Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
22. jún 2009

ved tak treba 😝

alex
22. jún 2009

jasné :o)

vierka
22. jún 2009

no ale pre teraz musim koncit a ist si zasit sako na zajtrajsie skolenie - v tom asi pozitivum veru nenajdem 😅 😀
dobru nocku zelam 😀

alex
22. jún 2009

hmm, tak príjemné šitie a nepichni sa 😉

vika34
22. jún 2009

ahojte,lolka gratulujem k srdiečku,
k téme či povedať svojmu dieťatu ,že je zo skúmavky,moja dcéra vie,že mám problémy ,že stále potrácam a minule mi zahlasila,že čo nejdeš teda na umelé oplodnenie?Chuderka keby vedela,že už som bola na dvoch,ale ma zarazilo,že vôbec vedela,čo to je,takže babi za takých 15 rokov,to bude možno prirodzenejšie ako počať klasicky,okolo seba mám v poslednej dobe strašne veľa ľúdí,čo majú problémy a samozrejme bežne sa o tom nehovorí ,iba ak dotyčný vedia ,že mám aj ja podobné problémy.
Zdravím všetky tehulky aj snažilky a dúfam,že táto tehotenská vlna tu bude aj na jeseň,pá

loginka
23. jún 2009

dobreee uprsane ranko babule 🙂

vierka
23. jún 2009

dobre raaaaaanecko 😵

loginka
23. jún 2009

baby, co moze byt vidiet na utz tyzden po krvnych testoch?
pri prvom IVF som videla srdiecko v 7tt

vierka
23. jún 2009

loginka - to si vlastne kolky tyzden? ten tyzden po krvnych testoch??? ale piaty???

alex
23. jún 2009

ahojte,
vieri tak ja som nakoniec na ten koncert šla. O pol desiatej som tam dorazila, vypočula 5 pesničiek, premokla, ale boli super.

vierka
23. jún 2009

alex - tak nakoniec si predsa len sla??? tak aj tak super, ze si aspon 5 pesniciek stihla, lebo ja dnes od rana pocuvam aky boli uzasny 😵

bittka13
23. jún 2009

ahoj alex - tak super, ja som nesla, skoda a teraz trochu lutujem 😖 , no co uz ?!?

lolka - tak suuuuper gratulacia, ked je uz vidiet srdiecko mate velky milnik za sebou 😀 , len tak dalej !!! 😀 😀

loginka - ja si myslim ze tento tyzden na UTZ uvidime akurat tak ci tam to baby je a ci je jedno alebo dve... asi nic viac... ?!? srdiecko bude az tak cca 2 tyzdne neskor, teda aspon si to tak myslim 😉

vierka
23. jún 2009

bittka - no tak ale ty ked si tehu, tak by asi nebolo vhodne keby si premokla... teraz musis strazit dolezitejsiu vec co mas v brusku 😵

loginka - bittka ma pravdu, na prvom utz ti to doki potvrdi, ze je tam maly cervicek a o dalsie dva tyzdne bude potom srdcko 😀

alex
23. jún 2009

hej, boli super, ja som dorazila akurát na Enjoy The Silence, a to je jedna z mála ktorú od nich poznám, takže som prišla akurát. Ale zmokla som do nitky. Stála som aj dosť ďaleko, takže som ich na tom pódiu ani nevidela, keďže aj môj zrak je dosť oslabený do diaľky, ale aspoň mám zážitok 😀

vierka
23. jún 2009

alex - ved nabuduce si to vychutnas lepsie a bude aj lepsie pocasie 🙂
no ved ked si prisla tak neskor, tak asi tie lepsie fleky v predu uz boli davno obsadene 🙂

loginka
23. jún 2009

neva bittka este pridu , potom si mozme vyrazit, deti nechame aupairke 🙂
aj ja si myslim, ze tam moze byt vidno len take machulky, teda dufam, ze tam dr nieco uvidi 😅

alex
23. jún 2009

bittka, tak tak, ty sa musíš teraz šetriť 😉

loginka
23. jún 2009

ja som sa tam tiez kvoli tomu nesarpala, ved som planovala byt tehu a premoknut do nitky by som veru nechcela
ale zazitok pre skalnych to musel byt tak ci tak 🙂

alex
23. jún 2009

presne tak. A jedna kamoška ich bola dokonca čakať na letisku a má aj podpísané CD 😉

loginka
23. jún 2009

tak to je ulovok 🙂

alex
23. jún 2009

že. A ona je úplne hotová do nich, tak bola strašne happy.

Bože to je zima, ja chcem aspoň krásnych 25 stupňov a slniečko, lebo toto počasie je akurát tak vhodné na spanie.

vierka
23. jún 2009

loginka - urcite tam nieco uvidi, neboj 😉 a kedy ides na utz?

alex - ved toto je typicke leto, nevidis??? 😀 😀 😀

alex
23. jún 2009

vieri jasné, typické leto 😎

alex
23. jún 2009

ako má to v sebe aj pozitíva, nepotíme sa v kancli a nezávidím ľuďom ktorí sú pri vode a slnia sa 😀

bittka13
23. jún 2009

no presne, my sme mali ist teraz od 1 jula na svadobnu cestu... tym padom ale ze sa zadarilo 😀 to padlo 😝 , tak aspon teraz ked uz musim sediet v praci mi nie je luto, ze je vonku krasne... 😝 ! svadobna cesta sa prelozila tak niekedy na oktober... 😀

petra2505
23. jún 2009

Caute baby, prosim vas, vo stvrtok sa chystam na konzultaciu do Ferti a zaujimalo by ma na co sa mam pripravit?Dakujem za rady.

anaxamon
23. jún 2009

petra na prvu? aj s manzelom? ja som bola vcera

je to pohodka, cca dve hodky si vyclen, on pojde na spermiogram, ty na sondu, plus sa budete rozpravat

loginka
23. jún 2009

bittka a kde ste mali ist?
lebo my sme nic nerusili a ideme v nedelu na dovcu do Spanielska

loginka
24. jún 2009

kuk 🙂

vierka
24. jún 2009

ahojte baby...

petra - na prvu konzultaciu si len prinesie nejake papiere co vsetko si uz absolvovala a s akym vysledkom, tebe spravia ultrazvuk a mangelovi spermiogram a po vysledkoch z tychto dvoch sa dohodne co dalej a aky dalsi postup by sa mohol zvolit... je to v pohode 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre