Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
12. apr 2012

@luga zajtra skúsim 😉 verím,že tam bude aspon duch 🙂 ale najprv si ešte znovu predtým zmerám BT,či bude nad 37 😉 aj krčok maternice si kontrolujem,,neviem pesne kde sa má nachádzať,ale pri tehu má byť dole a tvrdý,,ked si vkladám utroš,tak hned na začiatku cítim niečo tvrdé 😉 dúfam,že je to krčok,,lebo čo iné by som tam mohla mať tvrdé 😀 😀

silvia545
12. apr 2012

@ria191 ani nehovor 😒 ja som včera bola taká vystresovaná,že hlava ma ešte teraz bolí 😖 ale snažila som sa ukludniť,lebo ak je drobček tam,tak aby mu to neublížilo 🙂
máš pravdu,nejako negatívneho je tu toho dosť ☹ verím,že ja to zlomím a potom už bude dobre a každá jedna to musí tiež prelomiť 🙂

silvia545
12. apr 2012

@ana79 zajtra by mi ta mrcha mala,,teda dúfam,že nedorazí 🙂 tebe na kolky den po ET dorazila? 😖

luga
12. apr 2012

@silvia545 , BT aj krcok su teraz ovplyvnene aj utrosom, takze sa im neda velmi verit 😉 .... bohuzial, jedinu spravnu odpoved ti da az krv - verim, ze bude pozitivna 🙂

ana79
12. apr 2012

@silvia545 no mne ms prisla na 11 den..a spinit som zacala malinko uz na 9 a 10. ale zase ja som mala vklad az na 18DC..ty si mala ktory den cyklu vkalad....

silvia545
12. apr 2012

@luga aha,takže sa ani na to nemám spoliehať 😖 dúfam,že budeš mať pravdu a krvička mi to potvrdí 🙂

silvia545
12. apr 2012

@ana79 ja som mala vklad na 14 DC 🙂

ana79
12. apr 2012

@silvia545 tak dufam ,ze sa ti to pekne uchytilo ms nepride a budes pekna tehulka

dorotka_
12. apr 2012

baby poradte mi, dnes som zacala spinit ale mozno to nebude pokracovat lebo zvyknem mat take ze jeden ano a tri dni nic a ms potom pride az o tyzden, ms by som mala mat az okolo 20. aprila, mam ist teraz na KET a teraz neviem ci to mam brat ze uz mam ms lebo tym padom som nestihla ani tu prehliadku pred ms ci je vsetko ok ci nie su cysty alebo pockam a uvidim zajtra a zavolam do FC ze co a ako, co myslite?

silvia545
12. apr 2012

@dorotka_ zajtra radšej zavolaj do Ferti a opytaj sa ich na to 🙂 alebo skús aj teraz ešte tam budú 🙂

silvia545
12. apr 2012

@ana79 moja bodaj by si mala pravdu 🙂

dorotka_
12. apr 2012

@silvia545 a mam zavolat priamo dr. na mobil? mna z tej ms slak trafi nie aby prisla ked ma no mozno je to len plany poplach ach jaj a ty pekne oddychuj a s bubacikom 🙂

dorotka_
12. apr 2012

a vlastne ktory den sa poklada za prvy den ms, ja som mala taky ukazkovy pred stimulkov v noci som dostala ale take riadne takze to bolo jasne ze to uz mozem pocitat 😀

evickav
12. apr 2012

@silvia545 asi je to fakt skoro na test,keď embryjko bolo 5bunkové,,, na zakusnutie ešte muselo trošku podrásť 😀
ja som bola dnes na sone a máme 4 folikuly - 2x14mm a 2x15mm na 10 DC,,, dostala som estrofem a v pondelok bude odber,,,
tak ja budem dohovárať vajkám,aby počkali na pondelok na pána doktora a ty budeš dohovárať drobčekovi,aby ti nakreslil na test // 😀

silvia545
12. apr 2012

@dorotka_ tak ako volala si?? 🙂 ja som teraz pred stimulkov dostala o 10 večer a to len trošku,,taká škvrnka a hned ráno som volala do Ferti a hned v ten den som aj pichala 🙂

silvia545
12. apr 2012

@evickav aj ja si tak hovorím 😉 ja dohováram drobčekovy stále,,aj Pána Boha prosím,aby nám toto dieťatko nezobral,ako nám zobral nášho synčeka 😢 ani neviem,kolkokrát to za den opakujem 😉
tebe držím palce,nech vajká pekne počkajú do odberu a nech sa pekne oplodnia 🙂

dorotka_
12. apr 2012

@silvia545 ano volala som zajtra mam ist na kontrolu k mojmu dr. a musi mi este vypisat aj estrofem a uvidim ci sa mi pusti ms alebo len tak strasi, a dr. pinter mi urcil davky ale kedze som bola cela vyplasena ze uz chcem mat ms a navyse som mala slabu baterku na mobile tak som sa bala ze nevydrzi som si neni ista ci celych 10 dni mam brat tri krat denne 😀 , tak uvidim lebo teraz sa tvari ze ziadna ms nebude

dorotka_
12. apr 2012

este ma napadlo ze povedal ze dnesny den nemam rata ale az ked bude krv ak som to dobre pocula 😀

evickav
12. apr 2012

@silvia545 ja sa zasa už teším na sobotu,,, mm je muzikant a bude preč,,, on si bude užívať muziku a ja budem piiiiiichááááááť sama 😀 to sa na to budem chystať zase aspoň hodinu dopredu 😀

lienkalienocka
12. apr 2012

@wejbynka takze dnesne sono: su asi 14mm a je ich tam tak 20 na kazdom 😉 kebyze stojim na nohach tak padnem 😒 zatial co som ja otrcala zadok na injekcie tak muzovi vysvetloval, ze vklad bude az o dva mesiace ☹ tak brucho mam aj ja zvacsene, ale chodim normalne a nic ma neboli. stale dufam, ze si to ujo rozmysli a da mi ich 😉 v sobotu znova na sono a podla toho bude odber. tak je pravda, ze ked cakas na nieco co tak nechces, cas ide rychlo. a ked na nieco fakt super tak sa taha pomaly. aspon sa stihnem zregenerovat 😉 teraz pojdes pred ms na sono?

lienkalienocka
12. apr 2012

@barbadossa dakujem pekne. ved aj teba to bude zachvilu cakat. ja nemam ziadne priznaky a snad to tak zostane 🙂

barbadossa
13. apr 2012

@lienkalienocka no pojdem na mesiac do roboty a potom ideme na to 🙂 aspon si uzijem svatbu na ktoru ideme 😀

lienkalienocka
13. apr 2012

@barbadossa tak to vyzera ze aj ja si ju uzijem. ideme 28.4. to sme sa tusim uz bavili o tomto 🙂 aspon mi stihne splasnut brucho a zmestim sa do siat. lebo vyzeram jak v tretom mesiaci 😒

silvia545
14. apr 2012

Ahojte baby 😉 tak dnes som 12 den po ET a dnes som začala špiniť ☹ je to také slabo ružové a aj slabo hnedé ☹ spravila som si test a nič 😢 😢 som veľmi sklamaná ☹ ☹ už neverím,že by som bola tehu,,už viem ako dopadne krvička v pondelok 😢 😢
takže máme tu další neg.vysledok ☹ ☹

barbadossa
14. apr 2012

@lienkalienocka no tusim bavili mi ideme 21.4..... ja viem velmi dobre ako sa citis 🙂 aj ja som si tak pripadala a neboj do siat sa zmestis 😀

barbadossa
14. apr 2012

@silvia545 to mi je luto ze ti testik nevysiel ☹ a myslis ze uz je vsetko stratene? 😒

luga
14. apr 2012

@silvia545 , juuuuj 😒 ... kiezby este krv povedala nieco ine - malinka sanca je stale ..... ☹

ana79
14. apr 2012

@silvia545 ja to ma mrzi....mozno este sa uvidi...aj mne ste hovorili ,ze spinenie este nemusi znamenat nic hrozne...ved uvidis ako sa to vyvinie

silvia545
14. apr 2012

@barbadossa
@luga
@ana79 volala som aj do Ferti,,sestrička povedala,že na test sa nemám spoliehať,,že majú prípady baby špinili alebo silno krvácali a tehu boli a testy mali neg. 😉 pripravujem sa na najhoršie 😢 toto bolo naše 3ivf a ja neviem,kde by sme zobrali daľšie peniažky ako samoplatci ☹ ani neviem presne kolko stojí pre samoplatcov ☹

lienkalienocka
14. apr 2012

@barbadossa cuduj sa svete, dodnes rana splaslo 😉 teda je vacsie ako inokedy ale pri takom pocte sa ani necudujem. dnes mi povedal aby som na ET ani nepomyslela, ze az za dva mesiace. idem vecer na poslednu injekciu a zajtra uz len leharoskepming a v pondelok odber. aj sa bojim
@silvia545 ja tiez verim ze to urcite dobre dopadne. musi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre