Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

floskula
30. apr 2009

petka, mozno ked su tam dve, tak su nizsie a tlacia na tie porodne cesty, tak sa to skracuje, ale je dobre, ze nemas kontrakcie, fakt by ta mohli zasit, ci ako sa to vola, viem, ze to nie je v skutocnosti zasivanie, ale nieco take. len teda asi uz budes stale len lezat. 😖

emka1
30. apr 2009

petka - aj ta kocka, co som ju spominala, ze bola so mnou na izbe v nemocke, bola zo spodu zasita ... Tebe to robit nebudu ? ale asi nie, uz je dost neskoro na sitie .... 😒

floskula
30. apr 2009

emka, ja som si to vybavila vsetko nejako bez odporucani a po vlastne osi, som taka akcna ked treba. 😀 akurat na genetiku si pojdem pre vymenny listok od gynekologicky.

mirinda10
30. apr 2009

peta, drz sa urcite bude dobre musis to vydrzat hadam ta za par dni pustia domkov len nech ste vsetci 3v1 ok

emka1
30. apr 2009

flosky, dakujem, zbehnem sa mojim gynekologom a poreferujem mu, ako som skoncila po 1.IVF, a ze nech ma posle na imuno + genetiku ... uvidim, ako pochodim 😅

floskula
30. apr 2009

emka, jasne, treba sa pytat na vysetrenia a behat si za tym, sam od seba ta nikto nikam neposle. mas teraz na to cas 3 mesiace, aspon budes mat pocit, ze sa nieco deje. 😉 dzim palce.

floskula
30. apr 2009

MIRINDA10, som na predchadzajucej strane pisala tebe, ale omylom som to adresovala gabice. bol to tento text: neboj sa nicoho a chod do toho. kamoska mala tiez pred stimulkou myom, mala vtedy tesne pred 39 rokov, poradila sa s gynekologom, myom nevyberali, ona po IVf itehotnela a krasne donosila az do 9 mesiaca chlapceka.

floskula
30. apr 2009

baby, ja na dnes koncim, idem domkov. Petka moja, drz sa, vsetky na teba budeme mysliet.
emka, hlavne hlavu hore, to sa tyka nas oboch, sme na jednej lodi. 😉
mirinda10, opatruj sa a nech vsetko dobre dopadne.

neviem, ako sa ma dnes mimka, snad sa neskor ukaze. ani bobjan tu dnes nebola, veam snad nie je tak zle, ze je v nemocnici, vsak neskor precitam, co ma ktora nove.
pa-pa.

emka1
30. apr 2009

floskulka - dakujem, mas pravdu 😉 a pekny predlzeny vikendik ....
ano, mimka sa tu dnes este neukazala ... asi si dala pauzu od MK, dufajme, ze nedepkuje 😒

petkaerdal
30. apr 2009

dakujem baby

emka,uz je asi neskoro a ma len 4mm,to sa uz ani neda asi zasit...uvidime,co bude dalej

petkaerdal
30. apr 2009

floskula,dneska ich vazili ,jedna ma 2250g a druha 1900g

emka1
30. apr 2009

petka - tak baby su uz pekne velike, supeeeeer !! 😉 😉
hlavne nech maju pekne plucka vyvinute, asi Ta aj dopuju liekmi teraz, ze ??
no ak by nahodou porod prisiel skor, snad sa uz nic nestane, babulky su uz dostatocne velke 😅 😅
len vydrz petka, co najdlhsie a pocuvaj lekarov 😉 😉

mirinda10
30. apr 2009

dakujem floskulka aj ja verim, ze vsetko bude ok len aby sa to uz konecne podarilo uz som unavena z tolkeho skusania stastia ☹

emka1
30. apr 2009

mirinda - raz sa podarit musiiiiii 😉, aj vytrvale snazilky su uz skoro vsetky tehu 🙂

petkaerdal
30. apr 2009

emka,injekcie na plucka som dostala uz minule,takze teraz uz nie,uz by mali byt vyvinute,mam do zily napojene magnezko a gynipral na zastavenie otvarania a nejaky krem dole...zevraj sa to pokusia udrzat aspon tak,ako je to ,aspon do 34tt...ale netusim ci sa domov dostanem este,mozno sa to nepodari a baby pridu coskoro..neviem,aspon ze fakt maju peknu vahu,budu po mne tucky 😀

a lekarov pocuvam,inu moznost nemam..hihi

bobjan
30. apr 2009

Ahojte🙂

No Petka, ty si teda riadny tučku 😀 😀 😀

som rada, že si o.k. a si pod dohľadom. Som ti včera písala na bábätká, lebo si sa tu neukázala a som sa bála, či je všetko o.k., ale som rada 😉

Držkaj sa!

Nedočítam, v práci frmol, je koniec mesiaca, zasa... 😠 idem aj v sobotu, bleeeeeeeeee ☹ ☹ ☹

janames
1. máj 2009

Ahojte baby neviete dneska cize v piatok su tam vo FC alebo nie ci mozem kludne zavolat dok. alebo racej nie ked je dnes sviatok.

sisab
1. máj 2009

janames, mne dr. povedal, ze v pracovne dni volat sestrickam, cez vikend a sviatok jemu na mobil. Asi zalezi, co potrebujes 🙂

gabica
1. máj 2009

Ahojte dievcata,
rano mi volala embryologicka, ze vsetky 4 sa delia ale pomalsie. Dnes by mali mat uz 4 bunky. Bohuzial 2 mame 2-bunkove, 1-trojbunkove a 1-stvorbunkove. Takze na ET idem v zajtra. No a este mi spominala, ze okrem tych buniek su tam pritomne aj nejake embryofragmenty.... nuz som sa splasila, ze co to je? Tak uvidime, co mi k tomu povie zajtra. Dnes bola t amlada, zajtra predpokladam, ze bude ta starsia ... a pekne na rovinu mi to vytmavi 😢 .

Inac vcera ma poobede zacalo boliet brucho, akoby zastavene vetry. mam ho mierne nafuknute. takze ohss sa uz hlaaaasi.

mimka30- ako sa mas?

mimka30
1. máj 2009

Ahoj Gabica. Tak sa drž moja. Ničoho sa neboj, len mysli pozitívne 😉
Mám sa celkom fajn, zaťiaľ sa netestujem, už som dosť vynerváčená z toho čakania 😀
Držkaj sa. 🙂

gabica
1. máj 2009

Aj ty sa mimka drz. velmi ti zelam tie //. po takom case si to zasluzite.

mimka29
1. máj 2009

Ahojte,
mimka - kedy budeš testovť? Každý deň pozerám ako sa ti darí, len aby som neprepásla to ráno, keď sa budeš tešiť z dvoch čiarok.

gabica - držím palce tvojim embryjkam, nech sa im darí a pekne sa delia.

Baby posielam vám pozitívnu energiu, teraz jej mám na rozdávanie.

petkaerdal
1. máj 2009

baby ahoj,
ako sa mate?
mimka,co test? kedy testnes?

vierka
1. máj 2009

ahojte baby...

gabica - zajtra budem na teba silno mysliet, aby sa ti dostala do bruska len to najlepsie.. a kedze su to vase embryjka, tak urcite najlepsie su... drzim palceky 🙂

petka - ahoj mojenko, tak ty si v nemocnici... treba to brat tak, ze si pekne pod dohladom, nemozes vymyslat, tak baby v brusku este urcite nejaky ten cas zostanu 😉
ja s tym bocianom vazne neponahlam 😀 ved este len v utorok idem na utz a ke dbude vsetko ok, tak okolo 15.5. by som mala zacat stimulovat... takze kluuuudne si ho este minimalne dva tyzdne nechaj 🙂

gabica
1. máj 2009

Vierka dakujem Ti, si mila. budem nesmierne stastna aspon za to jedno 4-bunkove, len nech sa deli dalej....
Som z toho riadne mimo. este ze ide hokej a mozem sa na chvilu stresovat niecim inym. ved zajtra urcite napisem.

gabica
1. máj 2009

vsetkym dobru noc

gabica
2. máj 2009

Ahojte dievcata,
vkladali mi jedno 8-bunkove a jedno 5-bunkove. Avsak embryologicka povedala, ze su tam tie fragmenty. Takze sme realisti. uvidime.

mimka30
2. máj 2009

Gabica drž sa moja 🙂 Nech sa ti babulky rýchlo a silno zahryznú 🙂 🙂

apophis
2. máj 2009

ahojte,
ste tu niektora, co prave zacina stimulku? ja mam vo stvrtok prvu kontrolu.

mimka30
2. máj 2009

Baby je tu niekto???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre