 2 mesiace kedze dalsi pokus mam koncom aprila, mozem ju pit cely cas az kym nepojdem na vklad to by bolo do vkladu ktory ak pojde potom vsetko ok by bol zaciatkom maja? ja viem uz to tu bolo pisane vela krat ale kazda druha baba to pise inac a na caji nie je pisane len ze max. 2xdenne

tigi
14. mar 2012

@dorotka_ ja som zvyknuta pit ju od prveho dna cyklu do ovulky, ale silvi tusim pisala ze ju pije cely cyklus a ma s tym dobru skusenost. ono aj ked citam o bylinkach, tak sa vacsinou o tom v ktorom case cyklu ich mas pit nepise. za pokus ale nic nedas a preto by som ju na tvojom mieste pila az do vkladu. 🙂 pridavam este o alchemilke, aj ked nie je to moc dobre citatelne , ale ked si to ulozis do compu, da sa... 🙂

luga
14. mar 2012

@dorotka_ , ahoj, u alchemilky ide podla mna o to, ze sa nema pit pocas tehotenstva, preto ju vacsinou baby piju len do ovulky ... ale pokial vies, ze neotehotnies, tak ju mozes pit cely cyklus

luga
14. mar 2012

@tigi , ahoj, kolko mas uz tu ziadost podanu?

tigi
14. mar 2012

@luga caf. teraz bezi stvrty tyzden.

luga
14. mar 2012

@tigi , aha , tak najvyssi cas 🙂

dorotka_
14. mar 2012

@tigi
@luga dakujem baby, tak ja ju budem teda pit az do vkladu, ja nemam sancu otehotniet prirodzene

silvia545
14. mar 2012

@tigi aj mne dr.hovoril,že ak to budeme chcieť tak embryolog nám to ešte všetko upresní 😉

silvia545
14. mar 2012

@dorotka_
@luga ved to,že normálne neotehotnieme,tak ju možeme piť stále aj ked máme ovulku 😉 ale po ET už nie 🙂

tigi
14. mar 2012

@luga ono nam to ani neponahla, stimulku zacnem az koncom aprila, ale aj tak sa tesim na zavolanie. beriem to ako take male nakopnutie ze sa to uz blizi. 🙂

@silvia545 ja sa chcem poradit s embryologom, podla toho kolko bude vajok. ak by sa podarilo aspon jedno na transfer, tak sa chcem spytat, ci je to naozaj take dobre aby som to pouzila na svoje jedine vajulko. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre