Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

basena001
13. nov 2012

@hencidlo dakujem, a nevies náhodou, na ktorý den jej ich vkladali?
@kamilkanr
@hencidlo baby, ste zlaté, aspon nejaká nádej🙂

hencidlo
13. nov 2012

@basena001 na 5 den

andante
14. nov 2012

@hadassah ahoj, nic extra som nerobila, ani oddych som nemala, piatok sme mali Ket a v sobotu uz som bola v praci, a ucila som sa na statnice, 1 den pred statnicami som sa dozvedela ze som tehotna.

hencidlo
14. nov 2012

no a je to cierne na bielom, takze 3IVF negativne ☹

cicussa21
19. nov 2012

Ahojte, takze sa pripajam k vam.. 5.12. ideme na konzultaciu, vraj si mam priniest vsetko, co mi bolo vysetrovane a mangel pojde na spermos... je to celkom usmevne, nakolko mne lekar nic nevysetroval, ani hormolny mi nerobil, chce mi robit rovno prefuky.. tak som zvedava, co mi povedia..

kamilkanr
19. nov 2012

@cicussa21 nic si z toho nerob, ze nemas ziadne vysetrenia. Ja som chodila do ambulancie pre neplodne pary v NR a jedine, co mi spravili bol HP. Manzel bol 3x na smg a ani tie vysledky nam nedal. Aj napriek zlemu smg na tiez posielal na prefuky. Nastvala som sa a objednala nas do FC a tam nam pomohli. Drzim palce :- )

cicussa21
20. nov 2012

@kamilkanr dakujem 🙂 budem verit, ze sa to podari a ze nam pomozu.. minimalne poradia ako dalej.. 🙂 rada pocujem kladne reakcie na FC 🙂 pekny den

bambula27
23. nov 2012

ahojte zienky, prosim vas, nemate niekto zvysny Cetrotide 4-5 ampuliek? Je to surne. dakujem

mirm
24. nov 2012

@hencidlo ahoj aj u nas.... mate nejake zmrazene? pojdete na 4ivf?

hencidlo
25. nov 2012

@mirm ahoj ano mame 4 mrazacikov 😉

mirm
27. nov 2012

@hencidlo no tak to mate super🙂 my len jedno, ale tak snad to dobre dopadne....

cicussa21
11. dec 2012

ahojte, je to tu este "zive"?

hencidlo
13. dec 2012

@cicussa21 asi aj ano len sa nam akosi nedari 😝

cicussa21
13. dec 2012

@hencidlo 😒 to mi ani nevrav.. mne zacinajucej 😝 v januari ideme druhy krat do FC, tak som zvedava ako sa to rozbehne.. vy uz ako dlho tam chodite?

hencidlo
13. dec 2012

@cicussa21 my sme tam boli v oktobri a nic, ale mame tam este 4 mrazacikov, tak si pojdeme asi v marci po nich 😉

wejbynka
13. dec 2012

@cicussa21 ahoj ahoj aj my ideme v january druhy krat na KET🙂...vy idete tiez len vkladat alebo stimulovat?

cicussa21
14. dec 2012

@wejbynka nie, nie.. my sme boli len na konzultacii a uvodnych vysetreniach, mame zly spermos a mali sme si porobit este nejake vysetrenia (hlavne teda mangel) a v januari ideme na dalsi spermos, plus "potvrdenie" diagnozy a hned s podpisanymi papiermi pre poistovnu, pre preplatenie IVFka.. takze najskor zacneme az niekedy februar-marec...

@hencidlo tak to uz to klapne, uvidis.. budem drzat pasticky.. mozno aj my vtedy budeme prave nieco riesit.. ako dlho ti trvala odpoved z poistovjne, aby sa to vsetko mohlo zacat?

hencidlo
14. dec 2012

@cicussa21 do mesiaca, ked mali vsetky potrebne podklady 😉

cicussa21
14. dec 2012

@hencidlo tak to by mohlo vyjst 🙂 a aj viete preco sa vam nepodarilo alebo to nikto neskumal.. ked mate este 4 mrazacikov, tak je nadej velka.. a kolko vam vkladali?

hencidlo
14. dec 2012

@cicussa21 kukni IP 😀

mirm
14. dec 2012

ahojte, chcela by som sa spytat ci neviete ako maju vo ferticentre vianocnu dovolenku a ako sa chodi na kontroly pred KET. dakujem.

tigi
14. dec 2012

@mirm s tym dokedy maju dovolenku neviem poradit, ale s tym Ketkom mozno ano - ja som bola na kontrole pred ms a zaroven som si vybrala lieky (estrofem, utrogestan som mala vybraty uz pocas IVF). dokino urobil ultrazvuk a kedze vsetko bolo o.k. tak na prvy den ms som zacala jest estrofem 3x1 tbl. na 10-ty den som isla na kontrolu vysky endometria a kedze bolo o.k. na 15-sty den som mala vklad. cize som tam bola vsehovsudy 3x aj s vkladom. 😉 🙂

wejbynka
15. dec 2012

@cicussa21 ahaaaa , takzeee este mate pred sebou nejaku tu cestu stimulku a tak:🙂...tak budem drzat palceky nech to vsetko dopadne tak ako ma, my ideme na druhy ket, tak dufam ze bude vsetko v najlepsom poriadku a budeme mat babo🙂...toto je vase prve ivf?

cicussa21
17. dec 2012

@wejbynka ano, presne prve ivf.. len dufam, ze to nie je prilis dlha cesta tou stimulkou a tym vsetkym.. lebo ked som sa dozvedela, ze v brne hned na konzultacii ta vybavia vsetkych a hend na 2.den ms zacinate... tak som tam chcela hned ist,a le tak potom som si povedala, ze skusime tu a uvidime.. a dufam, ze sa zadari hend a budeme mat vytuzene mimco 🙂 ako dlho ste sa snazili, kym ste sli do centra?

camelco
17. dec 2012

ahojte babulky 😉 .............. takže som vás dočítala až dokonca, konečne 🙂

@wejbynka idete až v januári, som myslela, že to už máš za sebou október-november, tak nejako ste to mali v pláne, ale načo sa stresovať pred vianocami, však? .......... držím päste aby bol január o // 😉

hadassah
17. dec 2012

ahojte kočky, my ideme tiež v januári na KET, v decembri sme to už nestihli kvôli sviatkom a dovolenkám vo FC. Už sa veľmi tešíme 🙂 Len veľmi dúfam, že sa embrijká v poriadku rozmrazia a potom už len budeme dúfať ...

barunka28
17. dec 2012

Ahojte,prosim vas kedy mi povedia vysledok krvi na HCG? Budę to este v ten den? A asi netreba ist na lacno,vsak? 😉

wejbynka
17. dec 2012

@camelco jeeej no ahooooooooooooooj🙂...tak dlho som o tebe nepoculaa🙂...
hej hej rozmysleli sme si to a okrem toho ideme aj na silvestra na lyze a takze sme sa na to vykaslali ale 12.1 ma dojst mrcha a ideme na to🙂..
velmi sa tesimeeee takzeee silno dufam ze uz aj ja budem mat //🙂....a co vy akoo?

wejbynka
17. dec 2012

@cicussa21 v brne to ide tak rychlo len kvoli tomu ze si tam ako samoplatca:(...tu musis cakat na schvalenie zdravot, p. ale keby ste chceli byt samoplatci tak aj tam by ste na to isli hned🙂...
vies co asi po roku a pol, do centra uz chodime tiez rok v podstate🙂...teraz sme pred druhym pokusom, ktory uz teraz musi urcite vyjst🙂...nam to dlhsie trvalo kvoli komplikaciam a tak sa vsetko muselo odkladat🙂....ale teraz je uz vsetko ok takze sa tesime na januaaar🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre