Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

barbadossa
7. apr 2012

@ana79 neboj nemysli na to najhorsie mysli pozitivne vsetko bude dobre 🙂

kamilkanr
7. apr 2012

@silvia545 ana je asi 11-12 den
@ana79 asi sa zavrtava a preto spinis

ana79
8. apr 2012

@silvia545 som 12 den po Et a stale spinim dnes je uz 30 DC a ms sa este poriadne nerozbehol, zase som rano testovala a nic...len jedna ciarka a to sme mali PK, 2 embryjka.no uvidime ci sa dnes rozbehne ms.

ana79
8. apr 2012

@barbadossa to som si myslela aj ja ,ze mozno jedno embryjko odchadza...ze mozn druhe zostane...ale neviem v stredu idem na krv tak uvidime co sa dovtedy stane. dakujem za povzbudenie...
@kamilkanr zatial som ok...moc nestresujem vyrovnavam sa s tym co bude ako bude bola by som stastna ked by to vyslo a ked nie no este mame jeden pokus...

silvia545
8. apr 2012

@ana79 ☹ ☹ ☹ ale niekedy može aj test klamať 😉 tak to ešte nevzdávaj moja,,držíííím ti silno palce 🙂

ja som 6 den po ET a tiež neviem,na čom som 😒 podbruško pobolieva,,potom prestane,,zase jeden vaječník potom druhý,,potom zase nič 😖 prsia,ked mám pravdu povediac ani nebolia,,niekedy mám pichanie v bradavkách a také tlaky a potom to prestane 😖 mala som ale 3 krát pichanie v podbrušku,,neviem,teda,čo mám brať za príznaky 😖 viem,že každé tehu je iné a aj príznaky nemusia byť rovnaké ako majú iné tehulky 😉 viem,že pri synčekovy ma strašne boleli prsia hned asi na 3 den po ET,,to som vedela,že budem tehu 😉 ale o teraz fakt neviem,čo si mám myslieť 😖 merala som si aj BT,,včera som mala 37,4 a dnes 37 😉

lienkalienocka
8. apr 2012

@silvia545 a este prvy problem. su tie ihly rovnake? tak som so zalepenymi ocami citala rozmery 😉
@barbadossa ja ako som sa priblizila s tou ihlou tak sa mi rozklepali ruky a nemohla som pichnut. takto este parkrat a potom som si povedala MUSIS tak som to tam vrazila a ani to nebolelo 😉 tak na ten som zvedava aj ja, lebo ten sa zaraba 😒

ana79
8. apr 2012

@silvia545 drzim ti palce nech ti to vyjde nehc sa tvoj drobcek pekne vyvija...,...no moje spinenie je tak zatial do intimky velku vlozku som zatial nedavala bo moc sa nehybem vacsinou len lezim sem tam prejdemna wc skontrolovat no mam to zmiesne hneda krv a takou ako cerstvou no uvidime zajtra budeme mudrejsi ci sa to rozvynie do ms...skoda,ze je zajtra sviatok uz by som volala co FC...,ze co a ako? na krv som objdenana az v stredu. dovtedy mam aj utros, pobolieva trosku hlava to ma aj vcera a aj predvcerom trosku..no neviem...ale uz to beriem s rezervou zaciatkom maja by sme mali vedie vysledky z genetiky tak budem potom snad mudrejsi.

barbadossa
8. apr 2012

@lienkalienocka tak pojdes setricke ichnut 🙂 ja som s tym problem nemala bo som zdravotna sestra ale s tym pichanim juj radsej si dam do zily nieco pichnut ako do zadku 😀

barbadossa
8. apr 2012

@ana79 netreba to vzdavat mne sa to hovori mna to este len caka 😒 budem ti silnoooo drzat palceky 🙂

silvia545
8. apr 2012

@lienkalienocka to som veru nepozerala,či sú rovnaké,,ale mali by byť 😉 ja som už aj myslela,či tá ihla nemá poškodený koniec,ked som to tam nemohla pichnúť,,lebo mi to tam, išlo naozaj zle 😒

silvia545
8. apr 2012

@ana79 dakujem 😉 ja ešte stále verím,že moj chrústik je tam a pekne už zabývaný 😉 nechcem ani pomyslieť na to,že nie ☹ 🙂

lienkalienocka
8. apr 2012

@barbadossa juj, to ide do zadku? mam ho sice velky ale tam si to asi horko tazko pichnem 😒 no nic, manzel bude musiet prilozit ruku k dielu 😕 ten sa na mne teda vyblazni 😅
@silvia545 a ihlu si vymenila nie? 🙂 ozaj, mali ste take stavy, ze vas neustale bolelo brucho ako pred ms? dnes som mala len tretiu davku gonalu. ked som si pichla, tak mi prislo zle, skoro som sa zosunula na zem. bola som sama doma tak som sa zlakla. jedine ze by ma zajac preplieskal 😀

silvia545
8. apr 2012

@lienkalienocka 😀 😀 umrem z teba 😀 že zajaaac 😀 😀 😀 aspon si ma dobre rozosmiala 😀 😀
no ja som bola masochystka,,ihlu som si nemenila 😀 ale nakoniec sa mi to tam podarilo vraziť 😉 ja som gonal vobec necítila,,teda myslím vaječníky od neho 😉 až potom trošku ked som pichala merional 😉 moje telo je už asi zvyknuté na tie dávky hormonov,tak to so mnou nerobilo nič 😀

lienkalienocka
8. apr 2012

@silvia545 som rada, ze som ta rozosmiala 😉 no mame doma iba zakrsnuteho zajacika alebo rybicky 😉 najprv som myslela ze to mam este z ms, no ta dnes skoncila a ja mam take divne pochody v bruchu. ako keby som mala mat hnacku ci co. ze by to bol stres? snazim sa nerozculovat, navonok sa mi dari no vnutri asi nie 😒 idem ja dneska sunky valat. tak ty si aspon vedela co ta caka. ja som zatial len veeeelmi zvedava na utorok 8.45 co sa bude diat 🙂

ana79
8. apr 2012

@barbadossa dakujem

ana79
8. apr 2012

@silvia545 urcite sa mu tam dobre byva v tvojom brusku.

barbadossa
9. apr 2012

@lienkalienocka ale ked si predstavis preco to robis tak to zvladnes 😀

lienkalienocka
9. apr 2012

@barbadossa dnes bola asi tupa ihla, tazko to tam islo. ale zarazila som to tam 😠 no mam inspiraciu hned dvakrat 🙂 kamoska bola pred par rokmi na ivf, ktore nevyslo a vcera mi poslala fotku testu ze je tehotna. a to sme si hovorili, ze budeme kocikovat spolu uz pred par rokmi 🙂 takze je rad na mne 🙂

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka držím ti na dnes všetky palce,aby folíky rástli krásne 🙂

silvia545
10. apr 2012

@ana79 a ty moja,,ako sa máš 🙂 dúfam,že to špinenie už prešlo 🙂 😉

ana79
10. apr 2012

@silvia545 ahoj no zial nepreslo mam taku slabsiu ms...a co ty ako? co priznaky? kedy ides na krv?

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 ahoj. no tak rastu az prilis rychlo a je ich vela na 5. den. ze to dr. nevie povedat na 100% ale vyzera to na OHSS. vo stvrtok dalsie sono a podla toho sa bude dalej postupovat. len som sa zabudla spytat, aka je potom sanca ze sa mi ujmu ked budu zmrazene. ci len tich 25% alebo viac. duafam ze dostanem rozum a dopadne to na vybornu 😉 a ty ako?

silvia545
10. apr 2012

@ana79
@lienkalienocka baby pobolieva ma stále podbruško,,jeden vaječník,,druhý 🙂 dnes ma ráno pobolievali aj kríže,,teraz sa mi trocha zdá,že aj prestavajú 🙂 3 alebo 4 den mám kyselinu v ústach,,ale dnes sa mi zdá,že ju cítim viac 🙂

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka no pekne ideš 🙂 dúfam,že to OHSS nebude,,len pi strašne veľa tekutín aj nasilu 🙂 ony asi ked rozmrazujú,tak dávajú viac rozmraziť a podla toho,ktoré sú OK tak tie vložia 🙂 stane sa aj,že po rozmrazení sa zastavia 😒

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 no aj ty dobre ides 🙂 snazim sa aspon 2l do seba natlacit no mam pocit ze to pojde asi inym otvorom ako by malo 😨 len ked mas normalne vklad tak davaju sancu 40-50% sancu na ujatie. a ked mas KET tak je to polovica ☹ ale verim ze to bude dobre a ze chvilu po tebe oznamim aj ja ze som v tom 😀 😀 😀 ozaj, kedy testujes? este par dni a bude to vsak? 😉

barbadossa
10. apr 2012

@lienkalienocka no vidis treba len na to mysliet 🙂 ja zas mam inspiraciu tiez ked idem za sestrou tak sa vzdy tesim na neterku take male sidlo 😀 ale uz by som najradsej pestovala svoje 😒

lienkalienocka
10. apr 2012

@barbadossa no ja zas ked pridem k nasim, tak tam je uz 8 deti a 9. na ceste, tak sa mi zda, ze si to aj niekedy rozmyslim 😀 neboj, chce to len ten spravny cas. tento mesiac to asi ani u mna nebude. nevadi, ja si na snehuliacikov pockam 2 mes. 😉

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka 😀 ty ma vždy tak rozosmeješ 😀 😀 pojde to tým dolným otvorom 😉
som 8 den po ET a neviem kedy testnem 😉 bojííím,,bojííím 😖

dorotka_
10. apr 2012

@silvia545 neboj vsetko bude ok ;), uz je najvyssi cas aby nam niekto dalsi posielal tehu virusy 🙂

dorotka_
10. apr 2012

inac baby , ja odkedy som zacala brat hormony, tak ma bolievaju prsia pri ms a to som nemavala a teraz ma uz dva tyzdne bolia a to ms mam mat az okolo 22.4. ma to nebavi dovtedy som ani poriadne nevedela ze ich mam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre