Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

skrouceninka
10. jún 2013

@mistisa to i ja jsem pokazde dostala uz mam schovane 3 brisko te bude jeste pobolivat ale neboj bude to dobry ja se mam zitra dozvedet kolik budeme it bambulek zitra je maji mrazit tak nam budou volat a ceka me to v auguste

mistisa
10. jún 2013

@skrouceninka jeej tak drzkam palcekyyy moc moc nech ich je vela 🙂 a kolko si mala vajok? 🙂 jaj mas ohss tiez? ci koli dovolenke? 🙂 🙂 no tomu verim to asi bude stale bolet ci? no uvidime snad sa zahryznu 🙂 aspon jedno 🙂

anuska661
10. jún 2013

@mistisa, Dakujem pekne🙂
@wiiila

skrouceninka
11. jún 2013

@lienkalienocka
@mistisa caute babule tak mame jen 2 vajicka zamrazene ale zaplat panbuh aspon za ne tak to bude bud a nebo jeden transfer a musi se podarit a vy jak se mate

mistisa
11. jún 2013

@skrouceninka ajoj mojkooo 😉 no to urcite vide verim tomu a drzkam silno palceky 😉 ja len lezkam sedkam stale by som spala troska ma pobolieva podbrusko a prsia.ale to asi z utrošu 😉😉😉 ved je to len 1 den to nemoze byt nic ine asi 😉 a kedy mate KET?

skrouceninka
11. jún 2013

@mistisa jen lezkaj a odpocivej to dela ten utrogestan proto bys mela odpocivat a byt hlavne v klidu at se krasne zahnizdi my budeme byt ket koncem augusta a zacatkem septembra zhruba 20 chodim na agolutin tak tabletek mam dost jeste z minula musim aspon 2 krat odmenstrulovat a jsem rada musim si dat sve telo doporadku jsem uz z toho znicena tento 3 pokus nam dal dost zabrat ale ty bud hlavne v klidu at ti to vyjde 🙂

mistisa
11. jún 2013

@skrouceninka No je to dobre ja som tiez dva krat musela odmenstruovat a potom sa robil vklad.aspon je to telo take precistene s tych bordelov kadejakych 🙂 🙂 veru lezkam sedkam mm akurat oskrabal zemiaky a nakrajal ja som len dala varit a rybku ale inak cely den sedim lezim 🙂 kupil mi lucku dojcensku tak pijem tu 😀 😀 tak sa pekne zregeneruj v auguste si tehulkaaaa alebo zaciatkom septembraaaa 🙂 drzkam palceky nech to vide 🙂 🙂

lienkalienocka
11. jún 2013

@skrouceninka tak prezili len tie najkvalitnejsie, urcite sa podari 🙂 moc budem drzat palceky a verit 😉 zatial si zdovolenkuj, oddychni si a potom hura pre ne 😉

skrouceninka
12. jún 2013

@lienkalienocka snad ano nic vic si nepreji oddychuji na zahrade mam tu kopu roboty tak mi to bude rychle utikat a v auguste za nami prijede neter a synovec na prazdniny tak bude veselo oba maji 5 let tak si to poradne uzijem moc se tesim ale nenapsala si mi co ty po menzesu jedu na kontrolu tak se zeptam na tebe toho meho doktora jak vy pokracujete

lienkalienocka
12. jún 2013

@skrouceninka som zabudla, prepac 🙂 ja nijako. este som na kontrole nebola, chcem ist buduci tyzden. takze potom budem vediet viacej. tipujem, ze pojdeme na genetiku, to mi uz davnejsie horovil dr. uz viac ako tyden beriem inofolic, tak uvidime 🙂 urcite do druheho ivf sa nehrniem 😉 fuuu tak to v auguste budes mat o zabavu postarane 🙂 na nich si nacvicis a na vlastnom ako keby si nasla 😀

mistisa
15. jún 2013

@lienkalienocka
@skrouceninka ajojte babulky moje ako sa mi mate? Co nove? Ja lezkam,sedkam hrozne sa to vlece este len 5 den co mam bublinky u seba 😉 stale mam mrchovske bolesti,bolia prsia krize.dufam ze su to len dobre znamenia 😉 😉 a vy co nove dlho sme nepisali az tyzden ani nie 😀

lienkalienocka
16. jún 2013

@mistisa ahoj, no to tazko povedat, ake su 😉 prajem, aby to boli len prijemne bolesti. ja stale rovnako, uzivam si zivot 🙂 drz sa, to ubehne skoro, hlavne sa nesleduj a rob vsetko ako inokedy 😉

vojackova
18. jún 2013

@babulka123 ahoj vidiim ze uspechy su mi tam ideme s muzom teraz v piatok mozem sa opytat akolko to stalo cele nam sa tiez nedari uz 9 rokov tak sme sa rozhodli takto dakujem za odpoved a gratulujem vsetko dobre prajem 🙂

lukila
18. jún 2013

@vojackova Ahoj, mna vysli injekcie na 230 Eur, bohuzial nevyslo to 🙂 Vela stastia prajem 🙂

mistisa
19. jún 2013

Babenky ako to je vo ferti? ked je neuspesne KET musi sa cakat ci sa moze ist hned dalsi pokus? a plati sa potom uz KET? prve som neplatila koli ohss tak preto neviem 🙂 dakujeem 🙂

adulik76
19. jún 2013

@mistisa na ďalšie KET môžeš ísť o 3 mesiace a myslím, že potom sa už platí

mistisa
19. jún 2013

@adulik76 dakujeeeem 🙂 ja zistujem radsej lebo som 9 den po KET a test biely tak necakam nic nejak dobre tak uvidime 🙂 nech mam info popredu mame este dvoch mraziacikov 😀

vojackova
19. jún 2013

@lukila juuuj a nevies v com bol problem ze to nevislo ked sa mozem opytat to ma mrzi
😢 😢

skrouceninka
20. jún 2013

@mistisa plati se kolem 300 eur za druhy pokus ale jeste nemas nic ztracene neboj a bud vklidu drzim palecky

lukila
20. jún 2013

@vojackova Po stimulacii som mala len 2 folikuly a z toho jedno vajicko, ktore sa sice oplodnilo a dalej sa nevyvijalo 😢 Ale kazdy reagujeme inac, tak sa neboj a chod do toho 🙂

azzura
24. jún 2013

@mistisa nefunguje mi pošta 😠

mistisa
24. jún 2013

@lienkalienocka
@skrouceninka ahojte babulky tak dnesna krvicka negativna ☹ volala som do ferti v auguste mozme na dalsie KET 🙂 tak uz sa chystam na to 🙂

lienkalienocka
24. jún 2013

@mistisa ahoj, to mi je luto. ale raz sa urcite podari 😉 dovtedy si teda poriadne oddychni 🙂

skrouceninka
25. jún 2013

@mistisa lienka ma pravdu odpocivej nabirej silu a uvidis podari se to pujdeme spolu ja jdu taky v auguste je mi to lito ale uvidis ze raz to vyjde

mistisa
25. jún 2013

@skrouceninka tak tak tomu verim aj ja 🙂 🙂 🙂 baby mi radia prednison. pocula si uz o nom?

mistisa
25. jún 2013

@lienkalienocka
@skrouceninka budeme spolu tehulky babyyyy 😀 v augusteeee 😀

lienkalienocka
25. jún 2013

@mistisa mna z toho vynechajte, ja mam na dlho prestavku 😀

mistisa
25. jún 2013

@lienkalienocka ked inak nedas 😀 😀 😀 😀 😀

skrouceninka
26. jún 2013

@mistisa jeste jsem o nem neslysela a kvuli ceho ti ho radi

skrouceninka
26. jún 2013

@lienkalienocka neboj prijde cas i pro tebe i ja se tesim na dovolenku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre